|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stidljivi korisnici na RR
27.9.2014 12:41:34   
branki*

IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: Sanchy


IZVORNA PORUKA: Rosita

Nisam. Jedino sam nekako suvise oprezna pa ne postavljam slike. Ne zbog clanica RR, bas bih volela, vec zato sto su ti sadrzaji svima dostupni.

Isto razmisljamouser posted image


Pa da, moglo bi da se sredi neko uredjivanje privatnosti kao na fb, sa kim zelis da delis sadrzaj. Ne mislim da ce nesto bas sustinski lose da se dogodi, svi kace slike, ali prosto mi se ne dopada taj koncept da svako moze da ih vidi.



nije losa ova ideja,rosi,prebacicu ovo u temu odgovarajucu kad se smire malo strasti..i meni je palo na pamet par puta..nesto kao da npr teme u kojima se pjavljuju slike nas ili dece ili cak i chat teme budu dostupne i omogucene samo registrovanim clanovima,a ne skroz javne.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Stidljivi korisnici na RR
27.9.2014 12:45:48   
Rosita
Aferim, branki user posted image . Valjalo bi to uraditi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Stidljivi korisnici na RR
27.9.2014 19:15:14   
nata11
Ali zene ovo je forum. Poenta je da sve bude javno. I meni se to nesvidja pa nestavljam slike ali zato imamo pp, fb, inst i ostalo.

_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Stidljivi korisnici na RR
27.9.2014 19:18:41   
Rosita
Je li to stvarno a priori odlika foruma? Ako jeste onda u redu. Ja to nisam znala user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Stidljivi korisnici na RR
11.11.2014 21:34:53   
Sosa Mena
Sad mi je bas upalo u oci. 46.802 registrovana korisnika, a realno stotinak zena mozda i manje pisu na RR. Ko su ti ljudi koji cine vecinu i zasto se registruju ako ne zele da pisu to mi nije jasno. Sve jedno mozes da citas sta se pise na forumu i bez registrovanja.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Stidljivi korisnici na RR
11.11.2014 21:39:00   
Cakana84
Neki se registruju zbog nagrada, da ne kažem mnogi, neki jer im je bilo potrebno da razmene misljenja, postave pitanja doktorima ili clanicama, a kasnije možda i zaborave da su se registrovali kada prođe neko vreme.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Stidljivi korisnici na RR
11.11.2014 21:40:32   
Sosa Mena
Da neki, a neki nemaju objavljen ni jedan post na forumu.
I da se izuzmu ti koji se registruju samo zbog nagradnih igara ipak je mnogo neaktivnih korisnika.

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 11.11.2014 21:41:14 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Stidljivi korisnici na RR
11.11.2014 21:41:45   
lesica
Soso, ljudi se prijavljuju i zarad praćenja trudnoće kroz kalendar, praćenja razvoja deteta.. pa onda prate neku temu a ne pišu, ali da bi pratili sadržaje koji ih interesuju ( dobijanje obaveštenja na mail9 moraju biti registrovani user posted image Mnogo razloga svakako.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Stidljivi korisnici na RR
11.11.2014 21:44:39   
Sosa Mena
Zaboravila sam na mail. Ne smeta meni to nista. Nego mi eto upalo u oci. Nikad nisam obratila paznju koliko ima registrovanih clanova.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Stidljivi korisnici na RR
23.12.2014 21:44:47   
Maraj
Ja samo ta sad ne objavljujem svoje slike na RR. Valjda zato sto su postovi svima dostupni. A ja ipak pisem svoju intimu. Ovo mi je kao neko moje drustvo sa istim mukama i problemima a u svakodnevnom životu ne pricam sa ljudima o svemu tome.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Stidljivi korisnici na RR
23.12.2014 21:50:12   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja samo ta sad ne objavljujem svoje slike na RR. Valjda zato sto su postovi svima dostupni. A ja ipak pisem svoju intimu. Ovo mi je kao neko moje drustvo sa istim mukama i problemima a u svakodnevnom životu ne pricam sa ljudima o svemu tome.


Isto user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Stidljivi korisnici na RR
8.3.2015 20:48:07   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Jedna od najtežih stvari je,makar meni, bila da krenem da učestvujem u razgovorima. Ne znam zašto,ali prosto ti bude teško da nešto napišeš. I baš zato mislim da su ove nagradne igre dobra motivacija da se neko ko nije ranije, uključi i postane aktivan. Kao tada imaš razlog, ne upadaš niotkuda kao padobranac .A kada se završi nagradna igra rr sigurno dobije po nekoliko članova koji nastave da budu aktivni i bez nagradnih igara. I tako su svi na dobitku. Malo je off ali sam želela sa vama da podelim svoje mišljenje.

A što se tiče kozmetike, ipak ću morati da prošetam do Lillija da je isprobam user posted image




Anarunika,zasto tesko? Mi smo te stalno pominjale u trudnickoj temi,cekali da se javis,znali smo kad treb da se porodis i bas smo te pominjale,bar je tamo uvek pozitivno i uvek je svako dobrodosao,mislim i na drugim temama ali kod trudnica je uvek tako.
Posle nekoliko postova kao da se znamo oduvek,nema razloga da se ne upoznamo medjusobno tako. A uvek ima sta da se napise,od saveta do iskustva.
Izvinjavam se i ja za off...

Evo da ovde odgovorim prikladnije je.
Na rr je stvarno super. U prilog tome govori da inače nisam učesnik na forumima, a ovde sam se zadržala i ušla malo i u taj svet. Stvarno ima svega i da se pročita i da se pita i dase šali...jednostavno nisu svi laki na rečima i na ćaskanju. Ali učimo,učimo user posted image

Nisam puno koristila temu trudnice pa mi na mail ne stiže obaveštenje kada tamo neko nešto napiše. Ali evo me, ja sam se porodila desetak dana pre termina na carski rez(to je opet druga tema) pa dok smo se malo privikli, evo i sada nemam baš puno vremena za poisanje,danas je presedan.I pišem sa sve bebom u rukama dok mi ne otpadne jedna,a ni za bebu nije zdravo da bude blizu monitora user posted image Svakako dugujem priču sa porođaja ! U kojoj temi bi mogla o tome da pišem?

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Stidljivi korisnici na RR
8.3.2015 20:53:00   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Svakako dugujem priču sa porođaja ! U kojoj temi bi mogla o tome da pišem?

Anarunika, drago mi je da želiš sa nama da podeliš svoju priču. U ovoj temi KLIK na prvoj stranici je uputstvo na koji mail poslati priču

I drago mi je da si se aktivirala po forumu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Stidljivi korisnici na RR
8.3.2015 20:55:52   
mila83
I ja se pridruzujem user posted image Volela bih da podelim savama svoje price sa porodjaja,makar ovu trecu,najsvezijuuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Stidljivi korisnici na RR
8.3.2015 22:35:01   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mila83

I ja se pridruzujem user posted image Volela bih da podelim savama svoje price sa porodjaja,makar ovu trecu,najsvezijuuser posted image

user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Stidljivi korisnici na RR
19.5.2017 9:22:02   
IvanaSK RR
Mogli bi stidljivi korisnici da se malo aktiviraju user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Stidljivi korisnici na RR
20.5.2017 12:07:29   
emicaa
Ivana koga racunas u stidljive user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Stidljivi korisnici na RR
20.5.2017 13:55:21   
IvanaSK RR
Ovih 60 000 registrovanih user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Stidljivi korisnici na RR
21.5.2017 22:52:45   
vocicana
Ma nisu Iv oni stidljivi, nego tako, zna se kada treba .user posted image
Volela bi da se javi Jole84, bas nedostaje, ne znam kako je, ne ubrajam je u stidljive clanice ali eto fali. Danas sam videla da se i izvesna Ramona javila, cini mi se da sam negde procitala njen post vise njih...Ima ih

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Stidljivi korisnici na RR
22.5.2017 21:42:51   
17 joka
Voci, ne da ima onih koji fale nego ni RR nije ista b3z njihuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Stidljivi korisnici na RR
22.5.2017 23:24:25   
vocicana
Joko moja dobra i plemenita, pa i ti meni mnogo nedostajes. Divna duso!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Stidljivi korisnici na RR
24.6.2017 18:41:32   
mali_mis
Bila sam u pocetku, sada vise nisam user posted image
Uvek sam u pocetku stidljiva dok ne upoznam ljude, okruzenje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Stidljivi korisnici na RR
7.8.2017 22:35:47   
Sarav
Bila u početku, sad kuckam i čitam čim imam vremena.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Stidljivi korisnici na RR
2.9.2017 10:14:34   
dddaca
Kao i vecina, bila u pocetku. Sad smo vec drrugarice user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Stidljivi korisnici na RR
2.9.2017 10:20:42   
krin 40
Ja "ni u početku".Nusam taj tip.Ušla u čekalice i raspričala se.Posle sa ovom trenutnom ekipom u trudnicama(Ivana,Emicaa,Anck,Voci..)Krivo mi što sam tu trudnoću izgubila.Bila bi beba sad kao njihova dečica(mislim na uzrast)jbg

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here