|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 10:05:12   
*Alexx*
Ma lakše ti je ovo. Samo uzdužno prosečeš, taman toliko da izvučeš sike, i kao da imaš majicu na kopčanje, samo bez dugmića user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 10:50:44   
mihi
Meni dojenje nije nikako išlo eto nisam talentovana za to. Ni prvi ni drugi put, i stavrno me tih dva meseca sve bolelo. Toliko sam dojila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.9.2010 17:28:00   
choopa choops
tash javi sta je bilo...

A sto se tice zime user posted image ja to rjesavam tako sto nosim muzevu potkosulju iz koje mi grudi ispadaju na sve strane user posted image , a preko nosim svoju majicu (pidzamu). Onda kad dojim dignem samo majicu, a potkosulja je dobrano upasana u donji dio pidzame i nema promaje user posted image

A ovo za uvlacenje spageta user posted image i nama je tako bilo do prije neki dan, ali sada vec malo po malo pocinje da zijeva kako treba user posted image Trebaju i oni malo da ojacaju i shvate kako to  treba uhvatiti user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
23.9.2010 8:25:30   
Anoniman
Nakon silnog kukanja juče, otišla sam da se istuširam. Pritisak slab, neće da curi topla voda, ja se istuširah hladnom. Usput sam malo jače stisla to što me je bolelo, i povukla malo kožu rukom, i bol je nestala... posle dve nedelje... user posted image Da sam znala, vukla bih ranije i zalila bih se kockicama leda. user posted image Tako da na kontroli kod dr juče nisam ništa ni pitala. 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
23.9.2010 8:39:32   
pepino
Trenutno imam neka manja boluckanja jajnika i materice,ali necu nista da pitam u vezi toga,vidim da je Mihi tu pa ako nije problem da nju pitam a i ostale cure,sta moze biti kada po nogama ostaju modrice,znaci ni nakon vise mjeseci mi nisu prosle(na 2-3 mjesta),ostala je onako smedjkasta boja?user posted image
Inace imam izrazene kapilare po nogama,mislila sam da su i vene,ali kada sam isla na histeroskopiju pitala sam Anasteziologa,kaze to su kapilarcici,nije to nista!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
23.9.2010 9:34:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Nakon silnog kukanja juče, otišla sam da se istuširam. Pritisak slab, neće da curi topla voda, ja se istuširah hladnom. Usput sam malo jače stisla to što me je bolelo, i povukla malo kožu rukom, i bol je nestala... posle dve nedelje... user posted image Da sam znala, vukla bih ranije i zalila bih se kockicama leda. user posted image Tako da na kontroli kod dr juče nisam ništa ni pitala. 

Jooooj, koja terapijauser posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
15.2.2011 19:06:34   
Daca88
Ovu temu trazim vec nedelju dana.
Idite do zadnjeg rebra sa leve strane,pa blago ukoso prema gore nekih 3 cm,eee tamo me boli JAKO!!!
Iritantno boli,izraženo,jako(dok sedim,hodam,dižem nešto,radim nešto,saginjem se),a tupo bolucka kada ležim na leđima ili sa strane.
Kod doktora nisam bila,a od ukućana imam 1000 dijagnozauser posted image ...uklještila si živac,pritisnut je neki nerv,imaš upalu abdomena,to je dijafragma,to je slezina,to osetiš od želudca,to je početak upale slepog creva...user posted image user posted image
Eto boli,a neznam tacno sta boli,ali da boli-boooliiii!!!

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
7.6.2011 23:37:54   
Iwana87
Ne znam gde bih pisala.Nek bude da jos ne znam sta mi je.Ovo je drugi put da sam zaglavila u hitnu.Ovog puta je bas bilo strasno.185/100 u mojim godinama.Bukvalno su me odveli do tamo jer nisam mogla na noge da stanem.Ne znam od cega je pritisak.Radili ekg srce u redu.Boli me sa leve strane cela strana zadnjih mesec dana konstantvno i ja nesto mislim bubreg.Ali eto,vadim se na dete i sta vec ne i ne idem kod dr.Dali su mi uput za nefrologiju kad tamo danas neki ministri i svi do jednog,sem sestre na salteru su na sastanku.Sutra opet idem.Zanima me da li je pritisak na nervnoj bazi ili ima neki drugi proble,I bas sam bljak.Jos sad moram da odviknem mihajla od dojenja.Uzas.I da moram redovno da pijem lek za pritisak.Do daljnjeg.Bem ti zivot takav

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
7.6.2011 23:43:09   
Snelle
Ja bih rekla na nervnoj bazi. Čitam redovno tvoje postove o svekrvi i o tome koliko imate problema sa njom. Mislim da bi ti bila bolje kad biste se odvojili.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.11.2012 13:10:47   
sanji
E ova mi tema trenutno treba.
Počelo je pre mesec i po kao virus (nos, kašalj, dijareja, mučnine. . .) Pošto im se moj vrat učinio natečen poslali me usput na UZ štitne žlezde i našli su neki čvorić na levom i zadebljanje na desnom režnju. Pošto su mi hormoni bili u redu preporuka je samo kontrolni UZ za 6 meseci. Taj virus se nastavio pa se pojavilo jednog dana i peckanje pri mokrenju. Urađena laboratorija i naženo nešto bakterija pa sam dobila cefaleksin 7 dana. Ponovljenja laboratorija u redu ali kašalj, nos i ostalo još uvek traje. Svakih nedelju dana po par dan sam promukla. Sad su me poslali na ORL i urađeni su brisevi ali nisu još gotovi. Nađen mi je hematom na desnoj glasnoj žici koji se verovatno napravio od kašlja. Par puta sam imala temperaturu do 38 na dan dva pa pođe. I tako u krug. Pošizeću! Ako neko zna šta može da bude neka javlja!
I da, sad doktor razmišlja da mi ponovi UZ štitne pošto mu je opet tu nešto sumnjivo na oko! user posted image

< Poruku je uredio sanji -- 22.11.2012 13:12:15 >


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.11.2012 13:16:09   
lesica
Sanji kod mene je slična situacija (doduše bez bakterija u urinu,a i štitnu nikako da isproveravam-sram me bilo,ali mrzi me da se iscimam) i na kraju je moj doca došao do zaključka da neko mora da prodje adaptaciju na vrtić. Pošto L generalno zdravstveno odlično podnosi vrtić,koplja su se prelomila na meni,i ja sam nekako hronično od jula bolesna,samo mi se smenjuju uzročnici.
Sad radim na podizanju imuniteta,drugo mi ne preostaje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
22.11.2012 13:26:14   
sanji
Sve sam živo probala za ovaj šugavi kašalj i ništa nije pomoglo! I za imunitet.user posted image
Već sam dva puta prošla kroz sve faze kašlja! A nisam ni znala da može da se napravi podliv na glasnim žicama! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kad ne znate šta vas boli..
5.4.2013 10:38:43   
milicicak
Da pitam ovde, mozda je neko imao slicno iskustvo...

Naime, vec neko vreme me bole krsta ali ne onako kao pred menstruaciju nego lokalizovano cini mi se tacno tamo gde se spajaju karlica i kicma. Mislila sam od savijanja, podizanja deteta, sedenja na poslu...

Vec par dana kada legnem taj bol u krstima je nesnosan a pocinju i da me bole butine i listovi kao da imam upalu misica, malo trnu a trnjenje je narocito izrazeno u stopalima. Ako lezim na boku bol je uvek jaci na onoj strani suprotnoj od duseka. Problem je sto ni jedan polozaj ne odgovara za spavanje pa od bolova vec dve noci ne spavam user posted image Bolove nemam kad hodam i stojim a blagi su kad sedim.

Familijarni lekari su vec dijagnostifikovali diskus herniju, iskakanje prsljena i sta ti ja znam a ja sve mislim da mi se karlica i kicma vracaju u normalu posle porodjaja...

Bas mi se ne ide kod dr ali izgleda da cu morati user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here