|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.5.2020 21:42:00   
Anoniman
To me tesi sto mogu da zatrudnim, samo da otkrijemo uzrok pa ce sve biti kako treba ☺️ sacekacu malo pa krecem sa analizama. 

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.5.2020 22:09:37   
Milena18
Anonimna, žao mi je što ti se desilo ovo. Drži se. I pridruži nam se i na ostalim temama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.5.2020 22:11:24   
Sanjica26 RR
Samo sa drugim nikomuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.5.2020 16:15:59   
princezicaaa
Cao drage moje. Kako ste? Recite mi da li znaci nesto sto mi je endometrijum 10,71mm, 35 dan ciklusa? Inace je redovan na 29 dan


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.5.2020 16:34:41   
Maslacak15
ne ne znaci bas nista samo.po sebi. to je normalna debljina endometrijuma u lutealnoj fazi. zasto ne uradis beta hcg? ako si trudna test ce ti reci... rekla sam ti da ti zltrazvuk nece pomoci u ovoj fazi.


(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.5.2020 16:36:04   
princezicaaa
Rekao mi je doktor da radim BHCG 19-og ako trudnoća postoji, onda se odlaže intervencija


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2020 20:43:47   
Filadendronka
Princezice, nema potrebe da cekas toliko da odradis betu. Zapravo meni taj lekar nije bas jasan. 🤔

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2020 20:48:30   
princezicaaa
To je zbog ultrazvuka, ne može ništa da se vidi ako je ispod 1000


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2020 20:52:46   
Filadendronka
Princezice, nista ja tebe ne kontam, oprosti. Beta pokazuje trudnocu jako rano, a ultrazvuk ti je bitan kasnije da se vidi ima li srcane radnje. Ako ti je beta pozitivna znaci da si trudna. Odradis jos jednom posle dva dana i vidis raste li kako treba i to je to.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 21:07:09   
jabudic
Princezice, odradi makar test, on ce ti pokazati.

Meni je bio debelo pozitivan 29.dana ciklusa 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 21:09:14   
Filadendronka
Nema nam Princezice, bas mi je cudan taj njen lekar. 

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 21:56:57   
princezicaaa
Tu sam, radim betu 19-og. Javljam vam odmah. 🤣


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 22:11:49   
branki*
Princezice, koliko ti kasni?inače imaš redovne? Ja ne bih izdrzala.morala bih da uradim test.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 22:13:57   
princezicaaa
Osam dana mi kasni. Imam redovne, na 29 dana. Pa dobro, deset_ dana može da se izdrži, teško je samo prva dva dana, posle ne. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 22:29:45   
emicaa
Princezica prebacila sam tu post u temu cekalica



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 22:31:07   
princezicaaa
Važi, sta god to značilo. 🤣 Recite mi, počele su grudi da mi bridž, kao da gore, tj.peckaju. Da li se nekoj to dešavalo? 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2020 22:40:48   
Filadendronka

Princezice, samo predji u drugu temu “Cekamo II crtice”. Drzimo palceve svi. 
IZVORNA PORUKA: princezicaaa

Važi, sta god to značilo. 🤣 Recite mi, počele su grudi da mi bridž, kao da gore, tj.peckaju. Da li se nekoj to dešavalo? 





(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 20:41:14   
nik1993


user posted image Da li neko može da mi pomogne da li je test pozitivan?

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 20:55:52   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: nik1993



user posted image Da li neko može da mi pomogne da li je test pozitivan?


 Ja bih rekla da je pozitivan test,ali vrlo rana trudnoca. Koji ti je dan nakon ovulacije?

(odgovor članu nik1993)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 20:59:11   
nik1993
Rasplakala si me. Radila sam test za ovulaciju 14 i 15 je pokazao pozitivan. Imala sam odnose ta dva dana i posle toga još jednom. A pokušavam bez trakica vec pola godina i ništa. I treba da dobijem 25. Radila sam danas test ali oko 5 popodne. Hvala ti na odgovoru. Plačem i dalje. 😊


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 21:02:47   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: nik1993

Rasplakala si me. Radila sam test za ovulaciju 14 i 15 je pokazao pozitivan. Imala sam odnose ta dva dana i posle toga još jednom. A pokušavam bez trakica vec pola godina i ništa. I treba da dobijem 25. Radila sam danas test ali oko 5 popodne. Hvala ti na odgovoru. Plačem i dalje. 😊




Bas mi je drago. To su najlepše suze radosnice. Prerano je,verovatno se tek desila implantacija. Ponovi za dva dana test ili u ponedeljak uradi betu iz krvi! Ovakav je meni bio test prosle godine oko 10 dpo. 

(odgovor članu nik1993)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 21:08:24   
nik1993
Hvala ti puno. Nego se i ne vidi lepo slika ovde. Kod mene u galeriji se bolje vidi linija. Ali svejedno nešto je baš tanka linija i svetla. Ponoviću opet u ponedeljak. Hvala još jednom ❤


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 21:10:45   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: nik1993

Hvala ti puno. Nego se i ne vidi lepo slika ovde. Kod mene u galeriji se bolje vidi linija. Ali svejedno nešto je baš tanka linija i svetla. Ponoviću opet u ponedeljak. Hvala još jednom ❤




Ako si ocitala u prvih 10 minuta test,onda je ispravno. Ponovi u svakom slucaju pa se javi. 🙂 Sa srecom!!

(odgovor članu nik1993)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 21:13:29   
Maslacak15
iskreno ako je tacno to sto kazes da si ovulirala 14-15 maja onda je danas tek 7 dana posle ovulacije. to je prerano za test. jedino ako je ovulacija bila ranije. meni je test neubedljiv iskreno. a mozda je do slik zelim ti da se obradujes i navijam....


(odgovor članu nik1993)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2020 21:25:23   
branki*
Zao mi je ako mracim. .Ali, gde ovde vidite pozitivan test? !

Ja ne  vidim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here