|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetka-druga majka!
12.9.2017 12:26:07   
krin 40
Sarav videćeš i sama..suvišno je pričati da je ne odvajam od svoje dece.Sada je prohodala sa deset ipo meseci.Hvalim se na sva ustauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tetka-druga majka!
12.9.2017 17:16:06   
Dragce86
Mislim da je mnogo divniji odnos tetki ( majcinih sestara ) prema deci nego tetki sa oceve strane... Bar je tako slucaj kod nas...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tetka-druga majka!
12.9.2017 17:21:05   
krin 40
E pa ja sam L tetka sa očeve strane i ne vidim razliku

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tetka-druga majka!
12.9.2017 19:51:48   
Sarav
Mislim da je ipak do žene. Ja imam samo brata, nemam sestru💖

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tetka-druga majka!
12.9.2017 20:14:15   
Dragce86
U pravu ste, ipak je to do osobe, naravno :) Ja jedva cekam da budem tetka decici mog brata <3

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tetka-druga majka!
12.9.2017 20:33:08   
krin 40
Baš tako..ako si baksuz nije bitno sa koje si straneuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tetka-druga majka!
12.9.2017 20:34:51   
Dragce86
aaaahhahhaha, krin40, legendo!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tetka-druga majka!
13.9.2017 8:35:15   
Peace*
Meni smeta naziv ove teme.

NIKO, pa ni tetka, nije druga majka. Ni u varijanti "to se tako kaže bla bla".

Imam brata, muž ima 3 rođena brata, i od ujaka brata i sestru (sa kojima je blizak kao da su rođeni).

Tetka je divna! Ali ništa nije divnija od stričeva i ujaka.

Takođe, moram da kažem da se u meni ne budi nikakva emocija pri pomisli na buduću decu mog brata. Sigurno ću ih voleti, sigurno ću učiniti za njih sve da budu zdravi i imaju sve što im treba (što je u mojoj moći), ali to će biti njegova deca. Isto to ću uraditi i za deverovu malu, a njoj sam strina!

Sve u svemu, tema je po meni show bzvz! user posted image




_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tetka-druga majka!
13.9.2017 15:29:38   
Dragce86
Sto ljudi, sto cudi. Meni je svaka tema ok, nekog zanima jedna, nekog druga i ne vidim tu nista lose. Ona koja mi se dopadne iskomentarisem, koja ne - zaobidjen i nema frke ;)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tetka-druga majka!
26.2.2018 1:37:29   
Srecko47E
Kod nas nije tako.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tetka-druga majka!
26.2.2018 7:40:35   
Mala Elena
Mojoj deci danas stize tetka user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tetka-druga majka!
26.2.2018 9:03:07   
Anck Su Nmaun
Volim svoje tetke jako ali ni sa jednom.nisam bila onako bas nas. Verovatno jer nismo ziveli u istom gradu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tetka-druga majka!
26.2.2018 9:19:04   
mama Jo
Zavisi sve, nisu sve terke iste

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tetka-druga majka!
26.2.2018 11:05:01   
Sarav
Ne obožavaju samo tetke decu. Moj brat još uvek nema svoju pa je sva njegova ljubav preusmerena na moju decu.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tetka-druga majka!
26.2.2018 11:05:21   
Srecko47E
Nasa dodje kad joj zafali slika sa bebom Koje ne dozvoljavam da kaci na drustvene mrezeuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tetka-druga majka!
28.2.2018 9:53:40   
Dora89
Ma, kakva druga majka! Druga sestra! user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tetka-druga majka!
28.2.2018 9:57:04   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sarav

Ne obožavaju samo tetke decu. Moj brat još uvek nema svoju pa je sva njegova ljubav preusmerena na moju decu.


I ovo je tacno. Moja brat isto nema svoju decu jos ali moje obozava 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tetka-druga majka!
28.2.2018 10:01:13   
Mala Elena
Prelep osecaj sto sam tetka, imam 4 tetkina andjela! Obozavvam ih.
Ali takodje moja deca imaju osim tetaka i strica i ujaka koji ih isto obozavaju!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tetka-druga majka!
23.8.2022 12:15:48   
flamingos
Da,istina je.Bar što se mog slučaja tiče.Tetka sam,a i imam tetke.Koliko se samo tetke vole.A i moje dete obožava svoje tetke.Ima ih dosta,ali najviše voli moju sestru bliznakinju.Tetke su zakon.❤

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tetka-druga majka!
23.8.2022 15:28:32   
dddaca
Majka je majka, a tetka tetka. Ali da postoji posebna veza izmedju deteta i tetke, postoji

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tetka-druga majka!
23.8.2022 15:42:42   
flamingos
Upravo tako.Zna se ko je majka,a ko je tetka.Ali,prevelika je ljubav.Bar što se nas tiče.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tetka-druga majka!
23.8.2022 17:11:12   
dddaca
To da, ljubav jeste velika i kao sto rekoh ima neka posebna veza. Ali da je tetka druga majka, narocito sad kad imam dete, ne mogu da se slozim

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tetka-druga majka!
23.8.2022 19:01:58   
flamingos
Verovatno i tema kad je otvarana otvorena je u smislu ljubavi koju tetka pruža,figurativno:tetka-druga majka.Naravno da se zna ko je majka,a ko tetka i kakva je roditeljska ljubav.Sve u svemu-tetke se vole.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tetka-druga majka!
23.8.2022 20:12:55   
dunja RR
Same here, nažalost.

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Mi nismo te srece, ja imam brata a moj muz sestru ( tetka od V ) ali je uzasna, samoziva i ljubomorna na dete..neverovatna je, ne gleda je kao crvljivu sljivu :(



< Poruku je uredio dunja RR -- 23.8.2022 20:13:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tetka-druga majka!
25.8.2022 23:31:02   
Didy
Pisala sam na prvoj strani o svojoj tetki koja mi je zaista kao druga mama i o svojim sestrama od tetke čiju sam decu kao njihova tetka čuvala kad su bili mali. Oni su sad odrasli ljudi, 25 i 20 godina.

Nažalost, moj brat verovatno nikada neće imati decu, pa nikada neću ni biti rođena tetka nekome. Sestra mog muža i nije baš neka tetka za pohvalu, niti sa svojim bratom (mm) ima neki preterano blizak odnos, tako da ne mogu reći da moja deca imaju drugu mamu, niti da sam ja trenutno nekome druga mama u tom smislu. Što bi rekao Balašević - Da li su to bili bolji dani ili smo to bolji bili mi? Dani kad smo bili mali i kad smo kod tetke spavali i boravili i putovali s njom. Toga više nema. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here