|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 17:18:21   
PalcicaBg
Hvala devojke.U pravu ste,necu unapred da se opterecujem.Ljubim vas sve... user posted image

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 19:03:56   
PalcicaBg
Devojke da li ste pred aspiraciju radile i PTT i APTT?Vidim pise na papiru i jedno i drugo,ja sam pred operacije radila samo APTT.Radim privatno,te analize ne rade u domu zdravlja,pa da ne bacam pare bezveze ako ne treba oba.

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 19:15:13   
ivanicasale
Palcice radis i INR i IPTT jer to traze.Kod nas to rade u transfuziji tako da probaj kod njih da ne placas tu analizu.

_____________________________

Februar 2010-spontani u 7-oj nedelji
I vto April 2013-Spebo-12 jc, 4 embriona-Beta 1.47
II Vto KC Nis-Februar 2014-11 j.c.-9embrion-Beta-1.06
III Sreca-Genesis Novi Sad-Oktobar 2014
beta 41.32 pa 13.07 pa 36.41...
IV pokusaj-FET Leskovac 5.02

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 19:31:33   
ivanicasale

IZVORNA PORUKA: PalcicaBg

Ja sam neki izrod izgleda... user posted image Mislim drago mi je da nemam nikakve nus pojave,al se ponekad i zabrinem dal na mene uopste i deluju...

Palcice na mene u prvoj vto uopste nisam imala neke reakcije na Mikroginon,ali zato sada sa prvom kutijom me je sve nerviralo pa cak i cvece mozete da zamislito to,ali sada kako sam pocela sa drugom kutijom nemam nikakve reakcije.I meni su rekli jos na prvu vto da ga pijem u vecernjim satima i tako ga i pijem sada verovatno da ima razlike u koje vreme ga pijes.Drzim vam svima palceve.


_____________________________

Februar 2010-spontani u 7-oj nedelji
I vto April 2013-Spebo-12 jc, 4 embriona-Beta 1.47
II Vto KC Nis-Februar 2014-11 j.c.-9embrion-Beta-1.06
III Sreca-Genesis Novi Sad-Oktobar 2014
beta 41.32 pa 13.07 pa 36.41...
IV pokusaj-FET Leskovac 5.02

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 20:32:29   
Štetica
Palcice od malih faktora koagulacije ti treba INR,PT,APTT. Ako ces da radis privatno pred sam postupak imas u Valjevu Hemikal labaratoriju i te tri analize su oko 700-800din. A ks i urin oko 2000. Mada mislim da to mozes da uradis i u Dz pre nego sto se "preselis" u Valjevo,jer analize vaze 15dana.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 21:20:37   
plašljiva
Drage moje devojke puno sreće svima u postupcima koji Vam slede. Da sve zabebite...user posted image user posted image user posted image

Imam jedno pitanje za sve. Malo mi je čudno da u dugom protokolu odmah odredjuju dan kada krećete sa stimulacijom. Ja sam u prvoj VTO 3 dana ciklusa u frontu vadila krv, imala UZ na kom se pojavio neverovatnih 76 folikula. Čekali su 8 dana uz svakodnevno vadjenje krvi da se spusti LH, odnosno da se nekako smanji broj folikula kako bi krenula sa stimulacijom. Imam PCOS i AMH od 14,61 i pravi sam kandidat za hiper. Malo sam uplašena posle prvog postupka jer sam videla mnogo devojaka sa tom mukom. Pa me zanima da li u VA svima kreću sa stimulacijom 3 dana ili prate LH i shodno slučaju kreću sa stimulacijom? Uh nadam se da Vas nisam udavila.
Pozdrav za sve user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 21:53:31   
Štetica
Plasljiva 2-3dc se ide ujutro na vadjenje krvi i uz,ako je tu sve ok onda se pocinje sa stimulacijom ako nije ceka se pogodan trenutak,dal ce biti u tom ciklusu ili nekom sledecem to dr odredjuje po uz i rezultatu iz krvi. I to sto kazu datum,tada bi trebalo da se pocne ako je sce ok a izuzetci uvek postoje. Nerade sablonski vec prema trenutnoj situaciji.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 21:58:54   
PalcicaBg
Ja mikroginon pijem ujutru i eto nista mi nije. Otkud sad taj INR?To ne pise na papiru.Krvnu sliku cu raditi u DZ,i briseve uradila u Frontu,al ove faktore koagulacije moram privatno,i na transfuziji naplacuju,jer dr nece da mi da uput. Ja sad 27og moram da odnesem analize,tako rekao dr,znaci ne mora striktno da vaze 15 dana,jer se ni ne zna kad ce mi biti aspiracija.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 22:11:22   
Štetica
Pa ako ti je rekao sad da nosis pnda uradi tako. Sad sam trazila moj izvestaj da vidim sta je pisao,uprvu si pise samo PT i APTT. A prosli put sam radila i INR pa sam po tome i pisala, Izvinjavam se sto unosim zabunu. I kod mene pise za sledecu kontrolu pripremiti sve to.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
21.12.2013 22:28:27   
PalcicaBg
Oprosteno ti je,to nisi ti,to je mikroginon,hehe :-p

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 9:09:51   
plašljiva
Štetice draga hvala ti punouser posted image user posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 17:54:41   
ivanicasale
meni su trazili i INR.

_____________________________

Februar 2010-spontani u 7-oj nedelji
I vto April 2013-Spebo-12 jc, 4 embriona-Beta 1.47
II Vto KC Nis-Februar 2014-11 j.c.-9embrion-Beta-1.06
III Sreca-Genesis Novi Sad-Oktobar 2014
beta 41.32 pa 13.07 pa 36.41...
IV pokusaj-FET Leskovac 5.02

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 19:50:48   
Skijasica
Palcice,

meni isto pise samo PT i APTT i naravno svi oni ostali, ks, urin itd.
Nego mi nikako nije jasno zasto dr nece da ti da uput za transfuziju? Meni je moja dala upute za sve, cak i za muza za spermogram.
A da je ti malo pritisnes, sto bi placala kada ti to sleduje?

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 20:04:09   
PalcicaBg
Preprosli put mi je dala uput za DZ,u laboratoriji mi kazu to se ne radi kod nas,morate privatno.Prosli put sam joj rekla da se u DZ te analize ne rade i da sam platila u transfuziji,rekoh dajte mi uput za transfuziju,kaze ne mogu ja da dam upuz za transfuziju,i tako ja ne htedoh da se raspravljam s njom.Ma krava jedna,smucila mi se,jedva cekam da ostanem trudna i da se momentalno prebacim u neku drugu bolnicu.

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 20:10:58   
Skijasica
Stvarno ne razumem, kao da to ide iz njenog dzepa. Sto ne odes kod neke druge ili idi u suprotnu smenu od te tvoje pa zamoli da ti hitno treba.
Tek sada vidim koliko je moja dr divna! U svakom slucaju nemoj da se nerviras, to ti sada ne treba. Ako ne moze drugacije ti odradi privatno i idi dalje ka cilju, to nam je najvaznije.

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 21:33:26   
tamaricapn
Palcice ja sam dobila uput za labaratoriju i sve rade osim fibrinogen,ali sam izasla sa posla pa nisam mogla cekati dugo bila je guzva uradila sam sve privatno i Stetica je u pravu za INR jer to ti oni urade kada rade PT videces kada dobijes rezultat da ima i INR zajedno je sa PT

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 22:27:10   
Štetica
Tamarice kako napredujes? Kada je aspiracija?

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 22:35:04   
tamaricapn
Stetice trebala bi 28 ili 29 ako bude sve ok do tada sutra idem na uz pa videcu ukljucen mi je i menopur sada kako ti podnosis mikroginam?

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 22:49:57   
Štetica
A sta si primala do sada,koji je protokol?
Ovog puta nisam na mikroginonu vec na Jasminu,pitala dr da promenim pilule i on mi odobrio jer sam se na mikroginonu rastavljala od zivota. Sa ovima mi je super,nema nikakvih problema,mada sam ih pila i kao devojka i nikada mi nisu smetale.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 22:57:29   
tamaricapn
Super sto ne pijes njega ako ti smeta meni smetao par dana,nemam pojma koji je prvo sam pila mikroginam od 21nov do 8dec pa posle dipherelin i gonal od 150iu i sada menopur isto 150iu

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 23:01:13   
Štetica
Pa ako si pocela sa diferelinom za vreme kontracepcije onda je dug protokol.
A reci mi kad si otisla za diferelin jel se radi uz?

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 23:07:07   
tamaricapn
dipherelin sam pocela primati od 3 dec jesu radili su mi uz.Jesi li primala menopur? Mene malo pecka kada ga dajem ili ga brzo dajemuser posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 23:20:06   
Štetica
Primala sam menopur i Cetrotide. Menopur pecka i zna da se pojavi kao crvenilo oko uboda,ali brzo prodje.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
22.12.2013 23:38:39   
tamaricapn
aha onda je dobro mene isto pecka ja se uplasila da se lepo ne bockam ja sve tri u stomak dajem pa kako Bog da muz se plasi da mi daje user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
24.12.2013 14:10:02   
Štetica
Devojke sad su me zvali iz Valjeva. 8.1 da se javim u 10h za diferelin a planiran pocetak stimulacije za 17.1,tako da cemo imati lepu grupicu ringerajki. Koliko sam ispratila nas 3 je tada,jedino neznam kada nam je Djanse u planu da radi.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here