|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:50:15   
marince1
Ja se danas odvajam od njega na 4dana prvi put!
Osecam da cu to da izgleda ovako:
''sta radi Daca?''
posle pola sata ''A sad?''
posle 15 minuta ''A sad?''
posle 5 minuta ''a sad?''
i onda vise necu ni da prekidam vezu user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:51:52   
Olga75
Marinceeeeee ,
samo da potvrdim kako je svet maaaaliiiii


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:52:01   
anajid
Joj Marince sad bih se i smejala i plakala!user posted image user posted image

Ma bice to sve ok,oni su nasi mali veseljaci i lakse to podnesu nego mi!Ih sta ti je majka!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Odvojenost od deteta
15.2.2011 16:02:24   
LillyT
Ispratili smo danas Laru user posted image Ona je nešto kmekala, ali kako je sela u kola, tako je ućutala. Sve se mislim da ih ne zovem često, kako se setim, tako mi krenu suze, lakše mi je kada se zaokupim nečim... 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Odvojenost od deteta
15.2.2011 16:21:25   
viking
Ajde žene, samo hrabro! Možete vi to! A i mi smo tu za vas user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Odvojenost od deteta
15.2.2011 16:28:16   
minavb
Brzo vreme prodje, ocas posla ces ti da istamburas te ispite i eto L kuci. Ja sam usavrsila brojanje dana do boljeg sutra, iskljucis se i vreme proleti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Odvojenost od deteta
15.2.2011 16:41:34   
Lu
Lilly vrijeme čini čuda, znaš da je tako najbolje za sve samo se odupireš tom osjećaju i nabacuješ sebi krivicu, nemojuser posted image

I ja sam se mrzila kad sam upisala R u vrtić i on plakao dok se nije navikao, a nisam morala bila sam kući, ali eto pokazalo se da je to ispalo super i za njega i za meneuser posted image
Ponekad i mi mame moramo stisnuti srce ali to je za dobrobit naše djeceuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Odvojenost od deteta
15.2.2011 16:49:54   
LillyT
Hvala žene user posted image
Stvarno mi je lakše kada vama ispišem jer znam da razumete. Svakako ću mozak zaokupiti poslom i učenjem, brzo će sve to proći. (upravo me je zvala mama da kaže da su stigli)
Ljubim vas sve puuunooooo


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:24:38   
New Mom
Mislim da ću pući...user posted image Nema tužnije osobe od mene kad sam danas videla kako je moje dete naučilo da pruži igračku na "daj", a to je nisam ja naučila...user posted image
Odem posle 6h na fax, doletim na 15 minuta na podoj oko podneva, i vidim je tek oko 19.30h uveče, jer je matorci čuvaju. Da bih ja išla na fax i da bih učila za ispite.
Umorna sam... Vreme prolazi, a imam osećaj da odrasta bez mene...user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:27:12   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Mislim da ću pući...user posted image Nema tužnije osobe od mene kad sam danas videla kako je moje dete naučilo da pruži igračku na "daj", a to je nisam ja naučila...user posted image
Odem posle 6h na fax, doletim na 15 minuta na podoj oko podneva, i vidim je tek oko 19.30h uveče, jer je matorci čuvaju. Da bih ja išla na fax i da bih učila za ispite.
Umorna sam... Vreme prolazi, a imam osećaj da odrasta bez mene...user posted image


New mom, zato ona voli svoju mamu najviše na svetu! user posted image
Ako ti je za utehu, kad počnem u maju da radim, neću viđati dete po 11 sati dnevno i verovatno ću propustiti njenu prvu reč i još milion drugih stvari user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:28:45   
Olga75
strasno je ali to je nesto sto se mora user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:29:33   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Snelle
New mom, zato ona voli svoju mamu najviše na svetu! user posted image

Više bih volela da je i to vreme koje je vidim nekako lakše, a ne stalno vrištanje i pripajanje uz moju majicu (sad vrišti i kod svog tate), da mi još dodatno nabija sve krivice ovoga sveta.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:30:48   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Više bih volela da je i to vreme koje je vidim nekako lakše, a ne stalno vrištanje i pripajanje uz moju majicu (sad vrišti i kod svog tate), da mi još dodatno nabija sve krivice ovoga sveta.user posted image


Ti nisi kriva NIZAŠTA!!! I to više neću da čujem! Ti si divna majka i njena ogromna privrženost tebi to samo dokazuje!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:32:14   
New Mom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:38:17   
Snelle
Jel sad malko bolje? user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:38:26   
choopa choops
Ej NM user posted image Pa nemoj tako...Fino ti Snelle kaze, ona tebe voli najvise na svijetu iu to sam sigurna user posted image A neke momente u njihovim zivotima moramo da propustimo. Jednostavno takav je zivot. Pocinje sa tako, a zavrsava se sa time sto necemo vidjeti kad zapale prvu cigaru, popiju prvi alkohol i sl. user posted image Ma salim se malo, ali ne daj se. Budi sretna sto je svasta nesto naucila pametnica mala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:39:35   
Snelle
IZVORNA PORUKA: choopa choops

a zavrsava se sa time sto necemo vidjeti kad zapale prvu cigaru, popiju prvi alkohol i sl. user posted image



Ako budemo imali sreće user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:44:43   
Nensi*
NM,devojke su ti vec sve rekle,ja cu samo da te user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:44:58   
maja19
I ja se slaem sa svim sto su napisale jer pre ili kasnije krecemo da radimo i moramo da budemo odvojeni od njih..to je ivot, sta da se radi..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Odvojenost od deteta
26.2.2011 23:49:55   
Brana
NM draga nemoj da se sekiras,procice i taj period majka se uvek voli i dete ne moze da se odvoji od svoje mame ta veza je urodjana od zaceca tako da nece ona da te manje voli zato sto si ti odvojena od nje neko vreme,ti si jako vredna i time obezbedjujes svoju egsistenciju i svoje porodice,to je za pohvalu!
Nadoknadices ti to sve samo trenutno moraju neke obaveze da se zavrse i posle toga uzivanje!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Odvojenost od deteta
27.2.2011 0:12:17   
Verus
Ja opet dolecem u svaku temu gde je mamama tesko:

Helena odrasta "bez mene" od svoje 6 nedelje.  Prvo mi je bilo jako tesko i bila sam ljubomorna sto je moja mama sa njom, a ne jauser posted image .  Onda je sa 8  meseci krenula u jaslice.  Opet je bez mene ceo dan.  Ali se zato mazimo i igramo uvece, vikendom. UVEK sam sa njom, i svaki minut sa njom iskoristim maximalno.  Investiram u nju sto bih rekla.  Citam joj pokazujem slikovnice, non stop imenujem objekte, golicamo se, setamo...

Kad vidis da uradi nesto sto pre nije znala, nemoj razmisljati o tome kako ti nisi to prva videla.  ALI si ti videla to PRVI put, i odusevi se bas kao da je i prvi put da ona to uradi.  Ja takve stvari ne shvatim tuzno, nego se radujem da normalno napreduje i da sve radi kako treba, razvija se kako treba. 

I ona me voli i raduje mi se kada je pokupim u jaslicama, zalepi se kao cicak, a ako izadjem iz sobe sve se izvrce i uvrce da vidi gde sam.  Ne sekiraj se uopste!  I skola sto radis je na neki nacin, investiranje u nju i njenu buducnost.  Ja to tako gledamuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Odvojenost od deteta
27.2.2011 0:14:49   
New Mom
Hvala devojke na svim rečima user posted image user posted image user posted image
Ma kreten sam ja... Znam ja to sve, ali brate, nekad je previše teško...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Odvojenost od deteta
27.2.2011 0:22:14   
Brana
IZVORNA PORUKA: Verus RR


I ona me voli i raduje mi se kada je pokupim u jaslicama, zalepi se kao cicak, a ako izadjem iz sobe sve se izvrce i uvrce da vidi gde sam.  Ne sekiraj se uopste!  I skola sto radis je na neki nacin, investiranje u nju i njenu buducnost.  Ja to tako gledamuser posted image

tako i ja mislim i ja sada od kako sam pocela da radim pola dana ga ne vidim a kada dodjem ne odvaja se od mene.
A za buducnost sto ti kazes je sto posto tacno!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Odvojenost od deteta
27.2.2011 0:23:39   
Brana
IZVORNA PORUKA: New Mom


Ma kreten sam ja... Znam ja to sve, ali brate, nekad je previše teško...

pec pec user posted image necu to vise da cujem ti si divna mama zato se tako i brines totalno te razumem jer je i meni bilo uzasno tesko kada sam pocela da radim!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Odvojenost od deteta
27.2.2011 0:29:58   
Verus
Naravno da je tesko, i puno cete puta srce boleti, to je normalno.  Ali ona je tvoja bebica i nicija vise, upamti to, ona to zna.  Iskreno, toliko sam se traumirala oko jaslica, a sada bih isto uradila, cak i da sam u Srbiji.  Ona toliko voli da je tamo, sada puzi sa te druge 3 bebice, puno bolje jede nego kuci, od kad nema jednog malog drekavca spava po 1.5 -2 svaki dan, ma super.  Svaki momenat sa njom ce ti sada biti 100 puta drazi!! I tebi, a i  njojuser posted image
IZVORNA PORUKA: New Mom

Hvala devojke na svim rečima user posted image user posted image user posted image
Ma kreten sam ja... Znam ja to sve, ali brate, nekad je previše teško...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here