|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
7.12.2013 9:48:14   
Lilu KV
Zdravo devojke!Nije me bilo nekoliko dana,morala sam da radim histeroskopiju.Sve je proslo ok i rezultat je dobar.user posted image
Vidim da i skijasica i djanse u januaru pocinju sa stimulacijom...jeeeuser posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
7.12.2013 10:30:47   
Skijasica
Lilu KV,

super za rezultat histeroskopije. user posted image

Idemo hrabro dalje!

(odgovor članu Lilu KV)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
7.12.2013 11:02:36   
PalcicaBg
Lilu super sto si odradila histeroskopiju i sto je sve ok. user posted image Ja sam od 5og pocela sa mikroginonom,izgleda meni bas prija,nemam ama bas nikakvih simptoma od njega. user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
7.12.2013 21:48:47   
Štetica
Palcice bolje sto nemas nikakvih nus pojava,jer on zna da bude bas grozan.
Ja sam bukvalno imala nesvestice od njega pa sam ga pila uvece pred spavanje i ceo mesec sam bila kao u pms-u,jezivo.
Lilu kv super za histero,sad opusteno u celu pricu ulazis. A vidim da ce ovo biti veseli januar na ovoj temi. Nas 5 radi u januaru,Palcica je prva da probije led u novoj godini pa nas cetri za njom. Jos kad bi se poklopilo da budemo u istoj grupi pa bilo bi divno.
A da i Bebana nam je sad u postuku tako da i od nje ocekujem da nas obraduje za novogodisnje praznike sa velikom betom.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
7.12.2013 22:22:50   
leamalamut
Drage zenice , samo da vam pozelim srecu i sto pre da dodju bebice , ljubimmmm!!!!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
8.12.2013 9:34:21   
PalcicaBg
user posted image Stetice
I Tamaricapn nam je u postupku,ne znam da li se javila u ovoj temi. Drzim nam palceve svima,da sledecu novu godinu cekamo s nasim bakama... user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
8.12.2013 21:37:52   
Štetica
Nju sam preskocila,nesecam se da je pisala ovde,znam da jeste na temi vto. Znaci cekamo dva novogodisnja poklona u vidu visokih beta.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
9.12.2013 9:15:03   
Lilu KV
Stetice u pravu si,bice ovo veseo januar...user posted image Nadam se da ce nam sledeca godina poceti mnogo,mnogo lepse nego prethodna,sa user posted image .

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 9:42:09   
Skijasica
Zenice drage,

idemo samo napred sa pozitivnim betama! Ispunice nam Deda Mraz novogodisnje zeljice! user posted image

(odgovor članu Lilu KV)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 14:37:58   
Bebana17
Jao, šta nas još neće snaći... Noćas smo muž i ja celu noć povraćali i imali proliv (juče smo bili na slavi, pa ne znamo da li smo se tamo nečim otrovali ili nas neki virus zahvatio), a muž pride ima temperaturu, a oboje se osećamo kao da nas voz pregazio... A jutros rano smo bili u Valjevu, večeras stop injekcija, a u četvrtak aspiracija... Gde baš sada da zakačimo ovaj virus ili trovanje, pitam se hoćeš li uopšte biti spermića u uzorku...
Danas je lekar odlučio da ne čeka ove manje folikule kojih ima puno, nego idemo na one veće kojih ima oko 7 (ako sam ih dobro prebrojala). Sve ide traljavo, prvo moj odgovor na stimulaciju, pa sad ova bolest, ako ostanem trudna biće to pravo čudo user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 14:38:58   
Bebana17
Naravno, ja se i dalje nadam, kao da se ništa loše ne dešava user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 17:08:39   
Lilu KV
Bebana nemoj da gubis nadu,to sto ide traljavo stimulacija uopste ne znaci da nece doci do trudnoce.Drzimo ti palceve za dalje...user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 18:13:54   
PalcicaBg
Joj Bebanice pa gde bas sad da vas snadje to... user posted image Mene i mog muza je isto zadesilo pre mesec dana,temperatura 39,proliv,povracanje,koza,svaka kost boli,ma haos danima.Ja sam tad bila dosla sa slave i isto mislila da sam nesto pojela,al muz nije bio na slavi a i njega zadesilo.To je bio stomacni virus,mislim da je isto i kod vas.Samo sto vise cajeva,baren krompir,jabuku,bananu.Zelim vam sto brzi oporavak i da u cetvrtak sve prodje u najboljem redu i bude sto vise jajasca i embriona. user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 20:10:46   
tamaricapn
Bebana draga bice sve to u redu verujem da ce biti odlicnih j.c i naravno bice user posted image zelim ti da kao novogodisnji poklon ugledas veliku betu sto verujem da ce biti user posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 20:43:27   
daca77
Bebana mila, navijam jakooo da sve protekne u najboljem redu i da vas pusti taj virus ili sta vec...user posted image
Navijam jako i za sve ostale cure u postupkuuser posted image
Meni je BT pala, stomak pocinje da boli, tako da stize user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 20:49:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Bebana17

Jao, šta nas još neće snaći... Noćas smo muž i ja celu noć povraćali i imali proliv (juče smo bili na slavi, pa ne znamo da li smo se tamo nečim otrovali ili nas neki virus zahvatio),


Biće to ok, verujem user posted image

Ja sam stop injekciju sebi davala na toaletu user posted image , sedim na šolji, imam proliv i lupam injekciju jer je moralo baš tačno u 22, a u kupatilu minut pre toga crkne sijalica. E to je avantura user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 21:05:56   
PalcicaBg
Joj Dunjice,slatko se nasmeja,iako znam da ti tad bas i nije bilo smesno. user posted image trudnicice nasa


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
10.12.2013 21:10:55   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.12.2013 17:03:42   
Bebana17
Svim ženicama šaljem velike tople user posted image
Sutra je aspiracija, imam tremu user posted image
Bolje smo i muž i ja, nadam se da virus nije ostavio posledice na jc i spermiće. Biće kako bude, mi smo uradili sve što smo mogli.
Ljubim vas sve!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.12.2013 17:06:35   
daca77
Draga moja koleginice, samo da te jako user posted image ...bice sve ok.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.12.2013 18:45:57   
Skijasica
Bebana 17,

ma taj virus je hteo samo da ti malo skrene misli.
Drzimo palceve i samo pozitivno! user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.12.2013 18:55:10   
Skijasica
Stetice,
jesu li tebi rekli da ponovis briseve pre ciklusa?
Meni su od svih onih dodatnih analiza sto idu pred VTO rekli da sada uradim samo briseve.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.12.2013 20:21:42   
Štetica
Skijasice meni brisevi vaze do januara,ali cu svakako morati da ih ponovim pred aspiraciju,jer racunam da ce mi isteci do tad. A ks i male faktore koagulacije cu raditi 4-5 dana pred aspiraciju,jer pre toga i netrebaju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
11.12.2013 20:54:00   
PalcicaBg
Bebanice srecno sutra,drzim palceve!
Meni su rekli da sad 27og donesem krvnu sliku,urin,APTT,briseve i krvnu grupu,iako ce mi aspiracija biti krajem januara ako sve prodje kako treba.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
12.12.2013 1:49:26   
leamalamut
Ako vam treba neka informacija vezana za moj grad , slobodno pitajte... ljubim vas!!!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here