|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 12:57:24   
Misha i Ljisha
Ali sramota je prozivati i stavljati spiskove. Prvo ne bi bila izabrana od strane roditelja da ti roditelji ne veruju,ne?
Drugo da nemas vremena da izaberes poklon vec samo da uvalis vaucer ne bi se prihvatao toga.

Trece opet spminjem prozivati DETE je nisko.
Cetvrto sta ce vaspitacici vaucer. Npr za salone. Ona koja ide u kozmeticki salon ona sigurno ima SVOG kozmeticara. Npr. Ili kupovati odecu ili ne znam sta, torbe, to je jako licno, sta ako se ta torba ne svidi vaspitacici. Ej koznu torbu kupiti vaspitacici???? Ma ne znam...Kazem il sam ja luda il je svet poludeo. A bicu crna ovca jer je ova mama poslala poruku koja poceinje: "Ovo se odnosi na Dunjinu mamu:...." lepo e pa nek se odnosi na Dunjinu mamu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 13:01:39   
Sanjica26 RR
Sramota je prozivanje. Eto mozda to dete u toj situaciji nije imalo pare. Uvek mi svakog diskriminisemo sto je grozno. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 13:10:37   
Mala Elena
Da ne citiram ponaosob, u pravu ste...
Zasto ne kupiti neki poklon , prosecan i praktican, zasto kupovati kozne torbe i slicno, po meni je to luksuz za takav praznik.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 13:52:53   
Misha i Ljisha
Ja sam svake godine revoltirana ponasanjem roditelja. I preterivanjem. Kazem jos da ostavimo novce sa strane, ok toliko se skupljalo, vazi nema veze. ali onda roditelji dizu frku i halabuku kad skola ili vrtic trazi da se nesto plati. Al Boze moje da se mi isprsimo. Ja ne znam, evo mozda medju vama ima i vaspitacica, ja ne znam d ali one same ocekuju tako skupocene poklone???? Sta mislite???
Pa posle jao slatka znas sta su meni moji kupili a znas sta su meni moji kupili??? Mislim jel se mi kao narod srozavamo na to?

Ma ja sebi ne mogu da dodjem jer je to dete isprozivano.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 14:05:58   
Maraj
Ljiso ma ne nerviraj se zbog budale
Kad tako javno proziva dete...sve ti je jasno o toj osobi.

Sto se tice pitanja, da li ocekuju, ja verujem da ocekuju
To naviklo, kao sto su i lekari navikli da im se daje za neki "posao" koji odrade
E a da li ce tvoje dete biti "bolje gledano" od strane te vaspitacice, zato sto je dobila "skup poklon" to cisto sumnjam.
Al eto da se pohvali koleginicama sta je dobila od svoje dece....ja to tako gledam.
Sto kaze less to smo mi krivi. Roditelji si navikli vaspitace/učiteljice na te iste poklone.
Ja sad ko baba neka , ali u moje vreme toga nije bilo....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 14:20:54   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kod nas na Viberu je poslat spisak koje dao pare. To pricam za vrtic. I oni ce vaucer. user posted image Ja sledece godine ne dajem pare i kupujem samostalan poklon, pa nek budem sto puta crna ovca.

E mene ovo izludjuje. Izviniiiuser posted image Imamo mi par mama koje nece da ucestvuju, vec samostalno kupuju poklon. Jedna je prosle godine kupila parfem user posted image
Mislite da je nama sto skupljamo novac lako? user posted image Ja sam vec drugu godinu zaduzena za to (ne svojom voljom, suprug je u savetu roditelja, pa kao ajde on, tj ja). Jos i nemam telefone od puno roditelja, niti viber grupu kao druga odeljenja, pa sam stampala papirice sa obavestenjem i slala po Uni da da deci a oni roditeljima pa da roditelji posalju novac. Jedna mama predlozi 200 din, javlja mi se druga koja kaze kako je to malo, trebalo bi 500 posto u tom i tom odeljenju toliko skupljaju. Onda ja kazem ajde 300, zove me treca mama i kaze da napisem na papiricu 300-400 pa ko koliko da. Jedna predlozi vaucer u Liliju, druga kaze ne valja Lili, bolje DM (jbt koja je razlika). I takooo

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 14:41:31   
Rosita
Slažem se sa vama. Mi smo sitnicu kupovali svako za sebe. To dođe možda i skuplje. Prošle g.isto je izbila rasprava na viber grupi. Da smo kao grupa neorganizovani i nesložni. Jer zaboga, kod starije ćerke, kaže mama, kupili su divno ovo i ono. Meni su isto ok karte za za pozorište, knjige, neke originalne sitnice... Verujem da vaspitačice jedna drugoj govore šta su dobile i tu padnu poređenja i td. Najviše grakću mame. Što jedna pametna reče, mir dame, to je praznik kad tate treba nešto da poklone vaspitačicama!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:01:41   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Rosita

Verujem da vaspitačice jedna drugoj govore šta su dobile i tu padnu poređenja i td.


Izbegavala sam ovo da napisem... radila sam u skoli i videla sam kako to izgleda medju uciteljicama. Par puta sam morala da napustim zbornicu iz ovog razloga.

Meni je totslna nebuloza da se tolike pare skupljaju za osmi mart zaista!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:30:49   
Misha i Ljisha
Kazem ja mi smo kao narod totalno pobrljavili. I onda jao strasno poremecen nam sistem vrednosti. Cuj i ne bio poremecen. Ja nikad nisam cula za glam up butik aksesoara gde su ove mame uzele vaucere od po 3000. Nikad.
Ato je najgore ovo je selo. Vaspitacice ce znati da sam se ja pobunila ali sam sigurna da niko nece reci zasto sam se pobunila

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:32:39   
Maraj
Ljiso to je prodavnica Dejvid Jones tasni. Al se zove Glam up radnja...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:34:37   
mama Jo
Totalno smo pobenavili svi zaista. Ja sam u cudu sta sam sad procitala sve ovde zaista. Moje su jos jako male i ne idu ni u vrtic ni u skolu... ali da se prave grupe na viber-u pa se proziva ko je doneo ko nije, da se za osmimart daje po 500 dinara i tskvi pokloni... nemam reci stvarno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:36:36   
Misha i Ljisha
user posted image Hvala Maraj. Nisam u toku. eheheh...

Nego skapirah da me vec neko odrukao kod vaspitacica. I sta sad ja da radim? Hajte vi meni recite???? Neverovatno. Vaspitacica slucajno u vrtickoj grupi poslala poruku : ima kod nas svasta. Ko? ahahah....Tako da verujem da je bilo ova se bunila

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:37:23   
Mala Elena
Na poslednjem sastanku su pricali o viber grupi ali ja srecom nemam viber user posted image besmislice...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:40:19   
dunja RR
Ja mislim da ja jedina nisam u toj Viber grupi user posted image i još uvek se snebivam da uđem
Poslali su mi broj mame koja je napravila grupu ali nisam se priključila. Čak sam i Viber svojevremeno deinstalirala, i jutros ga opet instalirah, i od jutros mi stiglo mali milion poruka, prazne priče, i već vidim da ću opet da nestanem.

Kupujem samostalno poklon, i za NG, a i sutra ću odneti. Naša vaspitačica svakako nije tu, operisana je, imemo jednu na zameni, ali i ona je divna. Obema sam odnela poklon za NG, tako ću i sada.

Mi nećemo sada ići duže u vrtić, prvo zbog boginja nismo, da se sačuvamo za OP, pa onda posle op nećemo ići neko vreme, pa ide raspust, znači 2 meseca ćemo spojiti da ne idemo.


IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kod nas na Viberu je poslat spisak koje dao pare. To pricam za vrtic. I oni ce vaucer. user posted image Ja sledece godine ne dajem pare i kupujem samostalan poklon, pa nek budem sto puta crna ovca.

E mene ovo izludjuje. Izviniiiuser posted image Imamo mi par mama koje nece da ucestvuju, vec samostalno kupuju poklon. Jedna je prosle godine kupila parfem user posted image
Mislite da je nama sto skupljamo novac lako? user posted image Ja sam vec drugu godinu zaduzena za to (ne svojom voljom, suprug je u savetu roditelja, pa kao ajde on, tj ja). Jos i nemam telefone od puno roditelja, niti viber grupu kao druga odeljenja, pa sam stampala papirice sa obavestenjem i slala po Uni da da deci a oni roditeljima pa da roditelji posalju novac. Jedna mama predlozi 200 din, javlja mi se druga koja kaze kako je to malo, trebalo bi 500 posto u tom i tom odeljenju toliko skupljaju. Onda ja kazem ajde 300, zove me treca mama i kaze da napisem na papiricu 300-400 pa ko koliko da. Jedna predlozi vaucer u Liliju, druga kaze ne valja Lili, bolje DM (jbt koja je razlika). I takooo



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2018 15:41:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:48:43   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Kazem ja mi smo kao narod totalno pobrljavili. I onda jao strasno poremecen nam sistem vrednosti. Cuj i ne bio poremecen. Ja nikad nisam cula za glam up butik aksesoara gde su ove mame uzele vaucere od po 3000. Nikad.
Ato je najgore ovo je selo. Vaspitacice ce znati da sam se ja pobunila ali sam sigurna da niko nece reci zasto sam se pobunila

Pobrljavili smo u mnogo cemuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:50:02   
Rosita
Našu viber grupu smatram veoma korisnom. Ruku na srce, niko ne zatrpava besmislicama. Delimo slike sa rodjendana, vrtićkih događaja, prenosimo obaveštenja. Vaspitačice su isto divne. A svašta čujem od koleginica.

< Poruku je uredio Rosita -- 6.3.2018 15:52:11 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:50:53   
dunja RR
Znači nisam jedina user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Na poslednjem sastanku su pricali o viber grupi ali ja srecom nemam viber user posted image besmislice...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:51:09   
Anck Su Nmaun
Jaaaao izbaci me posle kilometarskog posta user posted image

Izvinite sve ali meni jaaako idu na zivce ovi sto se kao izdvajaju i kupuju posebno.
Ako je dogovor da se skuplja onda se skuplja! Sta kao one su iznad nas ostalih pa ce sam e da kupe ...ma daj.
Samim tim upadaju svima u oci da ne kazem kako se vidi da se uvlace uciteljici , vaspitacici. Ako se ne skuplja to je druga stvar.

A ovo da svako ima svoje zelje, cestitke i pozdrave user posted image na to sam navikla. Na viberu se svega nacitam svake godine . Ja sam uvek za to da konacnu odluku donese onaj ko je i sakupljao novac. A kome se ne svidja pa...nek sledece godine uzme tu obavezu na sebe pa nek bira.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:51:53   
Misha i Ljisha
vrticka grupa sa vaspitacicama ok. ali grupa sa roditeljima....

Ne znam ja sam izasla i iz hokejaske grupe.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:53:16   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Na poslednjem sastanku su pricali o viber grupi ali ja srecom nemam viber user posted image besmislice...

Ja sam utisala grupu. Bude cesto i bitnih stvari. Nema tu nekog privatnog caskanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:53:44   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Rosita

Našu viber grupu smatram veoma korisnom. Ruku na srce, niko ne zatrpava besmislicama. Delimo slike sa rodjendana, vrtićkih događaja, prenosimo obaveštenja.

Za svo troje imamo Viber grupu i ja je smatrama jaakao korisnom.

Kod predskolaca imamo jednu mamu smaracicu al ja se iskljucim kad pocnu. U skoli nam je i vise nego korisna jer imamo kontakt i sa uciteljicom, salje nam slike kad idu negde. Svi dogovori i info oko skole.

Kad ne odemo u vrtic sve info sa oglasne table uvek neko uslika i sl.

Tako da ne bih rekla da je besmisleno.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:54:08   
Mala Elena
Da, samostalni poklon takodje i mi praktikujemo. Sta ima ko da se ljuti?
Ja sam navela broj mob.ali me niko nije pozvao i pravo da vam kazem ne interesujem se user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:54:23   
Sarav
Napisala sam podrži post pa me izbacilouser posted image

Vaspitačice od mene dobiju cveće, eventualno još neku sitnicu i toliko.

U svakom slučaju, davanje tolikih para je debilno jer prva ta majka koja uspe da odvoji 500 din verovatno sama neće dobiti poklon u tom iznosu. Sve ovo meni liči na šlihtanje pojedinaca preko džepa ostalih.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:54:55   
Rosita
Mi kupovali posebno zato što nije bilo kolektivnog dogovora. Inače se slađem, ako se skuplja, skupljamo svi.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 15:57:06   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jaaaao izbaci me posle kilometarskog posta user posted image

Izvinite sve ali meni jaaako idu na zivce ovi sto se kao izdvajaju i kupuju posebno.
Ako je dogovor da se skuplja onda se skuplja! Sta kao one su iznad nas ostalih pa ce sam e da kupe ...ma daj.
Samim tim upadaju svima u oci da ne kazem kako se vidi da se uvlace uciteljici , vaspitacici. Ako se ne skuplja to je druga stvar.

A ovo da svako ima svoje zelje, cestitke i pozdrave user posted image na to sam navikla. Na viberu se svega nacitam svake godine . Ja sam uvek za to da konacnu odluku donese onaj ko je i sakupljao novac. A kome se ne svidja pa...nek sledece godine uzme tu obavezu na sebe pa nek bira.

Ja sam uvek davala pare da se kupi poklon. Ali svadjanje me izludjuje sta ce da se kupi. I na kraju se zavrsi sa vauceromuser posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here