|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 2:49:34   
Dada81
BNM Tu siuser posted image e,bas to sto si ti rekla ja oduvek''vucem''.Zelim da su svi jednostavni ,dobri i kao da mi se ne da drugacije razmisljati i nist ane znace prethodna losa iskustva...

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 2:57:46   
Brand new mama
user posted image Jedina je frka sto moras imati veliku dozu samopouzdanja jer te vecina smatra - budalomuser posted image .Ali ne mogu protiv sebe- nekima dajes puno,neko tebi daje vise...takav je svijet.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 4:57:23   
Leax
Misli da neprocenjujem bas realno.Uvek polazim da su svi dobronamerni i nije mi jasno kada se neko "hrani" tudjom nesrecom . Volim da budem uz prijatelja i ako mogu da pomognem kada to treba a to isto ocekujem od njih .

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 8:08:54   
mamamikka
sada dosta dobro znam da procenim mada uvek tražim dobro u ljudima i znalo se desiti da dooobro pogrešim. zato sam malo rezervisana prema ljudima

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 8:11:21   
bea83
Retko,zaista retko mi se desi da omašim. Skoro me je jedna osoba iznenadila i posumnjala sam posle mnogo godinu u svoj instinkt, ali dobro ne treba uvek ni biti u pravu, bilo bi mnogo dosadno

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 8:25:11   
Sanja90
Ne umem da procenim ljude,ja sve mislim da su ljudi dobri,a onda se tako zeznem i opecem,mada ima onih prema kojima osecam odbojnost i verujem da su oni negativni ljudi.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 9:22:00   
*Maki*
Retko kada sam pogresila u proceni ljudi cak i na prvi pogled

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 23:37:10   
Dana 72
Cim krene sa pricom da sve zna, ima "sve" najbolje: deca, kuca, suprug. garderoba samo markirana i sl.To su za mene glupe i povrsne osobe. U toj proceni nikad ne gresim.Jednom sam pogresila na osnovu izgleda. Dobili smo radnu koleginicu . Prvi dan dosla bas preterano nasminkana . puder si mogao kasikom da skidas sa lica.Dugacki nalakirani nokti, parfema litar. Ja kazem koleginicama " ova ne vidi dalje od svog nosa" Ubrzo se ispostavilo bila je jedna od najboljih i naj ljubaznijih koleginica. Nas dve smo se posebno slagale i cesto smo se smejale na osnovu toga st sam rekla kad sam je prvi pu videla. Tacno je da izgled vara.Kako se kaze " Vuk dlaku menja , cud nikada.....

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 23:38:16   
zoća
moram da ih čitam,profi deformacija

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
12.3.2013 23:40:30   
Ivanka 75
Nekad sam loše procenjival ljude... Pogrešiš pa se opametiš i naučiš da budeš oprezniji, obazriviji i pronicljiviji.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 0:15:57   
daca78
U tome sam jako dobra,retko mi se desi da pogresim user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 10:51:50   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Dana 72

Cim krene sa pricom da sve zna, ima "sve" najbolje: deca, kuca, suprug. garderoba samo markirana i sl.To su za mene glupe i povrsne osobe. U toj proceni nikad ne gresim.Jednom sam pogresila na osnovu izgleda. Dobili smo radnu koleginicu . Prvi dan dosla bas preterano nasminkana . puder si mogao kasikom da skidas sa lica.Dugacki nalakirani nokti, parfema litar. Ja kazem koleginicama " ova ne vidi dalje od svog nosa" Ubrzo se ispostavilo bila je jedna od najboljih i naj ljubaznijih koleginica. Nas dve smo se posebno slagale i cesto smo se smejale na osnovu toga st sam rekla kad sam je prvi pu videla. Tacno je da izgled vara.Kako se kaze " Vuk dlaku menja , cud nikada.....


Imala sam indentican ''slucaj''user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 21:54:31   
minna
Uglavnom dobro, ranije mi se desavalo da pogresim u proceni, sada ne.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:10:17   
Verolina
Ne procenjujem, osecam. Prosto osetim da je neko djubre i ranije sam se femkala, a sad ga kao najsmrdljiviju stvar sasecem iz zivota. I nemam vise pardona. U ljude koje likvidiram spadaju i oni koji se druze sa tom smrdljivom tvorevinom, kao i ljudi koji ne postuju prijateljstvo. Postajem vrlo probirljiva.
Procene su suvisne. Iz reci i dela se oseca kakav je ko covek. Mislim da su svi na forumu videli koliko sam ja ostra. I jesam. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:14:49   
Verolina
IZVORNA PORUKA: bea83

Retko,zaista retko mi se desi da omašim. Skoro me je jedna osoba iznenadila i posumnjala sam posle mnogo godinu u svoj instinkt, ali dobro ne treba uvek ni biti u pravu, bilo bi mnogo dosadno

user posted image user posted image user posted image
Da, ali kad saseces, ne znaci da ne zaboli. To sam trebala dodati u prethodnom postu.
Bea, ja sam tebe procenila kao odlicnog pekara kupovnih kroasanauser posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 13.3.2013 22:17:01 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:14:55   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ne procenjujem, osecam. Prosto osetim da je neko djubre i ranije sam se femkala, a sad ga kao najsmrdljiviju stvar sasecem iz zivota. I nemam vise pardona. U ljude koje likvidiram spadaju i oni koji se druze sa tom smrdljivom tvorevinom, kao i ljudi koji ne postuju prijateljstvo. Postajem vrlo probirljiva.
Procene su suvisne. Iz reci i dela se oseca kakav je ko covek. Mislim da su svi na forumu videli koliko sam ja ostra. I jesam. user posted image


I trebas,respektuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:16:05   
Dada81

IZVORNA PORUKA: zoća

moram da ih čitam,profi deformacija


Ja volim zoco u neku ruku psihologiju,ali dzaba mi nekad, nekad sam kao deteuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:18:20   
lanajelena
Meni su svi dobri i kad me zeznu i dalje trazim neki razlog sto je do toga doslo.mlada i naivna user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:19:27   
Verolina

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Meni su svi dobri i kad me zeznu i dalje trazim neki razlog sto je do toga doslo.mlada i naivna user posted image

Ha ha ha...Opametices se kad porastes. Nema razloga..ili jesi ili nisi...lav ili smeceuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:23:08   
Figaro88
Ja sam mm-a pogresno procenilauser posted image
Isla sam sa jednim drugom kod nekog drugog druga,i sad drug od tog druga(mm) je trebao da dodje po nas pa da idemo svi zajedno.Na nekom putu do nas je bilo bas puno rupa i mm je zvao tog druga da mu kaze da ce nas cekati na pocetku tog puta da mi dodjemo tu.A bila je uzasna vrucina.E onda sam ja osula paljbu-pa sta on misli ako vozi bmw-a da je neka faca,uobrazeni kreten,seljacina.A ispostavilo se da nije uobrazen vec pomalo stidljiv,i da je bio takav zato sto sam mu se svidelauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.3.2013 22:24:46   
indy_25
procijenim vrlo dobro a ponekad se i za....m

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
16.10.2013 22:21:35   
dunja RR

U poslednje vreme uglavnom procenim dobro.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
16.10.2013 22:41:01   
17 joka
sve bolje user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
17.10.2013 7:30:08   
Misha i Ljisha
Ne procenjujem ih vise.user posted image Ljude prihvatam onakve kakvi jesu. Ranije sam lupala glavu pa pomislim dobar/dobra je pa onda po meni urade nesto sto i nije tako dobro pa se zamislim i td. Sad ih prihvatam takve kakvi jesu ne stvaram iluzije ne nadam se nicemu i ne opravdavam njihove postupke. Sa svima sam ljubazna i nikad ne osudjujem na prvi pogled. ali da se razumemo prave prijatelje na prste jedne ruke mogu da nabrojim

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
17.10.2013 7:36:12   
Lu
user posted image Ljiša

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here