|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tus kabina ili kada
12.3.2015 19:17:38   
amdn
TUS i KADA
volim da se tusiram bas dugo pa pre tus kabina, ali smo 2011 kad smo renovirali stan ipak kupili novu kadu jer je prakticnija, klinac voli da se brcka i zbog pranja nekog vesa....

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tus kabina ili kada
24.4.2015 19:36:14   
Figaro88
Mi planiramo na leto da izbacimo kadu i ubacimo tus kabinu.Kada je pocela uzasno da me nervira,grozna je,neka plasticna,predpostavljam da su birali najjeftinije kada su pravili zgraduuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tus kabina ili kada
24.4.2015 19:38:30   
Maraj
Uf ovo je tema sada za mene. Treba da renoviramo kupatilo. Naravno dilema tus ili kada. Do sad smo imali kadu i izgleda da cemo je ostaviti zbog deteta...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tus kabina ili kada
24.4.2015 19:45:14   
Figaro88
Dok su mali kupaju se u kadici,posle kada pocnu da stoje-svejedno je.Jedino je bitno sta tebi odgovara zbog saginjanja.Andrea sad vec pocinje sama da se kupa pa i za nju odgovara tus,a obozava da se brcka tako da ce se sigurno buniti.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tus kabina ili kada
14.8.2015 10:24:30   
Ivanamari
Čuj, kada je u svakom slučaju veća i lakša za održavanje, ali tuš kabina čini kupaonicu većom, bude više prostora. Mi kod kuće imamo tuš kadu i super nam je to, možeš pogledati par savjeta u vezi tuš kabina i tuš kadi... Nadam se da sam barem malo pomogla :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tus kabina ili kada
15.1.2016 10:47:28   
Loreta
Pozdrav drage žene i cure :) ! Hm... kada i mene živcira iskreni, previše mi mjesta zauzima, a kupatilo mi je iovako ionako jako maleno... mislili smo staviti tuš kabinu, pa mi je prijateljica rekla da to ne radim, da cu poludjeti s čišćenjem iste... pa sad neznam ni sta da radim... mozda da uzmemo tuš kadu mi je palo na pamet, da je manja od obične, a opet veća od tuš kabine, čitam tekstove po netu, neke sam našla u vezi tuš kade, ali nije baš da ih ima puno...Lijepp pozz !

< Poruku je uredio Loreta -- 15.1.2016 10:49:34 >

(odgovor članu Ivanamari)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tus kabina ili kada
13.3.2016 16:11:42   
aleksandrici
I ja sam zamenila kadu novom tuš kabinom.Nisam oduševljena upravo zbog čišćenjua.Toliko onih sitnih rupica,ne možete rukom preći i obrisati.Kupovala sam razne raspšivače ali ni oni ne deluju.Već je potamnela ona guma pored,nije više bela.Deluje da je staro kupatilo od 10 godina a nije,nema ni godinu dana.Kada je zakom,ali sad je kasno da bilo šta kažem.Nezadovoljna 100 %.Čak su me i kolegenice savetovale da to ne radim jer nisu ni one zadovoljne a ja nisam poslušala i sad mi je žao.Nema mi pomoći nego da gledam onu žutu gumu i da se nerviram.A platila sam je debelo i to onu najskuplju,računam ako je najskuplja da je i najbolja.Nažalost,nije tačno.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tus kabina ili kada
13.3.2016 17:46:23   
IvanaSK RR
Ja ne volim tus kabinu. Imam kadu i zadovoljna sam time.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tus kabina ili kada
30.3.2016 11:18:21   
anitamancic19
Ja sam se opredelila za tuš kabinu, i to pekiranu sa kliznim vratima, zbog uštede prostora u kupatilu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tus kabina ili kada
30.3.2016 13:02:11   
anitamancic19
Nešto ovako:


< Poruku je uredio branki RR -- 31.3.2016 10:54:55 >

(odgovor članu anitamancic19)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tus kabina ili kada
31.3.2016 8:47:32   
nikiteki
Mi imamo kadu

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tus kabina ili kada
31.3.2016 15:07:00   
Sanjalicaaa
Ja kadu nikada ne bih menjala za tus kabinu. Ama, nikad user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tus kabina ili kada
12.8.2017 14:38:39   
krin 40
Kada je moja ljubav

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tus kabina ili kada
1.9.2017 23:19:24   
dddaca
Kada ako mogu da biram, ako ne, dobra je i tus kabina

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tus kabina ili kada
2.9.2017 7:47:10   
isidora88
Definitivno kada, samo nikako da stavimo zavesu ili paravan. Imamo veliko kupatilo pa muz planira da stavi i tus kabinu jednog dana

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tus kabina ili kada
11.9.2017 19:46:08   
Dragce86
tus kabina - brzo, prijatno i efikasno :P

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tus kabina ili kada
19.10.2017 14:49:53   
Dragica Draga
I ja isto mislim da je stvar navike. Imamo kadu i ne znam kako bih se snasla da imam tus kabinu kad je u pitanju kupanje dece... opet ponekad pozelum tus kabinu, mislim da zauzima manje mesta...

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tus kabina ili kada
19.10.2017 14:54:50   
Sanjica26 RR
Kada. Mrzim tus kabinu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tus kabina ili kada
20.10.2017 0:06:02   
MamaNecaVo
Sto sam starija to vise volim tus kabine.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tus kabina ili kada
25.2.2018 16:15:34   
Dragce86
Vise volim tus ali sada trenutno u stanu imamo kadu u koju nikad nisam legla, jer nemam vremena za kupke :( Sad se brzinski tusiram i bezi van :D

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tus kabina ili kada
25.2.2018 16:31:29   
Srecko47E
Kada mi je bolja ali je tus kabina prakticnija.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tus kabina ili kada
25.2.2018 16:56:17   
Anck Su Nmaun
Nemma kadu al nebih imala ni vremena ni zivaca da punim i da se kisleim user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tus kabina ili kada
25.2.2018 17:12:12   
Mala Elena
Pa sada imam kadu ali nemam vremena da se toliko druzim sa njom...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tus kabina ili kada
25.2.2018 17:13:52   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nemma kadu al nebih imala ni vremena ni zivaca da punim i da se kisleim user posted image

Isto je i kod mene.Mene to mrzi

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tus kabina ili kada
25.2.2018 17:45:53   
Dora89
Nemam kadu, ali ovo ovožavam, ali džaba kad bi mi uvek nešto drugo bilo važnije.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here