|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:35:59   
Bojana78
Ne idem u teratanu, ja ne jedem mnogo pitu, niti se gojim ja volim da se setam, hodam i tako odrzavam liniju. Pa ovaj decko koga hocu za zeta, on reko teta Bojana najlepsa zena. Jos je reko da mi teta Bojana bude tasta, ja cu svima pricati kako vise volim tastu nego majku! Zamislite, verovali ili ne on je tako rekao.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:36:02   
marince1
Covece,pa to si ti prosla korz selu u minjaku?JEs,pricalo se o tome. user posted image
Joj meni je zao da ti taj divan decko postane zet,znas da zetovi nikad ne vole taste,zamericete se,ne ide

< Poruku je uredio marince RR -- 13.4.2013 16:37:15 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:36:57   
Verolina
Bojana blago tebi. Mene bi moj svekar da me vidi u minjaku reko da sam fuksauser posted image
A je l citas neke knige? Ja samo one vikend romane. Jednom sam uzela da citam neku Petriju i njen venac al sam odustala. I mogu ti reci to malo sto sam procitala nekako me podsecas na Petriju. Ona mnogo lepa i vredna zena bila. Samo sto joj svekrva nije valjala ko tvoja. Al ako zaobidjemo svekrvu jel mogu da te zovem Petrija. U stvari Petrijce, od miljauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:38:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Bojana ,ides li ti u teretanu , fitnes ,tai bo ?

Kako odrzavas liniju? Tesko ,poslije tolike pite . Vidis sta se Verki desavalo zbog piteuser posted image


.. roštilja, sitnih kolača (PALAČINKI) ..:D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:40:02   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Ne idem u teratanu, ja ne jedem mnogo pitu, niti se gojim ja volim da se setam, hodam i tako odrzavam liniju.

Onda ta pita i nije toliko dobra. Da jedes pitu od moje sveki dakako bi se udebljala.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:40:04   
Bojana78
Nemoj nemoj, ja sam si Bojana. Moj svekar Toma je covek sirokih shvatanja, nije neki od 100 godine, ima covek 68 godine. Svekrva Stojanka mnogo dobra zena, i ona me mnogo razume i voli ko cerku. Ne citam knjige, ja sam za citanje i ucenje bila zadnja u familiji, a i u celoj skoli.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:42:02   
NadaR
To ti vjerujemo user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:42:07   
Verolina
Joj, nemoj bre Bojana. moja prababa bila Bojana. Bila mnogo pogana sa nekim orlovskim nosem. kazu da je volela svuda noscinu da zabode. nemoj da me asociras na nj. bas si mi nekako simpaticna. Imamo dosta slicnosti. Samo sto ja mislim da moja svekrva pravi bolju pitu i da je moj muz u onijem stvarima nekako bolji od tvojega. Bolje da ti budes petrijce.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:42:26   
lesica
Vidis ti Bojana, ja treba muza da posaljem kod tvog da se nauci kako se postupa sa zenom, a ne ko ovaj moj "aj ti zeno kreci, aj ti zeno ovo , aj ti ono"
A minic, pa ja o tome mogu da sanjam, ovi moji skolovani na to gledaju kao na prostakluk, juuuu ne daj Boze...
Eto i sad ni kafu ne mogu da popjem i kao covek da odmorim, moram da se vracam na krecenje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:43:19   
dijana1*
Ja ne volim knjege, ja volim ljubavne romane. I to najvise volim da ih citam kada sam na moru. Lezim, suncam se u plasticnoj ciniji ponesem od kuce jaja, luka , slanine i paradajiza. Po malo jedem i citaam. Ali obavezno se isplacem pa me svi na plazi cudno gledaju. A serije su mi vrh. Pogotovo ove Turske.svasta covek moze da nauci. Ne treba ti ni skola ni diploma. Ja sve znam. I ja ne radim. Moj muz radi a ja tako po nekada skuvam rucak i cuvam dete. Nek pravi sebi sendvic po neksda pa nece mu nista biti.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:43:58   
Bojana78
ne ne, ja volim svoje ime. Moja sestra se zove Biljana, ali ona nikada nije volela to svoje ime i patila sto je Biljana. Ja ne, ja si volim svoje ime. Moj muz je smrtno zaljubljen u mene, on me obozava a i ja njega, ja sam bas ljubomorna i zbog te ljubomore sam htela i trudnicu da bijem, dok smo se zabavljali.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:45:34   
NadaR
Pobogu zeno .. sto trudnicu ?user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:45:42   
Verolina
Sto je nisi prebila? I ja ne dam na svoje. Aaaa, popusila bi ona lakat od mene. U tijem stvarima sam mnogo opasna.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:46:48   
Bojana78
Pa zato sto rekla da je moj muz zgodan i lep. Lele, kad sam joj ustala pa sam rekla oces ovde sa zemljom da te sravnjam?? Pa su me svi drzali, a ja da je ubijem. Ja sam ljubomorna, ja si volim mog muza izdrzava me, ja nigde ne radim i mora ga postujem.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:48:07   
Verolina
Dobro, de. Smiri se Petrija. Sve je proslouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:49:06   
Bojana78
ne zovi me Petrija!!! Ja imam svoje ime, koje jako volim. Moj muz Djordje se zove, zovu ga Djole. Ma proslo sve, ali htela sam da je bijem.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:49:35   
Cuftas
Eto vidiš, šara taj čim si ti ljubomorna, žena to uvek oseti. Svidjaš se ti meni, Bojana, mislim da si mnogo dobra žena, al si što kažu naivna i zaslepljena. Mladje je sladje, ne igraj se sa sudbinom. Još ti je čovek i prilika, nemoj neki belaj da te snadje, radjaj dok možeš.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:50:02   
Olga75
Lesice , ajde ti da krecis , znam ja tvog muza taj odam saku bre
ko ovaj moj , on isto mene oce da bije a se ja ne obucem kako on voli odna paf sakom u glavu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:51:25   
Bojana78
Ma kakvo krecenje? ja u zivotu nisam nista radila ni kod majke, ja sam mnogo lenja. Mene bilo mrzelo i letos tepihe da perem kod svekra i svekrvu u Krajince, taj dan kao smrt za mene.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:53:39   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Bojana78

ne zovi me Petrija!!! Ja imam svoje ime, koje jako volim. Moj muz Djordje se zove, zovu ga Djole. Ma proslo sve, ali htela sam da je bijem.

Pa dobro, necu ali ne mogu ni da te zovem Bojana. Odmah se setim prababe. Odaberi neko drugo ime. Ili posto ti se muz zove Djordje, mozemo te zvati Djokina. Znas kako kazu po selima ona djokina zena-to je kad ti se muz zove Djoka. Djole je nekako za mladje, a ja mislim da je tvoj muz stariji pa mu vise pristaje Djoka.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:54:02   
Olga75
ma uzivaj samo ti Bojana , neka tebe i cuti to ti je najbolje inace kad muskarcu udju bube u glavu pobesne oni pa te teraju na svasta
evo ovaj moj , on mene tera , ma sramota me i da vam kazem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:55:29   
NadaR
Ajme strasno ! user posted image

Koliko Djoka ima godina?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:56:09   
Cuftas
Jeste, Olga, i mene ovaj moj, sramota me i da pišem, u filmovima sam videla pa reko rade to i druge žene, ćutim i radim, brak samo da sačuvam. Malo mi neprijatno al pretrpim.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:56:13   
Bojana78
moj Djole ima 43 godine.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:57:09   
Olga75
pa ja isto tako , sta cu sestro mila , gde cu ako me otera moram da trpim

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Šta vreme detetovog odlaska u krevet govor...
Pročitajte zabavne pretpostavke o tome, šta vreme kada tvoje dete ide na spavanje, govori o tebi kao roditelju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here