|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 22:47:24   
Skijasica
Stetice,

pijes li ti surutku? I ja sam planirala da pocnem da pijem. Kada je najbolje da se pocne? Da cekam stimulaciju ili da krenem ranije? user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 22:57:47   
Štetica
Ja licno je nepijem,nisam ni u proslom postupku jer sam imala malo folikula(5kom),a ni hiper u najavi. Par dana posle ET sam pokusavala da je pijem jer sam imala neki odvratni osecaj nadutosti od utrogestana,ali se i zavrsilo samo na pokusajima jer kad god bi je progutala morala sam da povratim. Al sam zato belanca tamanila i mladi neslani sir.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 23:04:23   
Jole84
Štetko kako si mi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 23:08:34   
Štetica
Nevidim svrhu pijenja surutke ili pojacanog unosenja belancevina dok si na kontracepciji. Ako vec hoces da je pijes sacekaj stimulaciju i ako budes imala hiper u najvi onda krenuti sa tim. Ovako na kontracepciji mozes samo da dobijes vise trckanja do wc-a jer ce se tecnost brze "spustati" u besiku,zbog "brzeg izbacivanja" soli iz organizma.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 23:13:47   
Štetica
Jole trudnjaco nasa,super sam,cekam prokletinju ovih dana da stigne pa da pocnem sa kontracepcijom. Digla sam ruke(citaj pomirila se) da ce nesto biti pre vto,jer je spermogram ocajan i malo gore od toga. Pratim sta pises u drugom,i cekam kad ce tvoje dete da nas udostoji pokazivanja na uz,a ne samo dupe da okrece.:-P

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 23:23:03   
Jole84
Ja se još nisam pomirila s tvojom vešticom,i ipak se nadam čudu. U svakom slučaju bitno da si dobro,a kako se mesta prazne u prvom,uskoro ti Degu ustupa krevet,pa ti vidi user posted image Ja sam dobro,guzonja takođe user posted image Ako se ne pokaže na sledećem UZ,onda posle praznika na 4d,tu će morati user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 8:01:00   
daca77
Stetice, nikad ne reci nikad...mozda se za koji dan pridruzis Joletovom klanuuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 8:03:28   
Jole84
Daj Bože da obe prođete tako user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 8:05:07   
daca77
Jole, na mene ne racunaj...meni sledi obracun s dr Gocom, ovih dana user posted image , a onda verovatno promena klinike.

< Poruku je uredio daca77 -- 16.12.2013 8:07:05 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 9:27:56   
Štetica
E bas vas volim obadve,vi se nadaze a ja ovoga puta bas nimalo. Kad nije htelo sa 75miliona prirodno nema sanse ni sad sa 700hiljada.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 11:24:41   
tamaricapn
Hvala Stetice pogledacu sada kada budem isla dace Bog da se svima nama ispuni zelja i da sve dobijemo nasu user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 12:50:22   
wivern
Stetice nikad se ne zna....meni je prvi put uspelo prirodnim putem sa manje od 500 000 user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 12:51:11   
Jole84
Dovoljan je jedan ali vredan user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 12:55:25   
wivern
Samo se pitam gde od tada pobegose svi junaci...pa zar bas ni jedan kod mene opet da se zadesi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 12:58:28   
Jole84
Wivern malo se ubaksuzili user posted image Želim i tebi od srca da prevariš vto user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 13:01:43   
wivern
Zadnje vreme doslo kad ni spermici vise nece da jurisaju....mozda i oni vise na nekoj ringeraji kao i ja user posted image
Hvala Jole, kako god dosli dobro dosli...

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 17:57:36   
plašljiva
Devoje evo da se javim sa utiscimauser posted image

Došla sam u 11h kada je bilo zakazano medjutim baš u to vreme su im došli novinari politike jer su 14.12. slavili godinu dana postojanja. Mužić mi se smorio (nije navikao da čeka ko ja). Dr nas je primio oko 12:15h, izvinuo se zbog čekanja, kaže viša sila...
Bili smo kod njega skoro sat vremena. Ono što mi se najviše svidelo je činjenica da nas je posmatrao kao slučaj a ne kao broj( na šta smo jadni navikli). Kaže da se odmorimo tri meseca (jer sam tek pre mesec dana izašla iz postupka), dao mi je br tel da uradim NK ćelije(natural killer) na imunološkogiji na institutu što pre. Kod njih nema liste čekanja. Pominjao je i tebe Bebana kada smo pričali o zaledjivanju emriona. Kaže eto neki dan smo imali 8 embriona viška, šta bismo radili da nemamo mogućnost zamrzavanja. Doca mi se baš svideo, baš sam otišla pozitivna iz VA.
PUno pozdrava svimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 21:57:30   
PalcicaBg
Drago mi je da si zadovoljna,rekla sam ti da je dr car! user posted image Odmorite pa u nove pobede. user posted image

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 22:07:24   
Štetica
Plasljiva drago mi je da si zadovoljna. Sad lepo da prodju praznici da malo odmorite pa u nove pobede.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 22:40:38   
Skijasica
Plasljiva,
dobro nam dosla u VA! user posted image

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 22:58:26   
Skijasica
http://www.zcvaljevo.rs/web/index.php?option=com_content&view=article&id=774:prva-godina-rada-centra-za-vantelesnu-oplodnju&catid=34:vesti&Itemid=214

Cestitke nasoj klinici na rodjendanu!!! user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 23:28:54   
Štetica
Srecan im prvi rodjus i da imaju puno lepih pozitivnih beta i malih slatkih beba.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 23:35:10   
Štetica
Skijasice odgovoricu ti na pp ovde jer pisem sa moba pa nemam opciju odgovora na pp.
Ja imam oskudne i kratke cikluse 3-4dana traju.Taj ciklus kad sam pocela sa mikroginonom mi je bio normalan al zato sledeci je bio uzas,7dana trajao i za prva dva dana sam potrosila ulozaka kao u normalnom ciklusu za svih 3-4. Desava mi se kad dobijem ranije(23-25dc) da bude obilnije krvarenje 1-2dana,ali nista strasno.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
16.12.2013 23:57:58   
Skijasica
Hvala Stetice,

malopre sam se cula sa mojom dr. i ona mi rece da je to kratkotrajna reakcija na pilule! Kaze da ne brinem!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
17.12.2013 11:27:02   
PalcicaBg

IZVORNA PORUKA: Štetica

Palcice ti 27.12 po terapiju a Bebana na betu.
Sto se mirovanja tice sve ce ti oni objasniti a dobices i papir na kom pise sta smes a sta ne u toku tih dana do bete. A da dobices i slicicu embriona koji ti se vracaju. To je bas divno od njih.
Sto se tice fraxiparina tice on se prima svaki dan,ali neznam da li ga sve zene dobijaju(preventivno zbog mirovanja) ili samo po potrebi. Ja sam radila trombofilije pre postupka(na svoj zahtev) i bilo je sve ok pa mi nije trebao fraxiparin.


Bas se radujem slicicama user posted image Beta se radi kod njih? Ako da verovatno cemo se sresti Bebana i ja user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here