|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.2.2018 16:55:23   
Anck Su Nmaun
Ma slabo veruj mi

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.2.2018 17:15:21   
Srecko47E
Sve u svemu lepa secanja imamo.. Na mlatarenje

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.2.2018 17:42:15   
nata11
Disciplina koju je zahtevala,hladan odnos prema ucenicima i stap koji je mlatila po rukama. Kada se setim nije mi jasno kako je nesto tako uopste bilo dopusteno.

_____________________________





(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.2.2018 18:00:55   
Srecko47E
Nisam za to ali tada su generacije bule mnogo bolje.
I djaci i ucenici

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
4.3.2018 22:21:11   
Dragce86
Bila je bolesna zena i alkoholicar...seca me to kako me terala na velikom odmoru da radim zadatke iz matematike za stariji uzrast ( posto sam za svoj sve znala ) jer je mislila da je nemoguce da znam sve zadatke za moj razred i da mi ih sigurno neko resava unapred kod kuce...pa kad sam i to resila, onda je zvala koleginicu iz druge smene da se i pred njom iscudjava kako je to moguce user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
5.3.2018 6:13:19   
Dora89
Bila je autoritet, bila je stroga, ali svi su je obožavali i divili joj se. Nikad nije podilazila đacima, a bila je uzor. Prosto je žena rođena za taj posao. Nadam se da ću ja umeti da budem bar upola takva prema svojoj deci.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
5.3.2018 13:09:56   
mama Jo
Generalno su mi lepa secanja iako mi je ucitelj bio jako strog

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
5.3.2018 13:11:11   
Mala Elena
Najvise se secam ucitelja koji mi je napisao peticu preko cele table user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 18:19:08   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

vrlo rado je se secam.sad je u penziji.kad god je sretnem,obradujem se,poljibim i viknem-uciteljiceeuser posted image bila je stroga,starinskog kova,uvek mi je pisala u svesci-pisi lepse!

moja draga uciteljiicauser posted image kako je volim.nema je vise...mislim da sad deca ne dozivljavaju uciteljicu kao ja nekad..mozda i gresim,mozda je prosto do karaktera i licnosti.ja nju kad vidim,ono nekad-pa,nema sile da joj se ne javim,pretrcim ulicu,stanem,popricam..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 18:39:38   
emicaa
Sjecam se svoje prve uciteljice,zvala se Dragica.Boze kolika je ta zena bila mila.Ona je nas dozivljavala kao svoju djecu.Obozavala je cvijece



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 19:44:03   
flamingos
Seća me njena strogoća,baš je bila strah i trepet.Ali,u suštini fina žena,samo se znalo-ko kosi,ko vodu nosi.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 21:45:59   
Mirko Svirko
Moja uciteljica se zvala Goca. Bila mi je u komsiluku. Secam se da mi je bila na rodjendanu i poklonila knjigu. 

A njen muz je bio ucitelj (jako dobar covek) a ja se toliko plasila njega. I on mi pokloni kucu i tada sam se malo oslobodila straha.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 21:48:01   
Kata90
uf seca me strogoca....tolko je nisam volela da sam se bojala od njeuser posted image


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 22:02:56   
flamingos
Kata,znači ista situacija.A da,zvala se Grozdana,tepali smo joj Grizda.😀


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 22:05:32   
Mirko Svirko
I moja bila stroga. Ali smeksala sam ja kad mi poklonila knjigu. A i u komsiluku mi je bila pa je  poznata osoba. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 22:09:09   
flamingos
Što je bila stroga,nego što je bila podmitljiva.😀Volela žena da dobija poklone i poklanja ocene.E vala,od nas nije dobijala ništa.Zato sam kasnije bila bolji đak nego kod nje.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 22:10:34   
Mirko Svirko
E Flamingos pa to je onda dobro. 

Jer te motivisala 👍Dobro nije na bas lep nacin,  ali izvukla si nesto dobro.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 22:14:25   
flamingos
Žao mi je što je po tome pamtim.Inače,dobra je učiteljica bila.Mislim,prenela nam je znanje.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
7.6.2020 22:47:25   
Mirko Svirko
To je najbitnije. Jer sada ti pomazes svom detetu.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
12.6.2020 7:34:25   
Misha i Ljisha
ijuuu postoji tema u kojoj ja nisam pisala user posted image i dan danas volim da sretnem uciteljicu iako je imala miljenicu a to nisam bila ja hahah...A cega se prvo setim kad se setim nje. Ne biste verovali. Secam se kako sam se cudila kako je moguce da obuce zenske najonke a da joj dlake na nogama uvek budu u smeru na dole kao da su redno ocesljane (inace poprilicno maljava zena koja nikad nije obrijala noge).

user posted image izuzetno mi je draga. Naucila nas bogme posteno. Od nas 20 iz razreda 11 je zavrsilo fakultete. Za seosku skolu je to vauuu...U kakvim smo uslovima bili bolje da ne pricam. Stroga pomalo hladna doduse ma ne znam ni sto sam je toliko volela haha...Vrlo smirena zena iskreno. Bila mi je idol dok nisam upoznala svog nastavnika fizikeuser posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
12.6.2020 9:40:08   
Milena18
Ljišo, koje sećanje user posted image
Ja sam imala dve učiteljice, obe su mi ostale u lepom sećanju.
Učiteljica koju sam imala od drugog razreda je bila blaga, smirena. Umela je da vikne ponekad kad smo baš glasni i nemirni, ali znam da su nam deca iz susednog odeljenja zavidela jer je njihova bila jako stroga, a mi bismo bili očajni kad ona dođe da menja našu divnu učiteljicu. I dan danas kad vidim tu njihovu ja se štrecnem user posted image


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
22.6.2020 10:45:09   
bikicaV
Sta me seca, njena seda kosa i smiren ali pravican ton i stah ujedno.
Njene naborane mrsave ruke.
Pesmica za prvake koju sam ponosno recitovala.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
22.6.2020 21:38:07   
mama Jo
Haha Milena user posted image
Ja sam imala ucitelja a odeljenje pored predivnu, prelepu, mladu uciteljicu. Secam se koliko sam suza isplakala sto ja nisam kod nje nego kod ucitelja user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
3.11.2023 10:18:14   
Srecko47E
Nije bio pravican,.
Imao jer miljenike.
Bio je strog i delio je ucenike.

Ostaomi je u lepom secanju,mene je bas voleo,ali kada vratim film,ne bih volela da moje dete neko uzdize,a druge ponizava i sklanja po starni.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
3.11.2023 10:48:54   
flamingos
Naša učiteljica je bila stroga.Dođe žena iz grada.Decu gleda po tome ko joj šta pokloni(a ne ocenjuje po znanju).Eto,tako je pamtim.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here