|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
9.6.2010 19:28:04   
cipiripi
meni kad pise "dosta bakterija" uvek sam radila urinokulturu i uvek imala neku user posted image
a kad pise "malo bakterija" to ne podrazumeva da radis urinokulturu.

leukociti su normalni ako ih nema previse.. a eritrociti oce od peska i kamenja..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
9.6.2010 19:30:19   
pepino
E jebauser posted image  ga,jos mi i to treba,vidjecu da uradim opet urin,poslednji mijesec pijem vodu kao luda,nadam se da sam iscistila ako je bilo sta blaze....

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
21.9.2010 18:11:45   
Anoniman
Od prvog ustajanja nakon CR koji je bio pre 14 dana, boli me sa leve strane, u struku. Malo popusti, pa se onda bol pojača, ali sve vreme je prisutna. Danas je baš kritično, teško hodam, čak mi je bebac od 3,5kg težak. user posted image
Moja pretpostavka je da sam cimnula neki mišić. Šta vi mislite?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
21.9.2010 19:02:08   
Anoniman
S rizikom da odvalim pošteno, slezina? Ona je tu negdem samo ne znam sa koje strane.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 8:53:45   
Anoniman
Pa ne znam, baš je... znaš kad te neko golica oko struka, pa uhvati onako sa 4 prsta nazad a 1 napred, i stisne... e baš tu! Sa prednje strane. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 8:59:05   
Snelle
Slažem se sa Nedjom, i ja mislim da je u pitanju slezina.  Ona mene zaboli kad se preforsiram od npr. hodanja, trčanja....dakle, kod fizičkog premora se aktivira bol! 

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:01:14   
Anoniman
Šta da radim da prođe? Baš je nezgodno,teško ustajem, a beba kao uz đavo, budi se na dva sata noću, hoće da spava na meni. Teško hodam. Težak mi je da ga ponesem. 

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:01:30   
Anoniman
Proverila sam na netu, tu bi trebala da bude slezina. Ona hoće da boli kod prevelikog napora, a može da dođe i do upale...e sad ja ti to totalno laički kažem, al se sećam da me je tu jednom toliko bolelo da sam zvala maminu prijateljicu koja je dr, i ona mi je rekla to što sam ti napisala. Rekla mi je i da, ako me bude bolelo i nakon što se odmorim, idem kod lekara.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:01:49   
mihi
Tašo ja mislim da te to boli od razmicanja abdominalnih mišića kod CR. Jer njih ne seku nego seku samo kožu i posle toga kukama (tako se zovu instrumenti) razmiču mišiće i onda dođu do materice i seku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:04:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Tašo ja mislim da te to boli od razmicanja abdominalnih mišića kod CR. Jer njih ne seku nego seku samo kožu i posle toga kukama (tako se zovu instrumenti) razmiču mišiće i onda dođu do materice i seku.


Da ne mislite da sam nezahvalna na idejama šta bi moglo biti, ovo mi zvuči logičnije, s obzirom na moju situaciju. Jer zaista imam utisak da je mišićna bol, a ne nešto dublje. Ne boli recimo kada sedim povijena napred, lakovima na kolenima, ili ako stisnem dok hodam.
Mada, ako slezina boli od prevelikog napora, nije to isključeno, od kad sam izašla iz porodilišta, ležala sam noću u pauzama Markovog dojenja.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:05:58   
Anoniman
Idem danas kod ginekologa na UZ i vađenje konaca (BTW, rekla bih da konaca nema, da su resorbovali, da nisu stavljeni oni što se vade... ali to je nebitno), pa ću baš da ga zamolim neka zvirne sa UZ i tu, kad već gleda matericu. 

< Poruku je uredio Tash -- 22.9.2010 9:06:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:06:46   
mihi
MIslim da to nije slezina jer ona je tik ispod levog rebarnog luka i kad je to upitanju boli ispšod rebarnog luka, verovatno ste svi osetili to bar ponekad kad ste trčale kros ili žurile negde..... Probaj da promeniš stranu i ne ležiš na toj. Jel dojiš ležeći ili sediš?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:08:29   
Anoniman
Bol u slezini je ono kada jako žuriš, pa te "probode sa strane", što bi se u narodu reklo. Kad odmoriš - prođe. Jel?

Sedeći dojim, ne znam ležeći.

Da ležim na toj strani koja me boli?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:09:22   
Anoniman
Taške, to je bilo prvo što mi je palo na pamet, naravno da ne mora biti slezina, verovatno je to što mihi kaže...a to  je onda sasvim normalno, zar ne?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:09:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

tik ispod levog rebarnog luka


Ustadoh da proverim... ovo se širi bol od levog ebarnog luka ka kuku.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:10:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Taške, to je bilo prvo što mi je palo na pamet, naravno da ne mora biti slezina, verovatno je to što mihi kaže...a to  je onda sasvim normalno, zar ne?


Ja se ne sećam ovog bola od prošlog CR. Naime, sećam se diskretnog bola u leđima u tu sa strane, ali ne ovoliko.

Ima li neki lek?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:13:15   
Anoniman
Iskreno, nemam pojma za lek, ali ako svakako ideš kod lekara danas, i ako će ti raditi UZ, možda mogu i to da pogledaju, da vide da nema slučajno upale. Mada, ja nemam pojma ni kako dolazi do upale, ni kako se manifestuje, znam samo za onaj odvratan dosadan bol kad preteram sa aktivnostima, kao kod upale mišića...ja se malo isteglim, dignem ruke visoko i teglim se, i obično tako prođe.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:15:00   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Tash

Ima li neki lek?



Ima! Aj ti u banju na odmor na 10-ak dana, a muž neka čuva decu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:16:12   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

Snelle user posted image

Aj nešto realnije, tipa tabletica, ili kremica.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:17:40   
mihi
To liči na mišićni spazam, mene tako boli ali s leđa od spazma mišića zbog išijalgije, isto dopire do rebarnog luka ali pozadi. Pa sam se ja tripovala da nije bubreg leviali mi dr objasnila zbog bola od išijalgije zauzimam prinudni položaj mišić se kontrahuje pa me boli. Nek pogleda dr slezinu mada sumnjam zaista da je to. Nego te bole zti mišići ti se refleksno stežeš zbog bola i on je stalno prisutan manje ili više. I kad dojiš ako ležiš na toj stranin istežeš te mišiće ako sediš grčiš ihuser posted image . Mene je bre od dojenja sve bolelo i kičma i rebra i sve....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:51:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Mene je bre od dojenja sve bolelo i kičma i rebra i sve....


I mene. Posebno što je još i hladno, i kad raspakujem sise, neminovno mi se raspakuju leđa... A pošto malac ne zna i dalje normalno da uhvati bradavicu, onda imam neku G6 pozu za dojenje, gde su mi leđa slobodna, na hladnom vazduhu... Uf kako mrzim dojenje.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 9:57:27   
Lu
Tash jesi otkrila šta te boli?
Osim neugodnog položaja dojenja i golotinjeuser posted image
Šalim se, obuci majicu sa dubljim dekolteom ili prije dojenja nekom majicom omotaj leđa, grudnjak za dojenje, jastuk za dojenje, ležeći položaj...
Samo nekoliko prijedloga mada ne sumnjam da su probala sve...žao mi je što te boliuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 10:00:38   
*Alexx*
Tash, uzmi neku staru majicu od tm, proseci je makazama napred, kao da ima dekolte. I onda, kad dojiš, izbaciš sike, a leđa ostanu pokrivena. Mene je to spasilo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 10:02:18   
Anoniman
Ne vredi Lu, ležeći ne mogu. Grudi su mi 3x veće od bebine glave, a on neće da zine nego uhvati bravaicu i srkne je kao špagetu u usta, a ja padnem u nesvet! user posted image user posted image Zato moram da mu držim glavicu i držim sisu, i da kada zine bukvalno nabijem u usta, a to ne može baš u nekom ležernom položaju. A on kada je gladan, toliko je gladan da urla kao nezdrav, i kada mu prineseš nešto ustima, počne da mlati glavom levo desno... Nema tu mesta umotavanju leđa... jer se sva uvrpoljim od nervoze. Ah, proći će i ovaj period. Jednostavno, neke žene nisu rođene da doje. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 10:03:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Tash, uzmi neku staru majicu od tm, proseci je makazama napred, kao da ima dekolte. I onda, kad dojiš, izbaciš sike, a leđa ostanu pokrivena. Mene je to spasilo.


Ovo bih mogla. Ili da sa neke moje majce odsečem gornji deo i napravim pojas za struk.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here