|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:43:46   
NadaR
Zavidim vam stvarno. Kako je vama super .
Sad bih se i ja odmah odselila svekrvi da mi pravi pitu . Ovako jadna,moram sve sama . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:49:57   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Ma ne mora moj zet da radi ako nece, da se prizeti i da kaze izdrzavajte me, ja cu to razumeti. Pa i ja nigde ne radim, mene muz izdrzava pa sam zadovoljna. Tako da ja mogu razumeti da kaze, necu nista da radim, ali uslov je da postuje mene, mog muza i nasu cerku.

Evo dobrovoljno dajem mog sina ali pod uslovom da svi mozemo da se uselimo kod vas,da ne radimo nista i da nam tvoja sveki pravi pite od luk svaki danuser posted image

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:53:02   
Bojana78
Epa ne moze sad svi da se uselite, i sve da vas izdrzavam. Zeta cu izdrzavati, ali ne i njegove roditelje. Ja zaista mogu da razumem sve, ako se zet ponasa kako treba. Pa taj decko koga ja zelim za zeta, pa on je dobar mnogo, on ne pije, ne pusi, ide sam u grad iz drustva je odbacen. Svi ga zezaju i svi mu se podsmevaju, a on jadan sta ce.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:54:23   
branki*
svratih samo da pozdravim bojanuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:54:30   
lanajelena
E pa onda nista,i moj sin je mnogo fin ne pije ne pusi

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:57:34   
NadaR
Ma kakvi LJ , ti bi bila uzasna sveki .
Ne bi htjela kuvati pitu sa luk . To tebe kasnije ceka kad prethodna ode u vjecna lovista.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:58:07   
sneza24
LJ tvoj je mnogo mlađi, ona je našla nekog ko je stariji od njene ćerke 6 god. On ima 20 a ona 14 nema to nikakve veze.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:01:21   
Bojana78
Pa zasto da vas izdrzavam? Vi radite, vi ste skolovani ljudi. Tvog sina cu cuvam, cu ga izdrzava samo ako ga moja Doroteja oce.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:03:25   
Olga75
evo LJ ako niko nece tvog sine moze kod mene al ja vise volim pitu s kupusom nego s lukom
naduva me sve al ona sa kupusom m inekako bolja
i tyo sto je moja cera starija to nema veze , zna se sta je najbolja veza , starija zena i mladji muski
ona zna a on moze i to je onda odlicno , ja to cula , pricao mi veterinar

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:06:20   
lanajelena
Oldzi onaj sto si sa njim u istoj mreziuser posted image ....Bojana dojadilo mi da radim vise,hocu i ja da spavam do podne,da mi neko mesi pitu ako me razumes

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:08:08   
Olga75
oo , vidi tebe , lepo mi covek kaze , on je od svoje zene osam godina mladji i kaze da mu je odlicno
eto to mi samo kazao a to ista mreza , neznam ja , ne , nmam pojma user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:11:23   
Bojana78
Pa sto ne das otkaz?? Ja nikada nigde nisam radila, a nema ni posla. Ja sam zavrsila trogodisnju srednju skolu, smer trgovac. Cuvala sam uvek cerku, moj muz ima radnju i nije lose. Pa moj muz je 8 godina stariji od mene.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:13:23   
Cuftas
Blago tebi, Bojana, samo se nadam da se održavaš, znaš ono, celulit, pore, bore, ispucali krajevi... Koliko vidim ti si u jednu tradicionalnu kuću došla, gde se zna za red, a sina im nisi rodila, osta kuća bez naslednika... A mlade opajdare na sve strane vrebaju, sve samo hoće da leže i ništa ne rade a pare da kaplju, znaš šta ti pričam, pazi se ženo user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:15:51   
Verolina
I ju. Ja ne volim te teme o svaleraciji. Ja se bojim da mi neka opajdara ne otme muza. Presvisla bi.
I ja vise volim pitu od kupus nego od luk.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:16:38   
Bojana78
PA sta ako nisam rodila musko???? Pa kakve to veze ima? Pa moj muz je bas zeleo da ima cerku, a ne sina. Pa zet ce dodje i ce se prizeti i nemam cega da se bojim. Ja svekra i svekrvu postujem. Pa kada smo ja i muz i cerka isli na jednu svadbu, i ja obukla minjak i svekar kad me vido reko mi, pa snajka ti blistas!

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:17:34   
Olga75
ma daj , bre taj veterinar je mladji od zene , zena od njega starija , e a da ga vidis , uf , sve bre puca na njemu
a ona , onako , sta ce al ima bre muza i to kod njih nije samo subotom ja bi rekla , nego i ponedeljkom i stalno
nego jeli da je bolja pita od kupusa

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:19:14   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

al ja vise volim pitu s kupusom nego s lukom
naduva me sve al ona sa kupusom m inekako bolja



Ja od kupusa imam jake gasove tj. mnogo mi se prdi. A uvek kada prodjemo pored neke njive koja je tek podjubrena muz me pita sta to smrdi da li sam ja to prdnula. Bas i nije dzentlmenuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:20:07   
Bojana78
Ma moja svekrva pravi i pitu od kupus i od luk, i od sir i od spanac. Zena je stvarno domacica, a i svekar sve zna da sprema. A, moji svekar i svekrva imaju samo osnovnu skolu.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:21:32   
Cuftas
Što se kupusa tiče i ja nju baš obožavam. A što se opajdara tiče, znaš Bojana, ja tu uvek moju babu slušam, nikad ti brak nije siguran dok muško ne rodiš, al dobro, ti teraj kako hoćeš, dobro je što ste ti i Doroteja drugarice, pa kad se razvedeš imaš s kim da izlaziš u kafić.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:24:09   
Bojana78
Zasto cu se bre ja razvedem??? Pu pu daleko bilo. Nikada se ja necu razvesti, moj muz voli samo mene i nikog vise. Pa ja kad obucem minjak, celo selo se okrece za mnom. Pa letos, posle rucak i ja i Doroteja smo prosle kroz Krajince, ja u minjak, Doroteja u haljinicu, celo selo se je okrecalo. Ja i ona isle do prodavnicu, pa se posle pricalo, al briga me bitno da je meni lepo. Moj muz ne moze bez mene.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:28:05   
dijana1*
Eeeeeeee moja Bojana za cas posla naidje mladja, umiljatija, napravi pitu bolje od svekrve, omadjija ga........ i jos ako mu rodi sina e tu ti je kraj htela ti to ili ne. Jer on sigurno ne bi dozvolio da mu naslednik, sin jedinac kog sutra treba da salje u vojsku da mu bude sto se kaze na selu kopile aaaa ne ne to nikako.
Radjaj ti sina dok mozes. Osiguraj se.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:28:27   
NadaR
Bojana ,ides li ti u teretanu , fitnes ,tai bo ?

Kako odrzavas liniju? Tesko ,poslije tolike pite . Vidis sta se Verki desavalo zbog piteuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:30:19   
Bojana78
Pa moj muz nece sina, bas zbog te vojske i ratova. Pa moj muz je iso u rat u Hrvatsku, pa imao je traume rata i danas ih ima, on sina ne zeli. On je navijao da mu ja rodim cerku, on ne voli musku decu, kako to ne shvatate? On je jedini muskarac koji je zeleo zensko dete, koji sina nije zeleo ni u snu. Kad shvatite to, sve cete shvatiti.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:33:16   
dijana1*
Aaaaaaaaaaaaa sada shvatam, samo si ti htela sina. Ja sam plavusa ne zameri mi.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:35:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: Olga RR

al ja vise volim pitu s kupusom nego s lukom
naduva me sve al ona sa kupusom m inekako bolja



Ja od kupusa imam jake gasove tj. mnogo mi se prdi. A uvek kada prodjemo pored neke njive koja je tek podjubrena muz me pita sta to smrdi da li sam ja to prdnula. Bas i nije dzentlmenuser posted image


ulepšaste mi dan user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here