|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.9.2020 16:01:33   
Many
Pozdrav,imam jedno pitanje,ciklus mi obicno traje 33-34 dana,zadnji put sam imala rizican odnos 21.jula,mens. mi je kasnila oko 4-5 dana,dobila sam 13.avgusta,medjutim i ovog meseca sam imala rizican odnos 1.septembra i odmah posle tog odnosa,dan ili dva pocele su da me nenormalno bole grudi,bradavice i sada ne smem da pipnem,jako neprijatan osecaj i bolan na dodir,ledja u donjem delu me bole vec 3-4 dana,imam blage glavobolje,stomak me boli u donjem delu vec 4 dana kao da cu svakog casa da dobijem mens.,a trebala bi da dobijem odp.15 septembra,na dva tri mesta na licu su mi izasle bubuljice,inace me grudi nikada nisu ovoliko bolele. Da li je moguce da sam ostala trudna a da sam imala mens prvog meseca,jer mislim da je od 01.septembra rano za ove simptome? 🤔 Uradicu test,ali cekam od drugog rizicnog odnosa bar 10 dana. Pozdrav i hvala.


(odgovor članu Jasmina.S)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.9.2020 16:45:21   
emicaa
Many prerano je sad da bi imala bilo kakve simptome.Tek je 6 dana proslo od tad.I da odradis sad test bio bi negativan.Sacekaj sedmicu ili ocekivanu menstruaciju pa ces vidjeti



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Many)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.9.2020 16:50:26   
Many
Hvala na odgovoru. Zanimalo me je samo da nije prosla menstruacija bila lazna,ako je to moguce uopste,a citala sam da jeste,da nisam mozda proslog meseca ostala trudna,pa da se zbog toga sada javljaju ti simptomi.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.9.2020 16:55:29   
emicaa
Many to zaista ne znam,mozda se javi neko sa pametnijim savjetom od mene 😁

U svakom slucaju dobro nam dosla na forum

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Many)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.9.2020 16:59:55   
Many
Ako neko zna,volela bih da cujem misljenje,u svakom slucaju hvala ☺️

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.9.2020 21:15:44   
Jasmina.S


IZVORNA PORUKA: Many

Pozdrav,imam jedno pitanje,ciklus mi obicno traje 33-34 dana,zadnji put sam imala rizican odnos 21.jula,mens. mi je kasnila oko 4-5 dana,dobila sam 13.avgusta,medjutim i ovog meseca sam imala rizican odnos 1.septembra i odmah posle tog odnosa,dan ili dva pocele su da me nenormalno bole grudi,bradavice i sada ne smem da pipnem,jako neprijatan osecaj i bolan na dodir,ledja u donjem delu me bole vec 3-4 dana,imam blage glavobolje,stomak me boli u donjem delu vec 4 dana kao da cu svakog casa da dobijem mens.,a trebala bi da dobijem odp.15 septembra,na dva tri mesta na licu su mi izasle bubuljice,inace me grudi nikada nisu ovoliko bolele. Da li je moguce da sam ostala trudna a da sam imala mens prvog meseca,jer mislim da je od 01.septembra rano za ove simptome? 🤔 Uradicu test,ali cekam od drugog rizicnog odnosa bar 10 dana. Pozdrav i hvala.


uradi betu ako ti budekasnilo 7 dana u prvoj trudnoci nisam imala nikakve simptome. U drugoj sam imala sve moguce tako da nema pravila :)


(odgovor članu Many)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 6:54:04   
princezicaaa
Cao drage moje, odavno nisam bila na forumu, malo smo pravili pauzu. Recite mi da li se na ovom testu nešto vidi. Iskreno da kažem i vidim i ne vidim🙂 sta vi mislite? user posted image user posted image hvala na odgovoru. 

(odgovor članu Jasmina.S)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 7:18:39   
jabudic
Princezice, meni je u glavi da si ti trudna, pa se zacudih otkud test.

Vidi se neka linija na ovom testu, ali mi ne izgleda kao trudnicka, nego ona evaporacijska od isparenja, potpuno je bijela.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:20:44   
emicaa
Princezice ja je ne vidim,okretala sam telefon misleci da se iz drugog ugla vidi.Ali ja ne vidim



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:34:25   
smeško
Ja je vidim. Ili vidim duplo, nisam spavala nocas. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:40:29   
lesli


IZVORNA PORUKA: smeško

Ja je vidim. Ili vidim duplo, nisam spavala nocas. 





I ja je vidim, ali sto rece jabudic lici mi vise na evaporacijsku.
Ponovi test za dan-dva ako ne dobijes do tada.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:41:46   
princezicaaa
Jabudic, nažalost ne. Bilo je svašta. Evo ukratko sada kako je. Išli smo prošli mesec privatno, dve je ok. Dala mi je da pijem inofolic combi i profertil i kapi D vitamin. Prošli mesec sam na 28 mi dan dobila, rekla je doktorka da ne bi trebalo sada da menstruacija set_a zbog lekova koji regulišu. Medjutim meni je danas 33 dc, a test sam se zeznula što sam radila juče popodne u16h,posle popijene 3l vode i soka🤣


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:42:47   
smeško
Valjda se ne bi napravila bas tu, pored T. Koja bi to slucajnost bila. Ja dva puta bacila test, mm gledao posle mene i cestitao mi. ☺️🤦‍♂️


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:43:21   
smeško
I dalje vise verujem u vadjenje krvi.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:44:51   
emicaa
Princezice ponovi ga sutra-prekosutra ujutru sa prvim jutarnjim urinom



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:47:13   
princezicaaa
Hocu, hoću sigurno. Imam problem i sa grudima, ma lo me vise peku bradavice, zato sam posumnjala sada i još te lekove što pijem, mislila sam da je od njih, ali ne bi trebalo, doktorka je rekla da oni regulišu ciklus i da ne bi trebala da kasni menstruacija. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:49:42   
lesli
Smesko, meni se sa jeftinijim testovima evaporacijska pravila tacno tamo gde treba da bude test crtica.
Baby rapid me doduse nikad nije izneverio.

Princezice, ponovi slobodno vec danas test. Samo nemoj da se nalivas toliko tecnoscu (moguce da ti je bio prerazredjen urin) i probaj da ne piskis 2-3h i onda ga uradi.
A sto se bete tice, svakako da je preciznija...ali da dodam da je meni vecernji test bio pozitivan (bleda linija), sutradan izvadim krv beta tek 40.Znaci poprilicno su tacni, cak i bez jutarnjeg urina. Baby rapid je bio u pitanju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 9:58:52   
Maraj
Ni ja ne vidim nista.user posted image
Ja kada sam sa 2.detetom ostala trudna, otisla sam u apoteku i talrazila neki najjeftiniji test. I pojavile se odmah user posted image . Doduse radila sam sa prvim jutarnjim

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 10:01:30   
Maraj
Evo sad cu ti pokazati. Ja sam test radila pre 3 god. I dalje se crtice vide. 😁

Nemam srca da se odvojim od testa, pa ga cuvam u nekoj fiociuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 10:29:40   
smeško
Joj, Maro. Isto. Vidi ovo. 😂

user posted image To je za svu trojicu.
Da, Les. Baby rapid je sjajan. I ja ga volim.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 10:49:49   
jabudic
I ja cuvam sve testove (mislim ove pozitivne), sa izvjestajima sa pregleda i sa otpuanom listom zapecatim fasciklu 😊
Ja sam imala i blijedu crtu, a imala sam i ovakvu. I to bas pored T. Blijeda koliko god da je blijeda vuce na crvenkasto, i tu nema greske ni dileme da li je trudnoca, a ova bijela mi je bila prosto evaporacijska.
Najbolje ponovi ujutro sa prvim urinom.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 10:52:01   
emicaa
Dobro da nisam jedina 😅 i ja cuvam testove,sve izvjestaje sa pregleda i slike sa uz 😅



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 11:04:29   
princezicaaa
Drage moje, hvala vam puno na odgovorima. Znaci mi dosta. Naravno da cu ponoviti. Javljam vam se obavezno. 🙂🥰


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.10.2020 11:56:21   
bokicak1
Princezice vidi se crtica iako je bleda. Daj Boze da bude jasna.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2020 12:14:02   
jabudic
Peincezice, jesi ponavljala test?


(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here