|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako se zove
22.11.2014 22:54:00   
Klarita
user posted image ne znam, a ne zelis da znas sta mi pada na pamet...user posted image zvr hanuma, kao hotlineuser posted image

Basamak je stepenik, basamaci kao stepeniceuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: kako se zove
22.11.2014 22:57:41   
serpica
A meni niko ne odgovori sta je Zavalija i Semenjar user posted image
ja znam ali bih volela vas da cujem jer kad su mene pitali pojma nisam imala ustvari lupila sam pa su se ubili od smehauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: kako se zove
22.11.2014 23:01:35   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

user posted image ne znam, a ne zelis da znas sta mi pada na pamet...[sm=smiley36.gif]zvr hanuma, kao hotlineuser posted image

Basamak je stepenik, basamaci kao stepeniceuser posted image


NeJe šta si opterećenauser posted image .Zvr hanuma je balerinaaaaaaaaaaa.Hanuma koja se okreće ko zvkuser posted image

A ovi što stavila ovi Šerpica.pojma nemaaaamuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: kako se zove
22.11.2014 23:04:05   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: kako se zove
22.11.2014 23:14:09   
Klarita
Ahahahahahahaauser posted image cuj, balerina....ahahahahahahaa

Zavalija- pa to je onaj koji je kobajagi sve postigao u zivotu pa sad mu samo jos to nesto ostalo, ili onaj koji je zakasao, baksuz...
A, semenjar, neAm pojmauser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: kako se zove
23.11.2014 1:05:12   
Klarita
A znate li sta su cerimide/cirimide? C-kao curka, pernata zivotinja...nece da mi promeni languageuser posted image pa da vi napisem 23.slovo azbukeuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: kako se zove
23.11.2014 1:19:29   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Klarita

A znate li sta su cerimide/cirimide? C-kao curka, pernata zivotinja...nece da mi promeni languageuser posted image pa da vi napisem 23.slovo azbukeuser posted image


Ne li je crep?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: kako se zove
23.11.2014 8:16:33   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Klarita

A znate li sta su cerimide/cirimide? C-kao curka, pernata zivotinja...nece da mi promeni languageuser posted image pa da vi napisem 23.slovo azbukeuser posted image

Ćeramida je onaj crep koji obično ide na vr' krova, polukružni, mada su se prekrivali i celi krovovi nekada (user posted image arhitektonski tehničar sam buhahahaha)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: kako se zove
23.11.2014 9:58:23   
serpica

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ahahahahahahaauser posted image cuj, balerina....ahahahahahahaa

Zavalija- pa to je onaj koji je kobajagi sve postigao u zivotu pa sad mu samo jos to nesto ostalo, ili onaj koji je zakasao, baksuz...
A, semenjar, neAm pojmauser posted image





Blizu si Klari user posted image
Zavalija je onaj sto ga sve jadnog snadje,svaka nevolja,problem nikako da izbegne u prevodu magnet za probleme..
Semenjar je onaj koji se svega plasi,u fazonu "samo nemoj mene da snadje,uh jadan ja sta cu ako mi se desi to i to"

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: kako se zove
23.11.2014 15:12:20   
nata11
A puzderke ? user posted image

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: kako se zove
23.11.2014 15:58:20   
serpica

IZVORNA PORUKA: nata11

A puzderke ? user posted image




Uh Nato upravo ih jedem user posted image punjena suva paprika sa kupusom rezancem.....pa dok odstoji da stase ionda bude onako kisela,,njammm

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 186
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Na odmor sa detetom
Admin

Kuda najčešće idete na odmor sa decom?

na more (46%)

u planine (15%)

u banju (15%)

na selo (15%)

ostalo (8%)


Ukupan broj glasova: 13

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here