|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko štedimo
12.3.2013 18:32:32   
zoća
Pre neki dan je sprovedena anketa na ulicama grada koliko štedimo na hrani i da li je bacamo.Evo ovde možemo da pišemo svoja iskustva po tom pitanju a i da napišemo po neki recept od ostataka od ručka,starog hleba....

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano
Direktna veza do poruke: 1
   RE: koliko štedimo
12.3.2013 18:48:00   
Figaro88
Mogli bi mnogo vise da stedimo.Ponekad bacimo i puno hrane,mada se ja trudim da to ne radimo.Bude mi zao svaki putuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: koliko štedimo
12.3.2013 18:51:52   
Dada81
I ovi moji vidim bacaju puno,mislim na roditelje od mm..Uvek navika da s epravi na veliko i vise nego sto je potrebno,ja pravim manje a cesce,znacij bolje da je sveze ,a ne da se baca...I meni je to gre''ota sto moja mama kaze.

< Poruku je uredio Dada81 -- 12.3.2013 18:52:27 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: koliko štedimo
12.3.2013 19:06:43   
Snelle
Obavezno uštedim kad god mogu. Veliki sam štedljivac. Nisam od onih koji čim dobiju platu pola potroše, već gledam svaki dinar, što bi rekli, prava sam Piroćanka user posted image
Hehe, pogrešno sam protumačila temu, nisam pročitala prvi post. Ako na nečemu ne štedim, to je onda hrana. Za to mora uvek da se ima, i tu ne se gleda koliko se potroši.

< Poruku je uredio Snelle -- 12.3.2013 19:09:28 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 0:11:20   
daca78
Vrlo malo jer zivimo sa jednom platom ali trudim se koliko god mogu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 7:41:00   
indy_25
Uopste ne stedim:)

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 9:20:37   
Anck Su Nmaun
Trudim se da ustedim kad god mogu, ali iskreno na hrani Ne stedim prvenstveno zbog dece!
Slabo jedu pa da pozele ono najskuplje a zna m da ce jesti...stvoricu im to!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 9:24:10   
adulence
Na hrani ne stedim...ali se ni ne razbacujem...uvek kupim ono sto je zaista potrebno....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 9:45:25   
Olga75
hranu ne bacamo , kuvam malo vise nego sto nam treba pa mi se nakupi za jedan dam ostataka ili kako to zovemo : dan za pomijarenje user posted image
e sad ono sto ne pojedemo dam Astoru , ali to je vrlo malo , mislim ne jedemo kosti i tako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 22:48:29   
Dana 72
Ja samo da kazem divim se ljudima koi zive sa 200-300e mesecno, tako da hteo ili ne moras da stedis. Svaka cast

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 22:58:12   
milicicak
Mi, nazalost, bacamo hranu cesce nego sto bih volela.... najcesce ono sto nam mame spakuju jer zaboravimo da nam je u frizideru

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 23:03:03   
Didy
Ja mrzim kad nam babe pakuju hranu i izbegavam da uzimam jer najcesce ni pola od toga ne pojedemo, ali nekad donesu same, a da nas ni ne pitaju. Trudim se da ne bacamo, ali necu ni da jedem na silu da ne bih bacila. Kad posalju kamion hrane, vratim im sve ono sto nismo pojeli, cisto da vide koliko bih bacila i da me ne grize savest. Ostavljam za kuce i mace koje imaju moji i onda me manje grize savest. Cesto spakujem i u neku plastiku i okacim na kontejner.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: koliko štedimo
13.3.2013 23:05:14   
Pretty78
nedovoljno user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: koliko štedimo
14.3.2013 7:30:30   
Verolina
Ja to ne umemuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: koliko štedimo
5.5.2013 22:29:01   
Figaro88
Ja se trudim,al mi nekako ne ide,zato sam pocela da nosim samo karticu sa sobom i malo novca,kad nemam puno para kod sebe nekako mnogo manje i potrosimuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: koliko štedimo
5.5.2013 22:36:34   
branki*
ogromna mi plata,sve stignem i da ustedimuser posted image elem,hranu ne volim da bacam,trudim se da spremam racionalno ili da iskoristim stari hleb...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: koliko štedimo
5.5.2013 22:43:08   
Figaro88
Ja sam navikla da spremam male kolicine hrane,pa bude taman,ako ostane rucamo isto i sledeci dan,a ako nema dovoljno uvek to iskoristim nekako,ili spremim jos nesto pa dopunim.Najvise novca potrosim u gradu,u kaficima,volim da kupim i knjige svaki put kad predhodne procitam,a mogla bih i u biblioteci da ih uzmem,kozmetike imam i previseuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: koliko štedimo
5.5.2013 22:46:10   
nata11
Nazalost hranu bacamo. Nekako mi uvek bude ostatak koji serazvlaci po frizideru danima. Jel zna neko kako se pohuje ostatak pirea nesto kao pire cufte?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: koliko štedimo
5.5.2013 22:47:23   
branki*
slicno-ubi me garderoba i kozmetikauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: koliko štedimo
5.5.2013 23:04:55   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: nata11

Nazalost hranu bacamo. Nekako mi uvek bude ostatak koji serazvlaci po frizideru danima. Jel zna neko kako se pohuje ostatak pirea nesto kao pire cufte?

Ja sam davno pravila nesto kao loptice,pa se one pohuju,ne mogu da se setim sta ide u njihuser posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: koliko štedimo
6.5.2013 0:14:54   
Sanchy
"Ceo zivot jela koske i kacamak ,pusila najgoru krdzu i sta sam ustedela?..Sta mama?...NISTA...",,user posted image ..a ovde je u pitanju hrana i usteda na njoj ,ja mislila uopstenouser posted image ...ovako.. ne pijem sokove,ne jedem suhomesnato,ne jedem meso,ne pijem kafu,retko voce,nisam ga ljubitelj,kajmak,puter ,mleko,pastete,virsle,takodje ne konzumiram tako da je usteda sto se mene tice ogromnaa jos kada bih i mm preobratilauser posted image ..i da,nista ne bacam,sve sto ostane pojedu maceuser posted image i ptice ...i da zaboravila sam ne jedemo slatkise niti grickalice bilo koje vrste osim kokica i nista od ovoga sto sam navela ne jedem ceo zivot znaci nije u pitanju odricanje,osim kada su u pitanju slatkisi ,njih volim ,ali sad posle porodjaja sam debela pa sam morala da ih eliminisem,,mm ih nevoli pa ih onda ni ne kupujemo

< Poruku je uredio Sanchy -- 6.5.2013 0:25:57 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: koliko štedimo
6.5.2013 9:12:11   
nata11

IZVORNA PORUKA: Figaro88


IZVORNA PORUKA: nata11

Nazalost hranu bacamo. Nekako mi uvek bude ostatak koji serazvlaci po frizideru danima. Jel zna neko kako se pohuje ostatak pirea nesto kao pire cufte?

Ja sam davno pravila nesto kao loptice,pa se one pohuju,ne mogu da se setim sta ide u njihuser posted image



Nesto mi se mota po glavi da se nisu pohovale samo u belancu ? user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: koliko štedimo
6.5.2013 10:37:55   
Figaro88
Nato vidi ovde user posted image
recept
Sori za offuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: koliko štedimo
7.5.2013 11:10:13   
Modessty
Mi uglavnom ne bacamo hranu, vrlo malo. Hleb nam jedino promakne, pa se desi da se ubudja u kesi. Ali to se dešava kad Danila čuvaju moji pa onda nismo toliko kod kuće.
Inače od suvog hleba pravim tost (obožavam ga), pohujem ga malo redje, a češće zapečem u rerni onako sa jajima i sirom i čega god da još ima za preko (kečap, šunka...)

A da uštedimo novac?! Teško! Odakle da uštedim? Volela bi ja, nije da ne bi, ali nemam trenutno način.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: koliko štedimo
7.5.2013 16:49:37   
kvazar
Danas je vrlo teško uštedeti bilo štauser posted image jednostavno troškovi života su znatno veći od naših plata...skidam kapu onome ko uspe nešto da uštediuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here