|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2016 17:08:49   
cockic
Mi smo za sinovljevu grupu davali pare.kupljen je vaucer dvema vaspitacica od po 4000 din.i trecoj koja ih je cuvala godinu dana dove set u neseseruuser posted image
A za ceru se niko nije organizovao tako da cu videti sa muzem da im odnese neku kozmetiku ujutruuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2017 21:16:13   
lesica
Hajde mame,

čime će se ove godine obradovati vaspitačice/učiteljice?

Kod nas i u jaslicama i u predškolskoj se organizuje skupljanje parica od po 200 din, pa će se za prikupljeni iznos uzeti neki poklončić - čitajte knjiga i još nešto, šta će biti to još nešto nemam ideju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2017 21:21:50   
Sanjica26 RR
Kod nas niko nista ne govori o skupljanju parica za 8.mart. Bas sam u dilemi sta kupiti, a imamo da kupimo cetiri poklona.user posted image Nemam ideju osim neke knjige.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2017 21:26:21   
mati
Bas smo pisali o ovome u nekoj temi...
Ja ne znam sta ce kod nas, a pojedinacno ne volim da se daje. Mislim da je grupni poklon bolje resenje.
Da se ja pitam , mozda neke srebrne mindjusice. Oni su sad vec predskolci , pa da im ostane nesto za uspomenu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2017 21:30:13   
lesica
Pa to, sem knjige mi ništa ne pada na pamet.
Doduše, upravo mi je kliknulo da ako preostane nešto novca, umesto slatkiša cveća ili već, uzmemo po dve karte za neku pozorišnu predstavu.

Mati, mi smo za predškolce smislili već poklon koji ćemo dati vaspitačicama na završnoj priredbi, to će biti malo veće al o tome u adekvatnoj temi koju ne znam da li uopšte imamo user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 27.2.2017 21:32:34 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2017 8:07:27   
IvanaSK RR
Mi cemo ove godine skupljati svi, prošle je sin odneo po veliku cokoladu uciteljici i uciteljici iz engleskog.
Ima par roditelja koji nece. Mi ostali cemo dati po 100 dinara. A jos ne znamo sta cemo.
A za završetak vrtica smo uzeli vaspitacicama nakit.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2017 22:27:01   
vikiveki
Kod mog sina u vrtiću za vaspitačice sakupljamo po 300 din jer imamo i volonterku na grupi,a od sakupljenih para ćemo uzeti vaučer,pa nek uzmu šta im je potrebno

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2017 6:05:30   
Khaleesi
Kod nas u vrticu nista se nije dogovaralao za poklon vaspitacicama... Malo mi je bzv sto niko nista ne prica, pa cemo da kupimo neko cvece ili cokoladu sto kaze Ivana... pa neka M odnese...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2017 17:27:07   
mati
Mi skupljamo po 200, imamo dve vaspitacice. Ne znam sta ce da kupe, ja sam totalno iskljucena, prepustili smo mami koja je na porodiljskom.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2017 19:38:25   
milicicak
Mame iz mini bubine vrticke grupe su prilicno dobro organizovane. Skupljamo parice pa ce uzeti zajednicki poklon za sve tri vaspitacice, cevece i jos nesto, zavisi od sume koja se skupi.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2017 20:16:59   
Sanjalicaaa
Mislim da je mm prošle god vaspitačicama odneo kafu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 16:17:18   
Sanjica26 RR
Kod Sofije su se u grupici skupljale pare i to da im se uruci. Samo su cedullju ubacili u ranac. Ipak sam odlucila da im kupim po knjigu jer znam da vole da citaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 16:22:59   
Ana RR
Mi imamo 6 vaspitačica, tj 7 ako računam i ovu koja povremeno dolazi. Da kupujem poklon svakoj, nema šanse. Po cvet i ćao zdravo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 16:25:31   
Maraj
Meni je i cokolada sasvim ok poklon

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 16:27:10   
Sanjica26 RR
Meni i da nista ne donesu vrlo vazno. Mnogo ljudi pridaju vaznosti tim praznicima. Samo da bi se ispostovala forma.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 17:00:38   
milicicak
Dok sam radila u skoli, mrzela sam 8. mart i to donosenje poklona. Pa razredne i uciteljice koje se u zbornici hvale koja je sta dobila.
Meni je zao sto deca ne znaju zasto se proslavlja 8. mart i sto se toliko paznje daje formi i poklanjanu (nepotrebnom) a sustina se potpuno zaboravi.
Mi smo vaspitacicama grupno kupili poklon. Jedna mama se stvarno potrudila.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 17:59:44   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni je i cokolada sasvim ok poklon

Ma da vazna je paznja... A i nije praznik zbog poklona samo vec da se neke stvari pamte

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 19:40:36   
mati
Nasi su uzeli vaucere u Liliju...Verovatno i neki cvetic.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 20:27:39   
Duškić
Ja kupila vaspitacicama pokoncice, uciteljicu jos nemamo .

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2017 20:38:55   
Sanjica26 RR
Mladjim vaspitacicama kozmetiku i cokoladu. Starijim po knjigu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2017 7:40:35   
vikiveki
Ja sam i ove godine sakupljala pare za vaspitacice i uplatili smo pare tj dali smo za vaucer u jednoj radnji

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2017 23:28:46   
lesica
Kod nas su i u predškolcima i u jaslicama sve vaspitačice a ima ih u obe grupe po 4, dobile po knjigu i po 2 karte za pozorište plus slatku korpu sa kafom i slatkišima umesto cveća, i u jaslicama umesto čestitke foto kolaž sa fotkama svih mališana na kojima je pisalo ime svakog. Tete spremačice su takođe dobile po kesu sa bombonjerama i kafom da si one počaste malo, i obeleže.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2018 9:23:00   
lesica
Izgleda da samo ja obilazim ovu temu user posted image

Nego, da li ćete i šta pokloniti vaspitačicama i učiteljici ove godine za 8. mart?

(da ne kažem, dajte ideje)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2018 9:24:13   
Anck Su Nmaun
Pa kod nas se skupljaju pare pa se uzima zajednicki poklon. Jel i vi tako ili uzimate svako za sebe?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2018 9:28:43   
AnaTamara
I ja sam u dilemi sta da uzmem vaspitacicama. Kod nas u grupi moze nas 7 8 da se dogovori, ostali nikako, sa njim i ne pokusavamo nista. Tako da cu ja ipak sama da uzmem neku sitnicu, ali koju??? user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here