|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
17.12.2013 12:36:57   
Štetica
Palcice ja sam radila kod njih jer mi je blizu,a tebe ako bude mrzelo da putujes do Valjeva samo zbog toga onda uradi negde u Bg. Ali ima jedna "caka",ako budes imala embriona za zamrzavanje,kompletnu otpusnu listu ces dobiti kada se sve zavrsi,tj kada zamrznu embrione. Meni je ostao jedan da ceka do blaste ali je propao,tako da nisam imala nista za zamrzavanje a za otpusnu listu sam otisla tek kada sam vadila betu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
17.12.2013 12:40:09   
PalcicaBg
Aha,znaci ako bude bilo ista za zamrzavanje otpusnu listu cu dobiti kad vadim betu?Ili taj peti dan kad ih zamrznu? Svakako ja cu biti par dana posle transfera u Va.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
17.12.2013 13:37:02   
Štetica
Pa predpostavljam da mozes da dobijes odmah po zamrzavanju,to ces se sa njima dogovoriti,da nebi dolazila opet za Va na betu i po listu,ako ces vec biti par dana posle transfera tu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
18.12.2013 22:02:51   
Skijasica
Drage moje,

ja sam mnogo lose odreagovala na microgynon. Mnogo mi se pojacalo krvarenje, da je to strasno. Danas mi je 6 dc i morala sam da zovem Valjevo. Naravno, ljubazna sestra Bilja je odmah kontaktirala dr. Rekao mi je da od sutra pocnem da pijem po 2 pilule dok mi ne stane, pa da se vratim na jednu. Ten mi je zut, ne beo nego zut. Strasno. user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
19.12.2013 13:22:28   
tamaricapn
skijasice i meni je bilo veoma lose na prve 6 tablete posle mi se valjda navikao organizam nemoj se plasiti samo radi onako kako ti kaze dr.

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
19.12.2013 15:14:19   
Skijasica
Tamarice, hvala!

Ovih nekoliko dana je bio uzas. Dans mi je malo lakse. user posted image nikako da stane! Pocela sam od jutros sa dve pilule! Sada ce valjda prestati!

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
19.12.2013 20:03:23   
tamaricapn
skijasice bice to super ne brini a sve to zavisi od zene svaki organizam je prica za sebe evo nase Palcice ona super podnosi user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
19.12.2013 23:35:54   
Štetica
Skijasice a da pokusas da ih pijes uvece pred spavanje? Ja sam bukvalno pala u nesvet od mikroginona i to na stepenicama,meni je obarao pritisak koji je inace nizak. Kad sam pocela da ih pijem uvece(6-7dan) malo sam ih lakse podnosila.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 12:22:00   
Štetica
Evo i mene u drugi krug za Valjevo. Prokletinja je stigla,sutra pocinjem sa kontracepcijom.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 13:52:54   
wivern
Stetice user posted image .....znaci u februaru nas ceka gomila user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 20:20:14   
tamaricapn
stetice user posted image pa se nadamo sve u sledecoj god da budemo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:04:40   
PalcicaBg
Ja sam neki izrod izgleda... user posted image Mislim drago mi je da nemam nikakve nus pojave,al se ponekad i zabrinem dal na mene uopste i deluju...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:16:09   
tamaricapn
user posted image dobro je da nemas deluje Palcice na mene je par dana bas lose uticalo znas da sam ti rekla za malo da prekinem ali posle par dana je bilo ok dobro podnelauser posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:27:25   
Skijasica
Zenice,

Stetice, ja se bas nadah da prokletinja i nece doci. No, sta je tu je idemo hrabro daje.
Meni je danas mnogo bolje, pijem duplu dozu, jer mi je 8 dan, a ona nikako da prodje. Nadam se da ce sutra stati. Valjda sam se napokon navikla na pilule. user posted image

Inace, danas su nas zvali iz VA. 08.01. da dodjemo kod njih i da krenemo sa Dipherellinom. Da microdynon pijem do 12.01. user posted image

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:36:52   
Štetica
Skijasice super,taman ces da se sretnes sa Palcicom,ona tad pocinje stimulaciju. Danas kad sam zvala Valjevo da im javim da sam dobila sestra rece da prave grupu za drugu polovinu januara,pa mozda nam se i posreci da budemo zajedno.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:42:13   
Lilu KV
Zene evo i mene ponovo sa vama,nesto nisam stizala da pisem.I palcice da znas da nisi samo ti izrod,i ja microgynon dobro podnosimuser posted image ,mozda zato sto ga pijem pred spavanje.
Skijasice i ja ga pijem do 12.01. a 08.01. idomo u VA.jeeeuser posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:46:00   
Štetica
Lily super. E pa taman cemo da organizujemo neko RR kafenisanje u Valjevu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lilu KV)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:52:35   
Skijasica
Zenice,

super. Onda postoji mogucnost da se sretnemo nas cetiri!! user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 21:56:03   
Skijasica


Zaboravih da napisem sta me je danas odusevilo. Zove sestra Bilja i prvo sto me je pitala bilo je kako sam i da li mi je stalo krvarenje. I tek onda mi je rekla da su napravili semu.
Meni je ta njena paznja danas toliko znacila da vam ne mogu opisati!

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
20.12.2013 22:18:34   
Štetica
Skijasice divni su svi na odeljenju,ali sestre su nesto posebno.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 10:17:27   
PalcicaBg
Devojke user posted image malo po malo i blizimo se finalu user posted image Meni jos uvek nije jasno kako dr zna da ce mi 8og poceti stimulacija. user posted image I Tamarici je rekao datum pa ga je ona prebacila.Kakv sam baksuz bas ima da padne na Bozic ili 9og kad je dr slava.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 12:45:46   
Lilu KV
ja sam uvek za kafenisanje.user posted image user posted image user posted image
Palcice nemoj se sekirati pre vremena...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 13:24:31   
Jole84
Srećno devojke user posted image
Štetko baš sam tužna što je veštica stigla,tako da sad iz inata mora da uđeš u krug za januar,mesec da proleti a ti da zabebiš sa blizančićima. Ništa manje user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lilu KV)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 16:59:29   
Štetica
Jole i ja to kazem,oprosticu 3iui kao da nisu ni radjene al za inat ononoj neuspesnoj vto sad ima da budu blizanci,nista manje ne priznajem.
Palcice,1od 1000 probije taj okvir od 5 dana kad treba da dobije posle kontracepcije. Tamarici se to desilo ali to neznaci da ce i tebi. Ako se slucajno desi da nedobijes do 7-og,javis im i oni ti pomere termin za 10-i. Dal ce biti drugi ili treci dan ciklusa kad krene stimulacija,potpuno je nebitno. Meni je prosli put stimulacija pocela 3dc pa bilo sve ok. Ali nemoj da razmisljas o tome unapred,samo zamaras mozak bezveze a da promenis nemozes nista.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 17:03:23   
tamaricapn
Palcice u pravu je Stetica to ne mora da znaci i ne opterecuj se time jer sve devojke do sada dobiju kada treba ja sam imala cistu i zbog toga sam kasnila

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here