|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
26.6.2013 17:54:31   
iwka
sacekacu ili ce doci user posted image ili cu biti jedna od srecnih user posted image .
nego e vise brine ta napetost u stomaku i neko kao bockanje kod levog jajnika..... a i prosli put sam slicno osetila kod levog jajnika,
pa me strah malo....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.6.2013 12:05:50   
nata11
Iwka jel ima kakvih novosti?

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.6.2013 12:17:33   
sandrina 85
iwka ja sam imala i bockanja, i bolove kao da cu da dobijem.. i kojekakve "drugojacije" bolove pa evo mi bebac ima 6 meseci user posted image a sve vreme sam bila skeptik (ipak smo 3 god. pokusavali). Dobila sam utrogestan kao terapiju i za dan su bolovi prestali, sad dal' od njega ili bi inace prestali ne znam. Navijam!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.6.2013 17:13:07   
iwka
nekakakva mucnina, malo vrtoglavice uglavnom..... bockanje je nekim cudom proslo... imam jos 6 dana do user posted image ... mucnina mi prodje cim nesto pojedem.... a umorna sam konstantno..... nadam se da su to dobri znaci... user posted image imala sma bockanje i prosli put... i otprilike tad su mi i rekli za uginuce.... otud strah... ovaj put se nadam da user posted image nece doci pa da radim testic i zakazujem hitno kod doce user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.6.2013 17:45:11   
rasa_
Cao svima, nova sam na forumu. Zadnju menstruaciju sam imala 23,05, sada mi je vec 37.dan, a ciklusi mi inace traju od 26. - 34. dana. Juce sam radila test i bio je negativan. Da li je moguce da sam prerano radila test ili mozda imam neku cistu? user posted image

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.6.2013 20:18:18   
Malena29
nata11 nema vise nikakvih siptoma,taman pomislih kasnice bar jedan dan da se jos malcice nadam kad onauser posted image stize kao svajcarski sat,ko zna zasto je to dobro,jer jos uvek nismo dobili nalaze od maleckog,dali je bolest bila genetske ili virusne prirode?user posted image user posted image

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.6.2013 23:01:57   
iwka
rasa_ sto ne probas jos jednom testic? ja bi na tvom mestu.... jel imas mozda nek simptome?user posted image

(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 0:42:40   
rasa_
Pa nemam, ali nemam ni simptome da PMS-a. Nije mi se desilo. Vec godinu i po radimo na bebi, ali... :( Ne da se, ne bi da se previse nadam, ali ako ne dobijem uskoro. Uradicu jos jedan test :)

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 9:14:50   
iwka
i ja bi isto na tvom mestu.. sigurno se nesto desava kad ti se do sada nije desilo :) drzim fige da budu user posted image ... mi isto pokusavamo skoro godinu dana, samo sa vec jednim na zalost neuspeli pokusajem :(

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 9:27:57   
rasa_
Nista mi drugo ne preostaje nego da cekam. user posted image mislila sa da cu juce dobiti, jer imam osecaj da me malo ziga desni jajnik, ali evo jutrosnopet nista user posted image

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:09:18   
iwka
mozda tek sad krecu simptomi? user posted image user posted image . ja sam prosli put napravila test sa prvim danom kasnjenja i mm me naterao da cekam jos 10 dana pa da napravim ponovo da potvrdim.... sad mu nisam ni rekla da slutim nesto..... bojim se da sam opet namislia.... a odbrojavam... jos 5 dana .....

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:16:12   
rasa_
brine me sta moze biti ako nisam. Ovaj mesec smo se bas opustili i nismo razmisljali o bebi. user posted image Imam dva ispita, ali nije mi se desavalo da mi usled ispita kasni toliko, user posted image Pocetkom meseca sam osetila da bolove i mislim da je tad bila ovulacija. A odnosi su nam bili redovni.

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:20:06   
iwka
ja napravih plan.... ako user posted image dodje, zakazujem pregled (i ako ne dodjeuser posted image ) jer ja naprimer nikad nisam osetila jajnike, nikako, ni bockanje ni nista.... jedino u prethodnoj trudnoci....

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:26:09   
rasa_
Nekada ih osetim, a nekada ne, mislila sam da cu dobiti dosta ranije, jer je bol bio kao pred user posted image Ne preostaje nam nista drugo nego da cekamo, valjda ce nam se posreciti.muser posted image

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:30:35   
iwka
prosla trudnoca i sad.... mada je vec prestalo..... sve vise mi se cini da nema nista za mene.... nekako sam prestala da se nadam..... mene brine i ta poslednja jako cudna menstruacija....

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:45:22   
rasa_
Slusaj nikad se ne treba predati. Znam par koji je skoro 20.godina bio u braku i nisu mogli da dobiju dete, ali pre tri godine su isli na vestacku oplodnju i dobili su posle toliko godina devojcicu. user posted image a znam i zenu koja je imala vise spontanih, a i kiretirala je prvu trudnocu, i na kraju kad je htela user posted image imala je problem sa zacecem. Isla je i isprobala sve sto su joj rekli i na kraju je dobila devojcicu. Doktori su joj govorili da se uopste ne nada jer su joj sanse jednake 0, ali ona se nije predavala. user posted image tako da samo nek je sve u redu sa zdravljem, user posted image ce doci kad joj bude vreme user posted image

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:51:33   
iwka
citala samdosta o tome... a i moja sestra je pokusavala skoro 5 godina..... ja ne bih..... moja mama je ostala trudna cim je pogledala tatu... tako on kaze bar.... mi smo tri sestre, ali gledavsi stariju sestru, ne bih tako da se mucim.... a nije mi vise dovoljno da gledam njene bebce, kumine.... i sve okolo... htela bih svoje....

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 10:57:48   
rasa_
znam kako ti je. U zivotu je najteze kad se nadas pa razocaras. user posted image Nadam se da ces uskoro ostati user posted image

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 11:48:05   
Dani.kv
Ne radite testove. Mogu kao meni da budu lazno pozitivni. To mi se dva puta desilo u istom ciklusu. Sacekajte par dana i odradite betu. Simptomi su individualni. Ja sad nosim dvojke i nisam imala ni jedan jedini simptom. Samo opusteno. I ako ne bude za godinu-dve tu je VTO. Bicete mame samo polako. Sve u svoje vreme

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 12:05:49   
iwka
samo cekanje je najgore.... user posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 12:32:37   
rasa_
Da ova neizvesnost ubija u pojam. user posted image

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 14:01:05   
iwka
ali kazu "ko ceka taj i doceka" user posted image

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 15:33:17   
rasa_
e ja sam docekala ali user posted image stigla je malopre. user posted image

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.6.2013 15:44:17   
iwka
steta.... bice sledeci put! drzim fige.... meni jos ostaje dugo cekanje....

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.7.2013 1:03:39   
anna_91
Hej curkeee!Nova sam ovde pa ako nesto pogrijesim unapred izvinite!E ovako,imam problemcic pa vas molim za savjet!Vec 4-ti dan imam jake bolove u ledjima,u donjem dijelu stomaka (imam osjecaj da me jajnici bole ali kad pipam najbolnija je tacka skroz na dnu stomaka prema desnoj preponi)Juce i prekjuce sam povracala,danas mucnina al se drzim...Imala sam nezasticeni odnos prije 11,12 dana,menst.sam trebala juce dobiti a evo nista jos...Radila test prekjuce i I crta...U inostranstvu sam trenutno i nemam osiguranje pa ne bih doktoru,a ne znam koliko je ozbiljno!Pozz za sve i hvala unapred...

(odgovor članu iwka)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Biohemijska trudnoća: Kako mogu da budem m...
Potpomognuta oplodnja usavršila je mogućnost začeća. Sada mnogi parovi, koji se ranije nisu nadali postizanju trudnoće, ...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here