|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 12:19:02   
princezicaaa
Jabudic, razmišljala sam sutra da uradim test iz krvi, ali sada više nema potrebe. Dobila sam malo pre. 😥 Evo dobila sam danas na 35 dan ciklusa

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 13:09:38   
smeško
Bice, polako. Koliko dugo pokusavate?


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 13:10:43   
princezicaaa


IZVORNA PORUKA: smeško

Bice, polako. Koliko dugo pokusavate?


4 godine, ali sada idemo u privatnu kliniku, pa smo dobili neke lekove i sutra idem da radim hormone, a u ponedeljak ogtt


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 13:29:11   
smeško
Izvini, nisam ispratila. I ja sam imala poteskoca na pocetku i znam da je tesko ne nervirati se.


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 13:30:51   
princezicaaa


IZVORNA PORUKA: smeško

Izvini, nisam ispratila. I ja sam imala poteskoca na pocetku i znam da je tesko ne nervirati se.


jeste, baš je teško u pocetku. Ali ne odustajemo, biće sve uredu. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 13:35:22   
emicaa
Princezice nadam se da cete sto prije uspjeti 🙂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 13:47:20   
smeško
Naravno da ne odustajete. Zelim vam da sto pre uspete.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 13:50:57   
princezicaaa


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Princezice nadam se da cete sto prije uspjeti 🙂


hvala Emice puno, nadamo se da će uskoro uspeti. 😉


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 14:43:06   
bokicak1
Princezice ovde  ces dobiti ohrabrenje uvek. 

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 15:23:38   
princezicaaa


IZVORNA PORUKA: bokicak1

Princezice ovde  ces dobiti ohrabrenje uvek. 
hvala vam puno drage moje. 🥰♥️


(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 15:28:25   
Maraj
Princezice pored ogtt i hormona obavezno test na trombofilije i antitela.
Drzim fige.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 20:21:14   
vocicana
Oh ja se ponadala citajuci sa vrha strane postove da je ipakuser posted image , ali polako, bice. Sada radi i nervoza, cekate dugo. Samo glavu gore.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 21:07:38   
jabudic
Princezice, da budu uskoro 2 crtice! Znam da ste nestrpljivi, ali sve ce doci na svoje! ❤

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 12:13:45   
princezicaaa
Drage moje, da li je neka od vas imala povišen prolaktin? Meni je poviše, verovatno će mi dati terapijicu. To je uzrok sprečavanja da dodje do trudnoće. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 12:27:58   
smeško
Princezice, koliko povisen? Znaju li uzrok?


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 12:29:11   
princezicaaa
1800,tek trebam da nosim rezultate. Pa verovatno stres, nervoza. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 12:34:18   
smeško
A hormone stitaste zlezde si radila?


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 12:35:54   
princezicaaa
Jesam, anti-tpo i oni su povišeni. Kažu da je to sve povezano, zato je tako. A moze da bude posledica stresa


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 12:55:32   
lesli


IZVORNA PORUKA: princezicaaa

Drage moje, da li je neka od vas imala povišen prolaktin? Meni je poviše, verovatno će mi dati terapijicu. To je uzrok sprečavanja da dodje do trudnoće. 






Maslacak je imala povisen prolaktin.Valjda ce videti pitanje...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 12:57:33   
princezicaaa
E bilo bi dobro da se maslaca javi. Rekli su mi da ne brinem. Ja sam se juče tako uplašila, pa sam plakala, pa sam ušla u neku dubiozu. Ali nemam nista od toga, to je sve rešivo, dobicu terapiju i to je to. Nadam se da će se rešiti. Ali ja mislim da je to zato što sam radila uveče u 18:40h hormone. Sve ostalo je uredu


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 13:08:37   
smeško
Prolaktin je po pravilu najvisi ujutru, ali varira on dosta citavog dana. Meni su vadili tri puta u toku 24h. Anti tpo nisu hormoni nego antitela i pokazatelj su hashimoto tireoiditisa. To znaci da endokrinolog mora da prati trudnocu i da kontrolises hormone svakog meseca trudnoce. Naravno da je sve to resivo, ne placi, molim te. Samo da sve obuhvate. Ja imam hashimoto i troje dece. Ne brini i to se drzi pod kontrolom. Samo polako i bez dodatnog nerviranja, dosta ti je i ovo do sada. Sa znatno povisenim prolaktinom ovde se po proceduri radi i MR hipofize, ali ni to nije strasno. Dobije se terapija za sve to. Dobro je da si nasla deo problema, nadam se i ceo. Jesu li ti davali da radis bilo sta od toga do sada, posto 4 godine pokusavate?


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 13:11:02   
princezicaaa
Ništa mi nisu davali. Evo sada prvi put u životu. Ma naravno da je rešivo, pa dosta žena ima sa tim problem pa su sr ostvarili u ulozi majke i žive sa tim. Hvala vam puno na podršci, to mi puno znači. Koliko je tebi bio povišen anti tpo? 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 13:22:29   
smeško
Neznatno su bila povisena. Odmah su mi radili uz i sve hormone stitaste zlezde. I od tada imam tu dijagnozu. Prolaktin je bio ok. Cini mi se, osim ako se nisi javljala ginekologu ranije, da malo kasne sa analizama, ali dobro. Resice se to. Ne znam odakle si, ali raspitaj se malo o endokrinolozima, treba ti neki dobar, da te ne oduva na brzinu.


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 13:23:56   
princezicaaa
Javljala sam se, imala sam redovne kontrole, sve je bilo super, samo niko od ginekologa nije davao to. Iz Beograda sam. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.11.2020 13:48:36   
Maraj
Princezo zato se i "odugivlaci". Jer svi mi idemo kod "obicnih" ginekologa. I onda ti oni kazu sve je ok, bice user posted image
A poenta je da odes kod ginekologa koji se bavi sterilitetom i koji zna da te uputi sta da odradis od dodatnih analiza. E zato se vreme gubi...

< Poruku je uredio Maraj -- 1.11.2020 13:49:05 >

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here