|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
1.12.2013 16:38:30   
Bebana17
Palčice, ja da sam na tvom mestu sa surutkom bi počela tek kad se zahukta stimulacija, sada je prerano da je piješ i nema nikakvog efekta na celu ovu priču. Jedino ako je voliš, pa zbog toga piješ.

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
1.12.2013 16:40:34   
PalcicaBg
Ja je inace pijem,da ocistim organizam od silnih anestezija.Ne mislim da moze mnogo da mi pomogne kod vto,nego rekoh valjda ne moze ni da smeta.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
1.12.2013 18:04:46   
nevi
Da li neko zna koliko kosta potpomognuta oplodnja u Valjevu user posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
1.12.2013 18:14:08   
Štetica
Nevi negde sam cula neku cifru od 1950€+terapija. Ali najbolje da nazoves kliniku i pitas,imas broj na predhodnim stranama,jer i ovo sto sam napisa nisam sigurna sta je u toj cifri uracunato.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nevi)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
1.12.2013 18:43:51   
nevi
U svakom slucaju hvala , moja doktorica mi je rekla da kosta oko 80 hiljada dinara u NS .

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
1.12.2013 21:45:43   
djanse
Ja imam u 12h. Videcemo se onda sigurno.
user posted image za bete

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 0:05:33   
Skijasica
Super! Valjda cemo se skapirati! user posted image

(odgovor članu djanse)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 13:40:12   
djanse
Skijasice,upravo su me zvali iz Valjeva i pomerili mi vreme na 9,30. Kaze moramo da idemo kod psihologa,pa onda konsultacije

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 13:57:09   
Bebana17
Danas sam se mnogo uzrujala na ultrazvuku, rekao mi lekar da imam polip nastao od stimulacije u materici (histeroskopija rađena dve-tri nedelje ranije, pa znamo da je od stimulacije), pa na desnom jajniku (koji uopšte ne reaguje na stimulaciju) imam nešto, što ne znamo šta je (rekao mi je da to moram da pratim kada sve ovo prođe, pa pretpostavljam da mu liči na neki tumor, i nije prvi što je to pomislio, već sam vadila tumor markere zbog tog desnog jajnika, i bili su uredu), a na cerviksu imam ogromnu ovulu, cistu. Na levom imam svega dva tri folikula od 8-9mm. Endometrijum je dva milimetra, a danas je peti dan stimulacije. On se nada da će se probuditi i desni jajnik, i da će levi bolje odreagovati, i da će endometrijum narastiti, pa nastavljam sa stimulacijom, naravno slabom, jer mi je endometrijum mali, a šta će nam naduvani folikuli bez endometrijuma user posted image
E, živote....

(odgovor članu djanse)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 14:36:18   
Skijasica
Djanse,
i mene su zvali malopre i sto mi rekli da dodjemo u 9.30h, da idemo prvo kod psihologa pa na konsultacije. Mozda idemo na jedno kolektivno predavanje!

(odgovor članu djanse)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 14:49:10   
Skijasica
Bebana 17,
ne ocajavaj. Misli pozitivno. Znam da nam to stalno govore ali psiha stvarno igra veliku ulogu. Moja koleginica je bila u slicnoj situaciji. Isto je imala samo dva folikula i slicne probleme tvojim. Bila je ocajna, plakala je ko kisa. Htela je cak i da odustane. Muz joj nije dao, bodrio je i uveravao da ce biti sve ok. I hvala Bogu da nije odustale, sada imaju sincica od 3 god. Veruj i bice sve ok!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 15:21:02   
PalcicaBg
Bebanice nije bas moralo ovako da pocne,ali imaj poverenja u dr,ako kaze da bi trebalo nastaviti stimulaciju nastavi.Ja se ipak nadam da ce sve doci na svoje.Drzim palceve i navijam iz sve snage!Kada je sledeca kontrola?

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 15:21:44   
PalcicaBg

IZVORNA PORUKA: Skijasica

Djanse,
i mene su zvali malopre i sto mi rekli da dodjemo u 9.30h, da idemo prvo kod psihologa pa na konsultacije. Mozda idemo na jedno kolektivno predavanje!



Otkud sad psiholog? Mi nismo imali razgovor s njim... user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 15:34:07   
tamaricapn
Bebana ja mislim da smo se srele danas i ja sam bila na uz nemoj se sekirati bice sve to ok videces nemoj se sekirati ja danas pocela sa dipherilinom user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 15:36:31   
PalcicaBg
Tamarice srecan pocetak ti zelim! user posted image Sta se videlo na UZ?

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 16:57:33   
tamaricapn
Palcice video mi je ili folikul ili malu cisticu nzm ali kaze da je za sada ok tako da cu veceras poceti sa bockanjem, muza strah da me bocka a ja cu otici kod jedne komsinice jer je med.sestra da me bocne prvi put i posle cu sama pa kako bude ne mogu svaki dan u isto vreme u dom zdravljauser posted image jesi li pocela kontracepciju?

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 16:59:47   
tamaricapn
i radim neku analizu NK celije to mi je dao da uradim i pored toga sam ja zakazala trombofilije nadam se da ce nalazi biti ok

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 17:01:09   
PalcicaBg
Ma verujem da nije nista komplikovano user posted image Videces...Trebalo je da pocnem od drugog dana ciklusa,medjuti ciklus mi je poranio 6 dana pa su mi rekli da pocnem od 5og dana da bih se uklopila sa sledecim terminom odlaska,27og.Znaci sad od 5og pocinjem sa mikroginonom.Kad ti ides na sledecu kontrolu?

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 17:02:04   
PalcicaBg

IZVORNA PORUKA: tamaricapn

i radim neku analizu NK celije to mi je dao da uradim i pored toga sam ja zakazala trombofilije nadam se da ce nalazi biti ok


Sta je to?Jel to svi radimo ili?

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 17:09:54   
tamaricapn
mislim da ne rade svi to je neka imunoloska analiza tako kapiram jer dajem krv na imunologiji a trombofilije ja htela sama da radim sledeci put 13 i pocinjem sa stimulacijom ako sve bude ok user posted image cas prodje sve

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 20:52:45   
Skijasica

IZVORNA PORUKA: PalcicaBg


IZVORNA PORUKA: Skijasica

Djanse,
i mene su zvali malopre i sto mi rekli da dodjemo u 9.30h, da idemo prvo kod psihologa pa na konsultacije. Mozda idemo na jedno kolektivno predavanje!



Otkud sad psiholog? Mi nismo imali razgovor s njim... user posted image


Ne znam otkud psiholog, i ja sam se danas iznenadila kada su me pozvali, jer nisam cula da je joj neko isao. Mozda su to neke novine u postupku. Pisacemo sta je sve bilo kada se vratimo.user posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 20:55:54   
Skijasica
moze li mi neko odgovoriti kada radite te dodatne analize jel ih radite u Valjevu ili svom gradu? Ja nameravam da sve vreme budem u VA.

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 21:55:24   
Štetica
Palcice psiholog je od pocetka u Valjevu samo se desava da zena taj dan nebude tu kad zakazu konsultacije tako da ce cete sigurno i to proci u nekom od narednih odlazaka u Va. Odslusate to njeno predavanje,razmenite pitanja i to je to.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 21:58:47   
Štetica
Skijasice uglanom na konsultacijama kaze ako treba jos nesto od analiza tako da imas vremena i u svom gradu(na uput) to da odradis,ili ako je nesto sitno da se odradi u samom postupku u Va pored bolnicke ima i dve privatne labaratorije.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
3.12.2013 22:21:50   
Skijasica
Hvala Stetice,
verovatno cu ponavljati briseve i hormone, isticu mi 9.12. A, mozda kada prodjes komisiju ne treba?user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here