|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:49:50   
Olga75
ja isto tako uopste se ne stresiram ako zver nwe nauci tablicu mnozenja , ma ko ga sisa ima digitron

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:52:12   
Bojana78
Kakav zver? Kakva tablica mnozenja?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:54:13   
Olga75
ja moje dete zovem zver , jer jezver a tablica mnozenja je ono 1x1 =1 , 1X2 =2 1X3 = 3 i tako

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:54:35   
lesica
Bojana, pa šta bi vam falilo da dobijete još jedno dete. Ona raste, a vi ćete taman imati još jedno maleno.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:55:27   
Marijachi1
Bojana je musko. Provereno.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:56:11   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Pa ako ako, jedan decko se mnogo zaljubio u moju cerku, pa joj salje stalno poruke, cima je na mobilni, na fejsbuk ga ona izbacila iz prijatelja i blokirala, jer je previse smarao. Ja nemam nista protiv da ona bude sa njim, a ona nece sva je jos detinjasta. A, sto se tice brata i sestre o tome vec i ne razmisljas, ma sta ima o tome da razmisljam, kad ona vec porasla, ja starim moj muz stari.



O zaljubljivanju pisemo Ovde

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:57:54   
Bojana78
Ma kasno je za drugo dete, mi jos malo pa cemo da cekamo unuce. Salim se, ali kasno je. Ma kakvo musko molim vas??? Nemojte tako da pricate.

(odgovor članu Marijachi1)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:01:33   
Marijachi1
Ja mislim da je najbolje da to potopis u venish pa sacekas 4 minuta, promesas, dodas 1kk vegete i na kraju predlozis zajednicku setnju.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:01:50   
Jole84
Malo ste kontradiktorni Bojana,najpre kažete da ste pitali svoju ćerku šta misli o tome da ne bude više jedinica,a sad kažete da ne planirate i da je kasno za drugo dete.
Dakle o čemu zapravo polemišemo?user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:02:02   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Ma kasno je za drugo dete, mi jos malo pa cemo da cekamo unuce. Salim se, ali kasno je. Ma kakvo musko molim vas??? Nemojte tako da pricate.



Cemu onda ova tema ako uopste i ne razmisljate o drugom djetetu?user posted image

Zbunjene smo malouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:02:30   
Olga75
ma gde je kasno ajte molim vas , pfff
ja sa svojih skoro 40 naskacem na muza koji je skoro 50 i sve se nadamo da cemo da sacinimo nesto i sta bi nam falilo , setamo mi tako nasu bebu u penziji i boli naaas djoks

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:04:19   
NadaR
Hahah Oldzi, svejedno ti treba neka zanimacija u penziji kad Zverka ode u Pestu.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:05:39   
Bojana78
Pa imala sam zelju do pre 3 godine da rodim, ja sam oduvek zelele dok sam bila tinejdzerka i devojka da imam sina, ali kada sam rodila devojcicu ja sam bila vise nego presrecna. Nego eto njene izjave udaricu te po stomak ako budes bila trudna, ovo cu uraditi detetu, ono cu uraditi a i njeno histerisanje i plakanje kada se spomene drugo dete, navelo me je na to da odustanem. Jer je previse volim, da bih mogla da joj naudim. I moj muz je bio pristao na to, da imamo drugo dete ali ona udarila u plac, u histeriju, udarala se od zemlju, pravila je scene gde ja nisam mogla da se smirim par dana.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:06:19   
dijana1*
Oldzi pa vi ste u najboljim godinamauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:07:21   
Marijachi1
Znaci , vi svi komplet imate odredjenih psihickih problema koje uspesno negujete godinama?
Super.
ps. zaboravila si zenski forum "ana", tamo mozes da popalis masu, da ne gubis vreme

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:08:40   
dijana1*
Bojana bilo i proslo. Sada je ona velika devojcica verovatno bi drugacije razmisljala. Napadni muza jos dok ste mladi i mozda ti se zelja ispuni i dobijes i sinauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:08:48   
Bojana78
Kome bre ti da ima psihickih problema?? S kojim pravom mi vredjas porodicu???? Ovde vec administarator treba da reaguje, kako mozes da mi kazes za muza, mene i cerku da imamo psihicke probleme??? Sram te bilo.

(odgovor članu Marijachi1)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:08:57   
lesica
Joj Bojana, pa to je strašno! Ali eto, pošto ste odustali od drugog deteta onda ne vidim problem, ili možda ti još uvek podsvesno želiš drugo dete čim si otvorila ovu temu? Prosto mi deluje kao da tražiš podršku nepoznatih ljudi da se rešiš na drugo dete.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:09:51   
dijana1*
Marija pridruzi nam seuser posted image budi luda sa namauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:10:48   
Olga75
pa jah , zver u Pesti a mi taman zaboravili na grceve , zube , prohodavanje i sve u paketu a penzija stize ko sat i to onako dobra , znas drzavna i Bog da nas vidi
i plus idemo mesecno u posetu starijoj seki a cim ono malo poraste i to sutnem u internat i blago mi se , mogu da kukicam i igram preferans a matori da pise kojekakve almanahe , memoare , sta li mu se vec mota ali naravno da pije lekove uredno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Marijachi1)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:12:29   
Bojana78
Volela bi zasto da ne?? Volela bih i cerku meni je svejedno. Moja Doroteja to ne razume, ona kao njen otac sebicna, sve za nju i sta ja tu mogu?? Previse smo je razmazili, a ona jos gora i gora.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:12:51   
dijana1*
Oldzi jel mislis na Vulkan tablete ili neke za secer i pritisakuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:15:50   
Bojana78
Evo moj muz, a i moja cerka iako ima samo 14 godina ona kaze kako bi volela da se njen muz prizeti kod nas, kako ona nebi isla iz kuce u drugu kucu. Sto se mene tice nemam nista protiv, sto da ne? Mi imamo nekoliko kuca, imamo i stanove, imamo i vise nego sto nam treba a samo jedno dete.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:16:03   
NadaR
Bojana ,samo vi u akciju . Nju dogodine nece zanimati nista osim momaka,drugarica i izlazaka.



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:16:53   
Olga75
pa ja mislim da ce da mu treba za pritisak kojesta , znas ono rad sa decom i tako a bojim se i memoril , ima neke genetske predispozicije pa za svaki slicaj
a ja , ja sam savrsena , pa skoro ko pupoljak , mogla bi bre jos ceo hokejaski tim da rodim ( ono fudbalski je bre pasee )
i tako ja cu da radjam i da bacam po internatima a on da pise memoare i da ga vodam po promocijama , sve cu da vas zovem ne brigajte user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here