|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.6.2013 15:13:30   
Anoniman
Agripina cestitamuser posted image user posted image user posted image staro drustvo iz tromesecja se polako prikuplja user posted image

(odgovor članu Agripina)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.6.2013 14:35:21   
Figaro88
Ja i dalje imam blage grceve u stomaku,jutros sam osetila i blagu mucninu,grudi su mi za broj vece,a bradavice toliko osetljive da me bole na dodir.Testic za tri dana,samo opet da ne bude kao prosli put-beta dobra,a m da dodjeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.6.2013 14:38:29   
17 joka
ovoga puta ce biti sve u redu samo misli pozitivno vreme je da Andreica dobije batu ili sekuuser posted image svim srcem

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.6.2013 14:40:21   
Figaro88
Joko draga ne smem ni da se nadam previse,ono razocaranje posle je strasno user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.6.2013 14:42:42   
17 joka
znam mila, veruj da taj osecaj znam 6 god.

ali bice samo verujuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.6.2013 13:06:02   
Figaro88
Da li je prerano da uradim test 12-tog.To bi trebao da mi bude 12dpo po kalendaru.a po mom misljenje cak i 14-15dpo,sve mislim da mi je o bila 11dc.Inace grudi me toliko bole da ne mogu da hodam(tad se mrdaju gore dole za milimetar),nekako su teske,uzas....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.6.2013 23:20:23   
Jole84
Figaro jel ima nešto novo? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.6.2013 15:34:51   
Figaro88
Jolence ujutru cu da uradim testic.Grudi uzasno bolne,sekret povecan,jutros uzasni grcevi-mislila sam da je user posted image stigla,ali nije.Ne nadam se previse,ali nikad se ne znauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.6.2013 15:40:37   
Dada81
Nije ti prerano,Figaro! drzim palceveuser posted image Meni je tako nekada i pokazalo,doduse malo svetliju crticu,ali je ipak bila i svi kazu,ako pokaze,nema veze sto je svetlija to -je to,u vecem postotku slucajeva! Meni i dalje bolne grudi,mucnina,nista ne mogu da radim,a s obzirom na sve i bolje da mirujem...Dr. kaze 7 + i hvala jos jednom svima na podrsciuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.6.2013 15:46:21   
Figaro88
Dado jos malo pa ces da slusas srculenceuser posted image
Sa Andreom sa vec u ovo vreme imala mucnine,grceve uzasne isto,a sada je nekako drugacije pa se ne nadam....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.6.2013 15:49:31   
Dada81
Samo neka je sve dobro! user posted image Ma,da,ne morabiti identicno.Mojamama imala 3 trudnoce,svaka razlicita,kao i mi deca,uostalom. user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 20:19:44   
Malena29
evo i mene da se ponovo prikljucim nakon 4 godine opet u trudilice,htela sam da napomenem da imam sina koji nas je prerano napustio nakon 3.5 godine i otisao medju andjele tamo gde nista ne boliuser posted image ,zato mi je jako potrebna vasa podrska da zajedno sa vama posle 6meseci tuge,a svaki dan je sve veca ponovo ugledamuser posted image i user posted image ,verujem da ce mom sincicu koji nas gleda sa Nebesa biti veoma drago ako vidi mene bar malo srecniju. Ocekujemuser posted image u srdu ali meni je jako cudno sto mi je malkice muka ujutro poslednjih dana,malo me grudi bole,i veci mi je apetit.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 20:30:01   
Trcosava
Malena, jako mi je žao zbog tvog malog anđela user posted image ne mogu ni da zamislim kako si se osećala.

Što se tiče znakova, znaš i sama da nam sve to dođe indiviualno. Ja navijam svim srcem da ugledaš II user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 20:44:47   
Malena29
s obzirom da sa nim i nisam imala te siptome nego samo izostanakuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 20:52:07   
Trcosava
Nemoj da pomisliš da te sad obeshrabrujem, ali ja sam pre nego što sam zatrudela drugi put imala jake simptome trudnoće, ali sam pogrešila. Posle tog čudnog ciklusa i svih mučnina i vrtoglavica, dakle kad je sve prošlo sam opet ostala trudna. Nadam se da tebe ne varaju simptomi kao mene user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 21:00:22   
Malena29
ma ok,ako ne bude saduser posted image bice drugi put,bitno je da ostanem pozitivna user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 21:05:16   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Malena29

ma ok,ako ne bude saduser posted image bice drugi put,bitno je da ostanem pozitivna user posted image

Podebljano je najbitnije user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 21:29:10   
degu
Malena, tu smo, za podršku uvek user posted image
Nadam se da ćeš što pre ugledati user posted image a tvoj anđeo te čuva, u to sam sigurna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 22:34:00   
Malena29
hvala vam od <3 srcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.6.2013 22:39:43   
pandina
Malena user posted image

(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.6.2013 13:40:41   
nata11
Malena user posted image Jel ima koji novi simptom

(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.6.2013 14:17:09   
iwka
dobar dan user posted image . evo da vam se i ja pridruzim... procitah celu temu pa rekoh da vidim sta kazete na moju situaciju... pa da krenem od pocetka.. 5 feb. sam morala raditi kiretazu zbog uginuca ploda u 6. nedelji. tj rekli su mi da je to missed.. sada posle svega toga i tri redovne user posted image mm i ja poceli da se trudimo... ne previse jer mi je prethodno razocarenje bilo preveliko i jedva se oporavih od toga.... e sad muci me nesto... poslednju user posted image sam imala 05.06. i to sa jednim danom zakasnjenja, prva tri dana samo tamno jako malo crvenog sa sve grcevima... ostala 3 dana samo po kap braonkadtog na gacicama.... od tada ja sam stalno umorna, cak sam jedan ceo dan prespavala .... hvataju me ponekad vrtoglavice i jako slaba mucnina.... e a to stome najvise brine je konstantan kao neki pritisak u donjem stomaku i kao bol u dinjim ledjima.... prosli put je bilo kao slicno.. znam da vas smorih ali do sl. user posted image ima jos 6 dana a ja bi jednu user posted image ...... sta mislite jel moguce?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.6.2013 14:21:45   
nata11
Iwka dobrodosla user posted image
Stvarno neznam sta da ti kazem ja sam se posle ovolikog cekanja toliko razocarala da neverujem u trudnocu sve dok necujem otkucaje.
Ukoliko si imala slicne simptome kod prve user posted image onda i te kako ima sanse. Drzim palceve.

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.6.2013 14:47:50   
iwka
hvala user posted image bilo nesto slicno ali. vise simptoma.... a malo me strah... a jel rano da uradim test? mozda bih radije. sad da se razocaram, i vidim jednu crticu nego posle.... mada mislim da je rano....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.6.2013 15:08:31   
nata11
Meni dr uvek kaze 2 nedelje posle potvrdjenog pucanja folikula. Sacekaj jos malo.

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here