|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kreme
31.7.2014 14:38:13   
SunFlower
Ja vec godinama, pa ja mislim od kako sam i pocela da se sminkam, koristim iskljucivo Nivea toniranu kremu. Lagana, blagog mirisa, ima spf, odlicno mi ujednaci ten. Drugo nista na lice ne stavljam, posto i inace preferiram prirodni izgled. Jednom sam kupila Nivea BB kremu, pa sam ustanovila da je to ista stvar. Evo sad me prvi put zainteresovalo, a sta znaci "BB"?

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: BB kreme
31.7.2014 14:41:19   
branki*
blemish balm,kao neki balzam protiv nedostataka i nesavrsenosti na kozi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: BB kreme
31.7.2014 20:25:13   
Anck Su Nmaun
Pisala sam vec da sam koristila Niveinu BB i da sam prezadovoljna, a sad sam dobila Garnierovu i ne svidja mi se jako je suva, kao neki krec da mazem po licu user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: BB kreme
31.7.2014 20:27:41   
vikiveki
I ja sam koristila Niveinu BB i prezadovoljna sam,druge joj ne mogu ni prići

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: BB kreme
3.8.2014 16:05:22   
gagana83
Ja pudere ne stavljam, eventualno za neki izlazak (a izlazim toliko cesto da mogu da kazem da puder mazem skoro pa nikad user posted image ). Dugo sam koristila Nivea toniranu kremu, skoro sam presla na Garnier BB, on mi je ok, ali mi je Niveina tonirana krema bila savrsena.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: BB kreme
3.8.2014 18:37:04   
Ana RR
Preporučujem da probate Norevu KLIK u nekim apotekama možete naći tester u tubici (koji je meni baš dugo trajao). Zaista je odlična, ima dve nijanse, ja koristim ovu tamniju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.8.2014 18:38:13 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: BB kreme
4.8.2014 9:44:21   
Sanjchezze
Ja koristim La Roche Posax BB i savrsena je. Odlicno pokriva a u isto vreme js neverovatno lagana. Juce mi sveki donela iz Pariza zalihe tako da sam mirna godinu dana sigurno user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: BB kreme
2.9.2014 9:51:13   
Anoniman
Da li je neka koristila Bioten CC kremu, i kakva je?
Ja sam do sada koristila nivinu , a sada bih malo d apromenim....

< Poruku je uredio Unina mama -- 2.9.2014 9:52:20 >

(odgovor članu Sanjchezze)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: BB kreme
2.9.2014 9:56:33   
nata11
Ja sam imala CC Loreal ali i dalje mi nije to to. Nema bolje od pudera. Ove kreme su mi u fazonu za letovanje/ odmor.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: BB kreme
2.9.2014 12:52:51   
mati
I jakoristim Niveinu, ali moram da je mesam ili da kupim i dr nijansu jer mi ne odg ni samo tamnija ni svetlija... Bzv sto ima dve nijanse.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: BB kreme
4.4.2021 21:08:05   
Maraj
Zene da lu je neka koristila Norevine bb kreme? Vidim da ima light i gold nijansa. Da li ste probale? Kakve su? Mislim se da kupim , al sam citala da su malo narandzasteuser posted image pa se dvoumim...dal bi mi odgovarala mojoj boji koze...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: BB kreme
4.4.2021 23:38:18   
mati
Maraj, ako si tako čitala onda nemoj. Ni meni ova Nivea ne odgovara kad samo nju koristim. Pa mešam.
Mada sam sada prešla na Baleu i Alverde.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: BB kreme
5.4.2021 6:55:56   
jess021
Maraj, ako se dobro secam Ana koristi njihove kreme



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: BB kreme
5.4.2021 7:10:02   
Sanjalicaaa
Maraj, koristim ih ja. Meni su super.

Svetliju nijansu stavljam preko zime, tamniju preko leta. Ok mi je boja. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: BB kreme
5.4.2021 7:44:10   
Ivanka 75
Maraj, koristila sam ja claire verziju i ok je, lepo pokriva.


Nivea - ne, svrbi me koza (naravno, ni dan danas ne znam zasto sam je kupila kad sam znala da ce tako biti, dadoh je kumi). 
Jedno vreme sam korostila Mixa kremu isto je bila ok mada previse vodenasta. 
Trenutno imam Avonove tamniju i svetliju, i bas sam zadovoljna. Lepo pokrivaju i nisu teske za lice. Mat verzija mi se ne dopada, dadoh sestri. 

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: BB kreme
5.4.2021 7:54:44   
Maraj
Hvala drage.
Videla sam da su sada opet na akciji 1+1 gratis, pa rekoh, dal da se castim user posted image
Ja sam do skoro koristila korejsku Missha br 23 al je shiping sada za Srbiju, skuplji nego krema, pa je necu vise porucivati on line... zato glefam dal da predjem na Norevu user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: BB kreme
5.4.2021 7:55:41   
Maraj
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Maraj, koristim ih ja. Meni su super.

Svetliju nijansu stavljam preko zime, tamniju preko leta. Ok mi je boja. 

Sanjice ja nisam do sada koristila leti. Samo zimi, da dobijem ujednacen i malo tamniji ten. Stavljas li dnevnu kremu ispod pa posle bb ili direkt bb na lice?

< Poruku je uredio Maraj -- 5.4.2021 7:56:21 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: BB kreme
5.4.2021 8:29:29   
dddaca
Maraj, gde si kupovala tu korejsku? Na Aliju?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: BB kreme
5.4.2021 8:47:53   
Maraj
Ne nisam na aliju... da izbegnem kopije.
Direktno od njih. Na Jolse sajtu. Al sad su uveli abnormalni shiping...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: BB kreme
5.4.2021 8:48:08   
mati
Ja ispod svake stavljam kremu.
Ne znam koliko ti se isplati, u stvari kad je gratis ajde, ali uzeces dve, a ne znaš da li ti odgovara....

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: BB kreme
5.4.2021 8:50:49   
dddaca
I ja sam uzimala preko nekog koreanskog sajta pre nekoliko godina i naplatili mi i shipping i porez i otvaranje posiljke, tako da mi je krema ispala duplo skuplja.

Mati i ja uvek stavljam kremu ispod, bez obzira da li koristim bb ili ppuder

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: BB kreme
5.4.2021 9:33:52   
Ana RR
Maraj, tamnija varijanta ima tu neku žućkastu notu ali ja mešam tamnu i svetlu i dobijem taman finu nijansu koja mi odgovara. Ali koristim je samo leti kada potamnim i ispod obavezno stavljam kremu sa faktorom (avene antirougeurs).

Da li je neko skoro video kod nas diore nude air? Uopšte ne mogu da ga nađem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: BB kreme
5.4.2021 10:16:27   
Ivanka 75
Ana, jesi li gledala u Sephori? 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: BB kreme
5.4.2021 11:50:55   
mati
Kad reče Sephora, imam ja njihovu lojaliti karticu. Samo nemam gde više da je koristim. Ako nekome treba.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: BB kreme
5.4.2021 12:08:01   
Ana RR
Mati, imaću u vidu user posted image

Nisam gledala kod njih tj nisam obilazila radnje, gledam samo online.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here