|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
12.2.2014 21:24:44   
World
kako joj je modra guza user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
24.5.2014 7:22:45   
New Mom

IZVORNA PORUKA: New Mom

Prvi put sam nekako bila zbunjena, pitala se zar to ide tako.
Drugi put sam imala deza vi i pomislila i rekla "Isti Kaca!".

Treci put: da ne mogu da verujem kako se brzo zavrsilo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
24.5.2014 14:12:51   
Biserce
Prvi put zasto ne place, a drugi kako je crn, a potom, da li je ovaj sto me sije doktor ili veterinar i jesam li ja ljudsko stvorenje ili zivotinja?!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
24.5.2014 14:16:20   
vikiveki
I ja sam se treći put čudila kako je sve tako brzo prošlo,a prvi i drugi put sam gledala da li mi deca imaju sve na svom mestuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
26.9.2014 12:08:54   
tatjan@
Prvi put je bio prirodan porodjaj i prvo sam pitala zasto ne place? Mislila sam da to treba kao u filmovima, cim izadje napolje odma dreka... zaplakao je posle jedno minut dva, ali se to meni cinilo kao vecnost.. Posle sam pitala sta je, posto nisam htela da znam pol u trudnoci, e to je vec zanimljivo :) Rodjaci su zakuvali citavu kladionicu oko toga da li ce biti musko ili zensko :)

Drugi put sam se porodila carskim i prva misao mi je bila BOL.. tresla sam se kao prut od hladnoce i uzasno me bolelo sve iznutra i u trenutku nisam shvatala sta se desava. Kad su mi rekli da ce mi doneti bebu da je vidim, bilo je u fazonu a da, pa ja sam rodila bebu.. tek kad su poceli da deluju lekovi protiv bolova, mogla sam normalno da razmisljam. Nisam odmah osetila bliskost sa bebom, cini mi se bas zbog anestezije, sve mi je izgledalo nestvarno prvi dan.

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
26.9.2014 12:17:34   
Misha i Ljisha
pomislila sam "jes, gotovo je mogu da spavam" jedva sam ostala budna da cujem koliko je D dugacka i teskauser posted image , morali su da mi ponove ahahha..

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
26.9.2014 19:18:07   
branki*
prvo sto mi je proslo kroz glavu jeste da li je beba kako treba,da li je sve u redu,druga stvar je svest o uzasnom bolu koji sam osecala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 0:58:33   
mati
Svasta, puno misli prodje u sekundi... Da li je beba ok, da li sam ja dobro, kad ce prestati da boli...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 1:13:36   
Klarita
user posted image da li je moguce da mi je dete ovako ruznouser posted image - sa K
user posted image ista Klara, da li je moguceuser posted image -sa N

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 1:23:11   
Mala Elena
"Preziveh i ovo"user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 1:31:07   
dunja RR
Jao K što me nasmeja user posted image

IZVORNA PORUKA: Klarita

user posted image da li je moguce da mi je dete ovako ruznouser posted image - sa K
user posted image ista Klara, da li je moguceuser posted image -sa N



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 1:32:00   
dunja RR
Ja sam se pitala da li je beba dobro, jer sam imala pritisak veliki pre porođaja i davali su mi metildop 4 dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 1:35:47   
Žapkić
Kad su me probudili iz anestezije, prvo što mi je prošlo kroz glavu (to sam pitala i sestru/babicu /anesteziologa-nemam pojma šta je ta žena) bilo je : "Da li je beba plakala?" Samo to mi je bilo vazno. Jer , ako je plakala, znači da je ziva, da je dobro...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 1:36:08   
Klarita
Dunjci user posted image drago mi je da te nasmejah, ali ja sam stvarno bila u soku...postavicu slike, ako ima slike iz porodilista tema, trazila malocas, ali nisam nasla...Dan danas je zovem Fionauser posted image Lepota moja najlepsa, dusa me boli kad se setim, nemajka sta cesuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 1:49:55   
dunja RR
user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
27.9.2014 10:27:31   
mirkam
Kad su me probudili iz anestezije prvo sam pitala jeli beba dobro,a onda sam plakala od sreće dok mi ga nisu donijeli.A kad sam ga vidjela prvi put,jaoooo,pa ja ništa ljepše u životu nisam vidjelauser posted image
I da,super bi bilo da imamo temu slike iz porodilista.

< Poruku je uredio mirkam -- 27.9.2014 10:28:50 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
30.9.2014 20:23:22   
Ushtipak
Hahahah Klarita, Fiona! user posted image
Prvi put, carski rez sa epiduralom, pitala sam "da li je sve u redu?", a samo sam mislila, jao kako je ovo cudno, gurali su mi ruke u stomak, a ja budna!"
Drugi put, prirodno, prva misao, O hvala Bogu, prestalo da boli! A druga misao: Au, koliki je. (3920/56)

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
30.9.2014 20:45:26   
jance
hahah dobra tema
nisam sto godina pisala al me potakao naziv teme

Prvi put: doooobro. a sta cemo sad? (nista, prazan mozak)

Drugi put: HVALA TEBI DRAGI BOZE I OVO SE KONACNO ZAVRSILO! (velika slova su namerno napisana :) poradjala sam se nepuna 4 sata, nikad duzih 4 sata u zivotu svome

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ushtipak)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
8.10.2014 18:51:29   
Mariya
prvi put: pogledala sam na sat da vidim tacno vreme kad se L rodila i brojala sekunde cekajuci da zaplace.kad sam cula plac,spustila sam glavu i pomislila "boze,nisam umrla"(jer sam zaista mislia da cu)a kad sam je nakon nekoliko sekundi videla pomislila sam kako je modra a rekla 'boze kako je lepa'user posted image user posted image user posted image
drugi put: opet sam pogledala na sat,posto je H odmah plakala pomislila sam 'hvala bogu,gotovo je.joj kako boli.ja se vise necu poradjatiuser posted image
a kad sam je videla rekla sam 'boze ista je kao L, kako je lepa'user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
2.2.2015 9:39:28   
Aleksandra94
Pomislila sam prvo kad sam osetila da je to to, nema više napona, a i kad je doktor prestao da mi pritiska stomak, "kakvo olakšanje, prošlo je sve". Onda sam čula plač i sklupčanu bebu, i nasmešila sam se zato što sam videla da je sve u redu, čula i ocenu, znala sam da je to to. A potom pogledala na sat. A onda sledi moj komentar: "kako je čudno bez stomaka" i pitanje "koliko je težak?" Pošto me baš namučio. :-D

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
2.2.2015 9:46:39   
Bibilib
Posto moja beba nije odmah zaplakala prvo sto mi je prošlo kroz glavu je to,sta mu je sto ne place?Uplašila sam se....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Aleksandra94)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
2.2.2015 11:10:20   
jocajaca
Oba puta sam rodila na carski, prvi je bio hitni I pošto su me odmah u sali budili da se premjestim na drugi krevet znam samo da mi je prva misao bila NE MOGUUU! A onda sam uspjela samo prozboriti Beba?, nisam imala snage da izgovorim čitavu rečenicu ali sestra je rekla sve OK ne brini, a sledeća scena kako me izvode iz sale trči 30 ljudi koji su me čekali da se porodim I osjećam da me svi dodiruju I čujem muža(paničara) Doktore šta joj je zašto je takva I doktora koji kaže Pa pobogu nije se još ni probuila iz anestezije šta ste očekivali da ide sa vama slaviti?user posted image
Drugi put je bilo lakše pošto je cr bio zakazan, čim sam se probudila u sali odmah sam pitala gdje je beba?

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
6.12.2015 0:39:48   
bojana92
Kad mi s erodilo prvo dete prvosto sam pomislila je da li je sa njim sve u redu i jedva sam cekala da mi ga stave na grudi da ga pogledam izbliza i pomazim.A sta drugim prva pomisao je bila "Uh gotovo je"..Prosla sam jednom kroz to,pa mozda zato takva misao,ali naravno da mi je bila bitna moja beba.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
6.12.2015 9:16:05   
nikiteki
Sa prve dve trudnoce sam se bas namucila i jedva cekala kad ce sve biti gotovo a kad sam videla bebu odmah zaplakala sam a sa trecom se sve brzo zavrsilo tako da sam u tom trenutku samo cekala bebu da mi stave na grudi

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
6.12.2015 11:55:54   
MAMAMAJ
I prvi i drugi put sam prvo pomislila: rađaću još... user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here