|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
21.8.2014 0:43:21   
Azra_
Kako se ja smejem za ˝isterivanje đavola˝- odavno nisam čula bolje poređenje.user posted image

Meni u sexu nema neke velike greške koju muškarac može da napravi. Može samo da izabere loš trenutak. To je najveća i najčešća greška u mom slučaju.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
21.8.2014 8:36:56   
branki*

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: branki


IZVORNA PORUKA: wivern

Kad krene da odugovlaci pa nikad kraja, zasto li imaju to misljenje da to treba da traje satima.

haha,umiremuser posted image
nisam ni znala za ovu temu...
mene nervira kad zapnu samo udji,izadji 100 puta i to kao jako,kao da cu ne znam kako da se napalim od toga,mislim,kakva je to tehnikauser posted image
i nervira me kad samo legne i ocekuje da ja sve radim!

E i to Branki, negde su culi za taj "divlji" sex pa udri ko da isteruje djavola iz mene...mislim stvarno

udri,ko da isteruje djavola iz meneuser posted image user posted image smejem se naglas sama sa sobom!opet mi fali onaj smajli koji udara sakom o pod od smehauser posted image !wiv,luda si,kako s ismejah od ranog jutra!isterivanje djavola!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
21.8.2014 14:57:34   
Peace*
negde su culi za taj "divlji" sex pa udri ko da isteruje djavola iz mene...mislim stvarno


Do suza sam se nasmejala! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
21.8.2014 15:00:59   
mati
Valjam se...user posted image


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
21.8.2014 15:06:23   
Peace*
ja sam morala da pročitam na glas u kanc jer su me koleginice čudno gledale pošto nisam mogla da diše i suze su mi išle, samo što nisam popasla Ice Challenge u znak spašavanja. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
21.8.2014 18:37:52   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Azra_



Meni u sexu nema neke velike greške koju muškarac može da napravi. Može samo da izabere loš trenutak. To je najveća i najčešća greška u mom slučaju.


Lele ne znam da li si smela ovo da napišeš, sad će ispadneš svakakva user posted image vidiš da ja samo muuuuuuuudro ćutim i smejem se

p.s. Wiki de se seti isterivanja đavola user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
21.8.2014 21:21:31   
wivern
a Trco mozda zena do sada nije imala promasaje, i to je bas za pohvalu.
A setila sam se djavola...hm, pa kad neko zapne tom jacinom da ti skoro oci ispadaju. Logicno mi je da onda imas mracne i neciste sile...

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
22.8.2014 0:49:58   
Azra_
Htedoh reći, po meni, kada je pravi trenutak, nema greške, i svaki sex prija. Bar ja to tako iz svog iskustva. Kada mi nije do toga, može mi doći ne znam kakav ljubavnik, sa svim ljubavničkim veštinama ovog sveta, ne verujem da bi upalilo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
22.8.2014 9:11:19   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern

a Trco mozda zena do sada nije imala promasaje, i to je bas za pohvalu.
A setila sam se djavola...hm, pa kad neko zapne tom jacinom da ti skoro oci ispadaju. Logicno mi je da onda imas mracne i neciste sile...

Jok mori, evo ni ja ne mogu da kažem da je nešto greška, niti da sam iskusila neku grešku. Kad mi je do sexa mož' da bude komplet obučen, samo kroz šlic da ga provuče user posted image

Jedini problem na koji sam ja nailazila je da hoću još, a taj ne može user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
10.9.2014 11:55:05   
mali_mis
Kad mu zvoni telefon, a mi jelte, i on se javi, jer ga Boze moj mama zove user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
10.9.2014 11:58:46   
Olga75

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Kad mu zvoni telefon, a mi jelte, i on se javi, jer ga Boze moj mama zove user posted image

ahahahaha
kad ostane u carapama je onako vrlo romantis i cini da libudo poludi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
16.3.2015 23:51:27   
Andrea W
Ubedljivo najvise mrzim kad mm krene da me lize dole, pa sisa i posle mojih uzdaha odobravanja, on krene da me razvlaci kao zvaku. A samo je trebalo da nista ne menja.
Naravno, smeta mi i kad mi svrsi po kosi, a oprala sam je tog dana.
Par puta mu se desilo, ali ne skoro, da svrsi pre mene i onda izgubi interesovanje za dalje. Potpuno drugi covek. Nastavi on da me dzarka, ali kao drvetom da radi, a ne rukom. I onda ja sama, sta cu.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
26.7.2016 21:59:05   
wivern

IZVORNA PORUKA: wivern RR

E i to Branki, negde su culi za taj "divlji" sex pa udri ko da isteruje djavola iz mene...mislim stvarno



Mislim da mi cak ni ovo sada ne bi smetalo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
26.7.2016 22:02:09   
Khaleesi
IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: wivern RR
Haha kako ne bi zeno user posted image

E i to Branki, negde su culi za taj "divlji" sex pa udri ko da isteruje djavola iz mene...mislim stvarno





Mislim da mi cak ni ovo sada ne bi smetalo user posted image



Meni bi smetalo ohoho... :-)


< Poruku je uredio Khaleesi -- 26.7.2016 22:08:54 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
26.7.2016 22:04:39   
lesica
Kad se ponekad izvali kao morž i čeka na mene napućenih usta.
Još ako me tada drma pms...jujujuju naopako, umlatila bih ga.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
26.7.2016 22:09:48   
Khaleesi
Kada pocne da mi on odredjuje ritam pa mi poremeti radnju skroz... :-)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 0:17:11   
choopa choops
Ja prčitah od početka teme i umirem od smijeha!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 0:49:09   
BubaBubica
Kukuuu user posted image

user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 6:19:34   
vocicana
Zene ne znam sta bi bez vas.Moram da se javim u temu kada budem bila u pms-uuser posted image , tada me sex ne anima, moz da dubis na trepavicama.
Kao da isteruje djavola iz mene. Gospode, nisam ni sanjala da cu se ovoliko smejati od 6 ujutru.
Carice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 6:41:57   
isidora88
Izjava, deca su zaspala sad mozemo da uzivamouser posted image samo mi presedne, kako da mislim o sexu kad se deca spomenu, to mi dodje onda kao prirodna kontracepcijauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 7:30:02   
IvanaSK RR
Hahaha, ludilo!
Mene jedino nervira kad hoce seks posle svadje! A ja bih ujedala!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 7:59:12   
vocicana
Ja moram obicno da ohladim glavu a za to mi treba mnogo vremena. Srecom covek uvek dodje do mene i zagrli me, jer zna kakva sam, a to mi znaci sve i mnogo. Posle moze, ako nam D dozvoli. Smejali smo se skoro, ja nisam jutarnji tip, a s obzirom da se komiram u 9 uvece, hajde da iskoristimo sansu, cim krenemo u radove, evo ga ovaj, viju viju viju, i hajde ti sad, radi nesto. Kazem ja, smeh do suza, hvala Bogu pa nismo napeti od nej.....nego sve na salu i smeh, jer nema greske njegove u krevetu, samo vreme je pogresno. I tako sve u krug. Razmisljam se sada za spiralu, da li se isplati da je stavljamuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 8:34:00   
Khaleesi
Meni mm zna u sred radnje da spomene trece, a ja jedva i ovo drugo... Nista nije gore nego to kad mi kaze tadauser posted image
Voci lepo sto smo te nasmejaliuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 14:41:27   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: branki


IZVORNA PORUKA: wivern

Kad krene da odugovlaci pa nikad kraja, zasto li imaju to misljenje da to treba da traje satima.

haha,umiremuser posted image
nisam ni znala za ovu temu...
mene nervira kad zapnu samo udji,izadji 100 puta i to kao jako,kao da cu ne znam kako da se napalim od toga,mislim,kakva je to tehnikauser posted image
i nervira me kad samo legne i ocekuje da ja sve radim!

E i to Branki, negde su culi za taj "divlji" sex pa udri ko da isteruje djavola iz mene...mislim stvarno

udri,ko da isteruje djavola iz meneuser posted image user posted image smejem se naglas sama sa sobom!opet mi fali onaj smajli koji udara sakom o pod od smehauser posted image !wiv,luda si,kako s ismejah od ranog jutra!isterivanje djavola!

umirem! i meni branki fali onaj smajli!!
I ja ne volim da mi dira grudi,bradavice,pogotovo posle porodjaja,dojenja..a nikad me nije ni palilouser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
27.7.2016 14:45:53   
eca89
Ja cu samo rec

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here