|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
2.5.2018 17:40:42   
MimaKos
Samo se zahvalis Bogu sto je zivo i zdravo!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
16.5.2018 12:48:19   
mama ivane
Prvi put sam pomislila a sta cu sad kako dalje ,posto sam rodila dete sa nepunih 18 god, a drugi put sam pomislila zelim i trecu bebu!user posted image user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
23.2.2019 23:04:49   
Sanidej
Samo da je gotovo..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
19.4.2019 21:37:42   
mama ivane
Odah Sam pomslila kako je beban posto smo se namucili opasno, I konacno mogu da spavam kak treba


(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
19.4.2019 21:54:08   
Maja87rgf
Samo neka se zavrsilo 


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
19.4.2019 22:54:41   
Raja.B1991
Gotovo je, konacno

(odgovor članu Maja87rgf)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
20.4.2019 0:11:34   
Nensiq
Samo da sve bude ok sa bebom


(odgovor članu Raja.B1991)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
20.4.2019 8:25:07   
Andjelkakv
Gledajuci filmove mislila sam da cu se odrati od plakanja 😂😂😂 a na kraju je bilo uh gotovo je ,dobro je svi smo tu na broju. Suprug je bio prisutan na porodjaji i onako zbunjen sta da radi maramicom mi je kupio znoj sa cela,cak u jednom trenutku mi je pokrio celo lice nista nisam videla,osecala sam se kao bokser u ringu 😂😂😂. 

(odgovor članu Nensiq)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
20.4.2019 8:40:57   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Andjelkakv

Gledajuci filmove mislila sam da cu se odrati od plakanja 😂😂😂 a na kraju je bilo uh gotovo je ,dobro je svi smo tu na broju. Suprug je bio prisutan na porodjaji i onako zbunjen sta da radi maramicom mi je kupio znoj sa cela,cak u jednom trenutku mi je pokrio celo lice nista nisam videla,osecala sam se kao bokser u ringu 😂😂😂. 

E slatko si me nasmejala. Neka se samo zavrsilo.
Moje prve je bilo, rodila sam ga, sada imam nesto samo moje na svetu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Andjelkakv)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
20.4.2019 12:07:36   
MilicaJole
Pa ovo nije nista user posted image uopste ne boli kao sto pricaju. user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
20.4.2019 16:41:25   
bubulence
Onog trenutka kada su mi je pokazali rekla sam ''Boozee, kako je lepa'', ali to je bilo za publiku, pomislila sam zar je moguce da je tako ruzna, kako od nas dvoje lepih ispade takvo dete 😂, kako da je slikam... Ali trajalo je par min i pocela sam da se zaljubljujem❤️.

Drugi put sam se sokirala, porodjaj je bio sa epiduralom pa nekako nisam bila svesna ni da sam na polovini a ne da se zavrsilo. Oni pokazuju bebu, ja pitam ''to je to''? Babica kaze ''to je beba''. Za nju sam stvarno pomislila kako je lepa... 

(odgovor članu MilicaJole)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
20.4.2019 17:54:48   
Olga75
Bilo je: " uf, gotovo je, sad ću da spavam" Sestra mi nije dala da spavam user posted image
Kad sam je videla ko neki mišić u šlafroku a mjauče. Onda su je odneli u inkubator a ja sam odbrojavala da prođu ta dva sata pa da spavam. U životu nisam bila tako umorna kao tada.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
21.4.2019 7:37:27   
dragana25


Prva pomisao mi je dosla posle duzeg shoka, nakon mucenja i na kraju carskog reza. Znaci to je to.... neka hvala nikad, nikad vise! I evo me opet u 4.mesecu 🤣🤣🤣

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
21.4.2019 7:38:18   
dragana25


IZVORNA PORUKA: dragana25



Prva pomisao mi je dosla posle duzeg shoka, nakon mucenja i na kraju carskog reza. Znaci to je to.... neka hvala nikad, nikad vise! I evo me opet u 4.mesecu 🤣🤣🤣



I TO PLANIRANO 🤣

(odgovor članu dragana25)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
21.4.2019 10:09:55   
lesli


IZVORNA PORUKA: bubulence

Onog trenutka kada su mi je pokazali rekla sam ''''Boozee, kako je lepa'''', ali to je bilo za publiku, pomislila sam zar je moguce da je tako ruzna, kako od nas dvoje lepih ispade takvo dete 😂, kako da je slikam... Ali trajalo je par min i pocela sam da se zaljubljujem❤️.

Drugi put sam se sokirala, porodjaj je bio sa epiduralom pa nekako nisam bila svesna ni da sam na polovini a ne da se zavrsilo. Oni pokazuju bebu, ja pitam ''''to je to''''? Babica kaze ''''to je beba''''. Za nju sam stvarno pomislila kako je lepa... 



Bubulence 😅😆
Ja ne znam sta mi je proslo kroz glavu. Nista verovatno. Ne secam se pola stvari od momenta kada su me prebacili u operacionu salu da urade CR. Cak se ni ne secam da je zaplakala. Verovatno uzbudjenje, jer me nisu dugo mrcvarili prirodno kad su videli da nece ici...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
22.4.2019 8:07:30   
Dida984
Juce sam se treci put porodila. Prvo sto sam pomislila bilo, ne ponovilo se vise 😂 Umesto svaki sledeci porodjaj da bude laksi, kod mene je obrnuto 😂

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
22.4.2019 9:55:34   
AnaTamara
Kada su me probudili iz anestezije prvo sto sam pomislila i rekla bilo je: A gde je moj Makica (mm) ? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
21.7.2019 10:27:22   
MimaKos
Prvi put se ne secam, bila sam van sebe i nisam je ni videl, sa drugim , hvala ti Boze i kako je lep 😍


(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste...
11.12.2019 23:43:12   
Slavkic
Konacno😀😀


(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here