|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 13:34:24   
princezicaaa
Hehheheeh, blesooo. Od sveg srca ti želim da ugledas svoje dve crtice i nas da obradujes. ❤️😊


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 13:34:49   
Karenjina A
Evo što se mene tiče, više sreće drugi put. Dobila. 😞

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 13:37:06   
princezicaaa
Bas mi je zao Karenjina, biće sledeći mesec. Samo bez pada i odustajanja. Mi žene sve možemo da izdržimo. 😘


(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 13:38:18   
Karenjina A


IZVORNA PORUKA: princezicaaa

Bas mi je zao Karenjina, biće sledeći mesec. Samo bez pada i odustajanja. Mi žene sve možemo da izdržimo. 😘





Hvalaaa. Divne ste! ❤

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 13:49:55   
Bossy
Brzo će i sledeći mesec i onda će ova želja iznad od princeziceee da se ostvari!user posted image

(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 13:57:15   
emicaa
E Karenjina bas mi zao.Nadam se da cete uspjeti sledeci mjesec



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 14:01:05   
Karenjina A
Samo da se vrati sve u normalu što se lekara tiče, pa neka me izvrnu naopačke ako treba. Umaram se posle dve godine i svaki mesec me jače pogodi, nego prethodni. Pogotovo kad me ovako prevari organizam, pa još teže bude.


Hvala na podršci dame. Ako se desi narednog meseca, imaću vašim rečima ohrabrenja da zahvalim za to. 💕

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 14:13:19   
Srcas_ta5577
Draga KArenjina, potpuno je normalno da te svaki put više pogodi. kad se nešto želi, vrijeme tu želju samo pojačava. Ja sam ostala trudna tek sa VTO procedurom, sa muževim spermogramom šanse da prirodno odstanem trudna su skoro ravne nuli, ali evo svaki mjesec ja se potajno nadam da sam trudna. Šta ćemo kad smo takve skrojene od ljubavi i voilje za tim malim bićima.. Ali biće, vjeruj da hoće, smiješi se svakog dana, raduj se što će taj dan jednom doći, raduj mu se unaprijed jer hoće doći, a kada dođe zaboravićeš tada sve ove brige kroz koje prolaziš! user posted image

(odgovor članu Karenjina A)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 20:56:50   
princezicaaa
Cao drage moje. Ima li šta novo? 🤣Bossy? Branki? 

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.5.2020 20:58:10   
princezicaaa
Anonimna, kako je? Ima li neki novi simptom? Znam da je rano, šesta nedelja, piši nam sve što ti je novo. 🤣❤️


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 9:46:14   
Maruska15
Zdravo svima! Vidim da je tema aktivna pa da se prikljucim i ja ako me primate u drustvu? 🙂

Vec tri meseca pokusavamo da zabebimo,ali ne ide. Koristim Clear blue digitalni test za ovulaciju i urednoje imam svakog meseca izmedju 12 i 15 dana ciklusa. Uz to tacno oset_im kada pukne folikul i imam jake bolove u jajniku koji traju po dva sata.. ali uprkos svemu tome plusica nema.. sada mi je 13 dan ciklusa,vredni smo vec od 7 dana,svaki drugi dan.. Pa se nadam da mozda bas ovaj mesec bude dobitan!! 

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 13:39:41   
Anoniman
Evo i mene. Sa ne bas lepik vestima. Ja sam sada 6+1 ,juce primetim rozi sekret danas se pojacalo skoro crveno. Pijem utrogestan, i neke vitamine , ne znam sta je u pitanju. 😒 da li je krenuo spontani ili nesto deset_o. Na uz se video mesak 4.7mm . U ponedeljak kontrola trebalo bi da se poveca ako ne prokrvarim bas  :(  jel imao neko krvarenje ovog tipa?

(odgovor članu Maruska15)
  Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 13:44:40   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Evo i mene. Sa ne bas lepik vestima. Ja sam sada 6+1 ,juce primetim rozi sekret danas se pojacalo skoro crveno. Pijem utrogestan, i neke vitamine , ne znam sta je u pitanju. 😒 da li je krenuo spontani ili nesto deset__o. Na uz se video mesak 4.7mm . U ponedeljak kontrola trebalo bi da se poveca ako ne prokrvarim bas  :(  jel imao neko krvarenje ovog tipa?


Ja bih ti savetovala da odes kod lekara jos danas. Mozda nije nista ozbiljno,ali ipak je mozda ne daj Boze spontani u pitanju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 13:45:15   
Milena18
Anonimna, a što ne odeš sada kod lekara? Danas je tek utorak, što da čekaš nedelju dana. Meni je ginekolog za vreme trudnoće uvek pričao da ako primetim krvarenje ili bilo šta drugo što me brine odem odmah na pregled. Nadam se da će biti sve u redu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 13:57:36   
princezicaaa
I ja bih ti savetovala odmah da ideš kod doktora. Nadam se da nije ništa ozbiljno i da će sve biti uredu. Evo i ja da se javim. Bila sam juce kod doktora, u petak će da mi radi ultrazvuk, svakako mi treba i zbog intervencije. Kasni mi još uvek, danas je treći dan. Rekao mi je doktor, tek za deset_ dana da radim BHCG, nikako ranije. Grudi su mi jos uvek naduvene, počeli su neki blagi bolovi sa strane na grudima. Stomak me bolucka kao da će menstruacija svakog časa,malo me to plaši, temperatura i dalje 37. 18 dana je prošlo od ovulacije, a 32 dan od poslednjeg ciklusa, inače mi je na 29-i dan. A recite li da li je nekoj test pokazao negativno, a da je ipak bila trudna? Hvala


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 14:17:23   
Maruska15
Princezice 18 dana od ovulacije je sasvim dovoljno da test bude pozitivan. Ja sam u drugoj trudnoci ovulaciju imala 10 dana ciklusa,a test je bio pozitivan vec 22 drugog dana. Znaci 12 dana od ovulacije a 6 dana pre menstruacije. 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 14:33:32   
lesli
Princezice i test i beta bi sad vec trebali da budu pozitivni ako si trudna. Uradi bilo sta od toga.



Neko je pitao za krvarenje. Ja sam u obe trudnoce imala krvarenje. U prvoj, prirodnoj - neko braon mrljanje u par navrata, nakon pozitivnog testa. Ta trudnoca je bila missed - u 10. nedelji plod je bio kao da sam u 7., bez srcane radnje.Druga trudnoca, VTO. Prokrvarila sam obilno, sa bolovima 7 dana nakon bete. Tada se video samo mesak. 2-3 daba kasnije, ponovo bolovi, ponovo krv. Jarko crvena, ovoga puta i obilnije. Vidi se embrion sa srcanom radnjom. Starost trudnoce 5+2 dana. Krvarila sam i u narednim danima i nedeljama. Svako malo, crveno pa tek posle krene da se cedi braon.Rekli su mi da lezim kuci i da ne dolazim, osim ako krvarenje ne bude baaaaas obilno. Ono da se natopi ulozak za 30min. Za bolove paracetamol. Bolovi su bili pravi menstrualni zbog grcenja materice da izbaci tu krv. Krvarenje se zaustavilo u nekoj 11/12. nedelji. Nisam imala hematom i nisu imali pojma zasto krvarim. Rezultat, zdrava devojcica, koja ima godinu i po. Lezi i odmaraj i sacekaj taj uz. Znam da je tesko, ali ako je pobacaj ne mogu oni nista da ucine. Zvuci okrutno, ali je tako.



Maruska 🤗Probaj da se opustis i da ne mislis o plodnim danima, da je tempiras toliko odnose itd. Probaj da uzivas. Znam da je tesko, ali bice. Ja znam nekoliko zena koje su se mucile da zatrudne, krenulo se u neka ispitivanja i evo ih, ostadose trudne u ovom haosu. 

< Poruku je uredio lesli -- 12.5.2020 14:34:06 >

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 14:40:05   
princezicaaa
Ma čekacu tih deset_ dana za betu, a svakako idem na ultrazvuk u petak. Ako ima trudnoce možda će se i videti neka mala mrvica,tada bi trebalo da bude peta nedelja. Hvala na odgovoru. 🙏😊


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 17:10:41   
Maslacak15
ja princezice tvoje doktore ne razumem ili ih ti ne razumes. doktor je mozda rekao ultrazvuk za deset_ dana a ne beta. zato sto beta mora da je pozitivna 14. dana posle ovulacije ili trudnoce nema. kako god bilo, srecno!

 anonimna to je jako mali mesak za  navrsenu 6 nedelju. ako je ovulacija bila  na vreme onda mislim da na zalost nema pomoci od doktora. nadam se da postoji sansa da je trudnoca pogresno datirana. krvarenja su cesta, ali takva kasnjenja u razvoju ploda se ne tolerisu...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 17:22:01   
Filadendronka
Maruska, da li si radila neke analize pre nego sto ste opet krenuli u akciju? Trombofilije? TORCh? Secam se sta ti se desilo, pa sam zabrinuta. Svima drzim palceve da vide crtice! 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 17:23:59   
lesli
Maskacak, ja sam razumela da je kod anonimne radjen uz pre nekoliko dana i da su od tada ove mere. Mozda gresim, ali to je moja interpretacija.
Ako je uz radjen na 6+1, onda se slazem da tu nije bas sve ok. Sa veselim majmuncetom mi se na cini mi se 5+2 video eho na embrionu od 2mm. A u prvoj trudnoci sam bila sa cini mi se 6+5 na prvom uz i tada se video mesak sa embrionom od 3mm ali bez eha. Meni se tada vec upalila lampica za alarm, ali je dr istolerisala jer sam rekla da je ovulacija bila nekog 19. dc. Zakazala me za 3 nedelje, embrion vrlo malo napredovao i bez srcane radnje.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 17:25:03   
princezicaaa
Pitala sam lepo doktora, kada mogu najranije da uradim test, pošto mi kasni dva dana. Rekao je tek za deset_ dana BHCG, a ultrazvuk mi radi u petak, zato što mi treba za intervenciju. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 17:36:53   
Maslacak15
princezice beta hcg je oset_ljivija od.ultrazvuka. na ultrazvuku se vidi trudnoca tek kad je beta iznad hiljadu otprilike. zato vecina doktora preporucuje uktrazvuk nakmanje deset_ak dana posle pozitivne bete a ne obrnuto. ja nebih radila nikakvu intervenciju ako sumnjam da sam trudna, a jedini nacin u tom stadijumu je beta hcg. ako si trudna, beta je pozitivna sigurno vec danas.


lesli i meni je sa spontanim kasnio embrion 5 dana i mi smo cak invideli srcanu akciju na 7+1 pa su me kao ubedili da je normalno iako sam ja bilansve vreme sumnjicava jer sam znala kad sam ovulirala. nazalost bila sam u pravu ali sam saznala tek tri nedelje kasnije. embrion je prakticno stao sa rastom par dana posle tog ultrazvuka sa srcanom akcijom.
kod zdravih trudnoca, akcija se videla na 6+ bez problema, embrion treba da ima Vise od 5mm gestaciona oko 20 mm u sestoj nedelji. te stvari su jako jako konstante i evoluciono konzervirane nego zenama set_a ovulacija, pa je doktorima jako tesko da znaju kasni li trudnoca ili je sve u redu....kad se zna kad je ovulacija, zna se precizno i kolika treba da je beba.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 17:41:34   
princezicaaa
To sam sada i htela da napišem, verovatno da bi beta bila iznad 1000 da bi mogao da se uradi ultrazvuk, u svakom slučaju cu sa njim sve u petak da se dogovorim. Ako do tada ne dobije, evo danas je već treći dan. U petak će biti šest dana. Tako da cu sa njim sve da se dogovorim. A da, temperatura i dalje 37 🤣


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.5.2020 17:42:52   
Maslacak15
moja doktorka je navukla ozbiljne traume od mene, oz te epizode sa pobacajem posto me ubedjivala da je sve ok samo je trudnoca manja par dana....kad sam dosla posle cetiri meseca sa novom trudnocom (sa Anom) videlo se da ima tremu i pre nego sto je stavila sondu pitala me: dobro frau K...kolika treba da je.beba. bilo.je vec 7+4 i ja rece najmanje 15 mm CRL😃 poce pregled i bi 17,5....nema tu nekih oscilacija, ja za sebe sve znam ali za druge je tesko reci posto zavisim od incormacija koje mi daju. nije lako biti moj ginekolog priznajem,😄😄

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here