|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:04:01   
Anoniman
bila je stroga, ali pravicna. umrla je od leukemije kada smo bili prva godina gimnazije. ponekad je se setim .. . 

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:06:59   
minavb
Loto i siljati grudnjaci! Vecito smo joj popunjavali tikete za loto, i uvek je nosila one siljate grudnjake, pa kad te zagrli, a grlila nas je cesto jer je bila kao mama, ko da te probode.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:12:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Loto i siljati grudnjaci! Vecito smo joj popunjavali tikete za loto, i uvek je nosila one siljate grudnjake, pa kad te zagrli, a grlila nas je cesto jer je bila kao mama, ko da te probode.user posted image



user posted image user posted image user posted image

Lajsne od panoa za kačenje crteža kojima je nestašne dečake (a i nas curice ponekad) tukla po dlanovima . Bila je stroga , i sećam se da sam kasnije , kada sam prešla u starije razrede , uvek prelazila na drugu stranu ulice kada je ugledam .
I da , inteligentno mi je , nakon operacije slepog creva , dovela CEO RAZRED u posetu , i aj sad ti majčin sine smesti negde 26-oro dece i objasni im da budu mirni i ne prave buku .

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:12:28   
Lu
Znala me uzeti u krilo i reći mrvice mojauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:13:20   
Brana
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Znala me uzeti u krilo i reći mrvice mojauser posted image

joj kako je to divnouser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:17:40   
viking
Moja druga učiteljica (pošto sam posle 3. razreda promenila školu) je znala da lupa šamare s obe ruke odjednom, tako te zalepi između dlanova da ti padne mrak na oči.
I imala je neku ogavnu ćerku kojoj je sve bilo dozvoljeno. Baš je bila seljačko dete, sa onom prljavo plavom kosom i rumenim obrazima. Fuj.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:25:03   
Anoniman
Mojoj mami i maminim sestrama i bratu je moja baka (a njihova mama) bila učiteljica , a tata direktor škole user posted image .
Moju baku su stvarno svi voleli .U jednoj grupi na FB mnogi , sada već odrasli ljudi iz tog nekad Srpskog mesta na Kosovu , raspitivali su se o mojoj baki i njenoj deci , i jako je lepo videti da je se i sada , posle toliko godina , mnogi njeni učenici sećaju . Kažu da je svu decu iz udaljenih sela dovodila kući ako je tog dana bilo hladno ili napadao sneg - nije htela da ih pusti da pešače kilometrima po takvom vremenu .

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 18:25:59   
milia
Ja sam imal aucitelja koji je generalno bio dobar, ali malo.... kao drug Raja user posted image Onaj djak koji je bio dobar u znanju tog dana je morao da izadje ispred table na kraju dana i da stavi pesnicu na slepoocnicu kao vojnik i da kaze - za domovinu s Titom-napred!
JHa sam bila dobar djak i nekad sam izbegavala da budem dobra jer me je bilo jos onda sramota da se tako blamiram.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 19:49:49   
pepino
Moj prvi ucitelj (izmjenjali smo ih jedno 4 do 5 razreda iz odredjenih razloga) je bio dusa od covjeka,i nedavno je stradao na jako ruzan nacin,ako se tako moze reci,tugauser posted image user posted image
Nakon njegovog prvog infarkta ucile su nas po malo 2 uciteljice,jedna je bila ok,druga jako stroga,pa sam imal jos jednu kada smo izbjegli u 4 osnovne,ona je bila ,,onako,, njenog lika se i ne sjecamuser posted image

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
6.1.2013 22:43:54   
boba 11
uciteljice se secam jedino po cupanju kikica devojcima i zulufa decacima,a i po tri miljenika koji su jedini bili odlikasi u razredu.Po 4-ci iz fizickog jer nisam znala da uhvatim loptu po 3-ci iz prirode jer se skamenim ...Znaci ni jedne lepe uspomene za njuuser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.1.2013 21:23:58   
Verolina
Moja je bila kompletan idiot!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.1.2013 23:55:12   
pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Verolina

Moja je bila kompletan idiot!!!


user posted image joj tako si me nasmejala..

Moja je bila nevidjena komunjara i pustala je suzu svaki put kad spomene Tita, do besvesti smo morali da crtamo grb i zastavu, tako da me na nju podseca Tito user posted image i neka specificna pundja koju je stalno nosila. Uprkos svemu, moram priznati da mi je u to doba bila idol jer je uvek bila doterana i imala je dugu kosu a to je meni tada bilo wooow user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 0:02:17   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Verolina

Moja je bila kompletan idiot!!!


user posted image user posted image

Moja je bila gospodjau pravom smislu. Zvala se Danica Malbaša i bila jestroga ali vrlo kulturna i fina žena. Jedino što me sad kad gledam slike podseća na Jovanku Broz user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 0:04:11   
pepeljuga
Znaci svi iz skolskih dana imamo poneki Tito trip user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 0:08:54   
Modessty
Pa svi smo bili pioniri maleni...user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 8:14:23   
Verolina
Sto se tice tog "komunistickog" smisla, moja je na drugom roditeljskom sastanku rekla mom ocu da ja ne znam da sricem kao ostala deca jer on nema partijsku knjizicu, pa samim tim nije podoban roditelj koji moze da radi sa svojim detetom. A onda je moj cale posizeo, i sutra dosao sa mnom u skolu , pozvao direktora u ucionicu, bacio ispred nje novine i reko mi :Citaj!Ja sam citala sitne novinske tekstove, a ona me je terala da idem unazad i da sricem, sto ja nisam znala, jer tesko je kad jednom naucis da citas da rastavljas reci na slogove tipa maaaaa-ma, Maaa-sa. Boze ti sacuvaj gluperde i nepedagoga. Direktor joj je ozbiljno zamerio, pa je prvi put u svojoj blistavoj karijeri bila obelezena zbog tate nekomunjare i deteta koje je znalo mnogo vise od onog sto je ona trazila.A onda je direktor moje skole zabrano kupovanje poklona za Osmi mart. Ona je mrzela citavo odeljenje zbog te njegove odluke, jer je, verovali ili ne, a po njenim sopstvenim recima hvale, za vreme svog uciteljevanja, nakupila 2kg zlata od poklona od dece, za rodjendan, za Osmi mart, za rastanak u cetvrtom razredu. Nije me volela nikako. Govorila mi je pred ostalom decom kako su deca koja krenu godinu dana ranije u skolu glupa. A onda sam se ja pobunila, pa sam u drugom razredu vec pocela da je ispravljam. I to je izludjivalo. Ona je bila zena sa srednjom uciteljskom skolom od koje sam ja vec u cetvrtom razredu znala vise, ali nije to ono sto je meni smetalo, smetalo mi je to sto je bila nepedagog.
I sve ovo su samo detalji. Mene je terala da se "pionircim" i da ja drzim recitale zato sto je time podbadala mog caleta, u stvari mislila je da ga podbada, jer je caleta bolelo uvo. Nikada mi nije nametao nista, pa ni politicko opredeljenje (sve do moje odluke da upisem medicinu, tu se umesao i to nije bilo dobro i sad se jako kaje zbog toga).
I tako...Moja uciteljica je bila kompletan idiot!!!!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 15:40:49   
vikiveki
A šta ja da kažem za mog učiteljauser posted image Kad je preuzeo moj razred trebao je da ide u penziju ali hteo je da izvede još jednu generaciju a nije dobro ni video ni čuo, Bog da mu dušu prosti pošto je odavno umro...Od samog početka izdvojili su se djaci čiji su roditelji bili elita koji su u nečemu mogli da mu koriste,a ja i moji roditelji koji su bili srednja klasa nismo mu bili baš zanimljiviuser posted image tako da sam ja jedva koju reč progovorila u toku prva 4 razreda a večito sam imala 3 i od 1 do 4 razreda sam bila dobrauser posted image ...da zlo bude veće mojoj majci je govorio da ja ništa ne znam i da ne veruje da ću ja uspeti da završim osnovnu školuuser posted image Jadna moja majka baš je bila zabrinuta i čudila se kako to da kod kuće sve znam a u školi loše i nikad joj nije palo na pamet da poziva direktora i proverava šta se dogadja,nije taj tip i uvek je išla linijom manjeg otpora...Na kraju kad smo pošli u 5 razred svi oni njegovi ,,odlični" učenici jedva su bili dovoljni i dobri a ja vrlo dobra i odlična a da ne govorim što sam jedina iz tog razreda koja sam završila kasnije višu školu a onda i 4 godine faksa...Jedino mi je krivo jer se tog perioda sećam kao nečeg neprijatnog zbog kompleksa niže vrednosti koji je taj učitelj stvorio kod mene bez ikakvog realnog osnovauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 16:31:24   
NadaR
pisala sam vec user posted image
[/quote]
jooooooj temiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imala sam divnu uciteljicu u prvom razredu , zvala se Muruveta!
Na pocetku drugog razreda je morala da ode (poceo rat pa se morala selitiuser posted image user posted image user posted image "), taj prvi dan je dosla da se pozdravi sa nama. Donijela nam je svima po nekakvu cokoladicu, rekla nam da budemo dobri,da slusamo roditelje, da ne dozvolimo da nas zatruju mrznjom ma sta bilo jer je jako ruzno mrziti nekoga (cega se i dan danas drzim) ... Onda je pocela da place,poslala nam poljubac i izasla iz ucionice!
Svi smo plakali ,brzo poskakali sa svojih mjesta ,odjurili do prozora da joj masemo!
Zastala je napolju, okrenula se,mahnula nam,opet poslala poljubac i otisla!
Sutradan smo dobili novog ucitelja koji i nije bio los ali nikad nije uspio zamijeniti uciteljicu Muruvetu!user posted image user posted image

[/quote]


< Poruku je uredio Nada RR -- 8.1.2013 16:34:22 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 22:55:18   
boba 11
rasplaka meuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.1.2013 23:02:05   
vukosava
8*7 i samarcina koju sam dobila kad sam rekla prvi put pogresan odgovor.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
9.1.2013 23:36:54   
Sesilija 83
kad neko u javnosti pocne da cacka uvo malim prstomuser posted image to je redovno radila dok pise po tabli,pa zastane i uz neki zvuk koji mi i dan danas nije jasno kako je proizvodila grrrfeeeeddddxxxxiz grla i onda uredno obrise prst o sundjer za tablu...
Eto a i mrzela me jer sam pisala levom rukom i terala mamu da mi vezuje (sto mama nikad uradila nije) a ona kad prodje pored mene dok nesto pisemo izvuce mi olovku iz leve i gurne u desnu...suze mi same isle.....e a sad kad je vidim ona bogzna kako a meni dodje da je pljunem.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
9.1.2013 23:41:34   
branki*
vrlo rado je se secam.sad je u penziji.kad god je sretnem,obradujem se,poljibim i viknem-uciteljiceeuser posted image bila je stroga,starinskog kova,uvek mi je pisala u svesci-pisi lepse!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.3.2013 7:52:41   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

kad neko u javnosti pocne da cacka uvo malim prstomuser posted image to je redovno radila dok pise po tabli,pa zastane i uz neki zvuk koji mi i dan danas nije jasno kako je proizvodila grrrfeeeeddddxxxxiz grla i onda uredno obrise prst o sundjer za tablu...


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.3.2013 8:04:35   
vikiveki
A mene na učitelja podseti i veštačka proteza,user posted image zato što je on svoju većinu vremena držao na sred stola u čaši sa vodomuser posted image dok mi pišemo ili radimo kontrolni....kao u filmovima strave i užasauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.3.2013 8:25:08   
Anck Su Nmaun
Jaao nemojte mi uciteljicu, bila je grooozna zena, stroga, bezobrazna, samo gledala interes... ne volim da je se setim...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here