|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:57:18   
Sanja90
Pa valjda treba da budes ponosna sto ti je zena rekla da ti je muz lep i zgodan,ja volim kad mog muza druge hvale a ja srecna jer je samo moj.Pih bre Bojana ne valja ti ta ljubomora nista.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:58:14   
Verolina
pa da. Ipak je zagazio u petu deceniju. Ne pristaje mu Djole. Vise je za Djoku. Mislim, ti ga mozes zvati Djole kad ste nasamo, ali mi cemo ga ovde zvati Djoka-iz postovanja prema godinama.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:59:12   
Bojana78
kakva bre peta decenija??? On ima 43 godine, on je 70-to godiste.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 16:59:40   
lesica
Verka, a mozemo i da mu tepamo pa od miloste da ga zovemo Djokica user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:00:15   
NadaR
U pravu je Vera. Mozda bi trebali dodati jos i gospon . Iz postovanja . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:01:02   
Olga75
a pa peta Bojana , peta decenija znas od 0-9 je prva decenija , od 10 - 19 druga decenija 20-29 treca pa onda od 30-39 cetvrta i onda peta od 40-49 i tako to ide kaze matematika , valjda

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:01:45   
Cuftas
Znam ja di ću ako me otera, za to sam se već osigurala, ima tu jedan udovac, mnogo kulturan čovek, radio u inostranstvu i držeći je, a nije da me ne bi uzeo odma. Nego, računam, volim ovog mog a i navikla sam.
Nego, ovaj Bojanin Djoka u najboljim godinama user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:02:30   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Bojana78

kakva bre peta decenija??? On ima 43 godine, on je 70-to godiste.

Joj, izvini, preracunala sam se. tek je usao u cetvrtu deceniju. E, onda cemo ga zvati Djokica. Djole neka bude samo za vase intimne trenutke. Nego, kad vam dodje zet, zar se ne plasis da bi se mogao zaljubiti u tebe posto si jako mlada. Mislim, nema svako tastu od 35 godina.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:03:24   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a pa peta Bojana , peta decenija znas od 0-9 je prva decenija , od 10 - 19 druga decenija 20-29 treca pa onda od 30-39 cetvrta i onda peta od 40-49 i tako to ide kaze matematika , valjda

Nije Olga tako. sad mi je to i svekrva rekla. Bas smo glupe. Trebalo bi od starijih da ucimo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:03:34   
Bojana78
ma gde u najbolje godine, poceo da sedi. Pocela da mu sedi brada, a i kosa. Muci se on, ustaje svakog jutra u pola 7, nije mu lako. Ja si ga i takvog volim, pa ja uzivam, ja se ne mucim ni fizicki ni psihicki, a on se muci mora da stari brze.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:04:48   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Olga RR

a pa peta Bojana , peta decenija znas od 0-9 je prva decenija , od 10 - 19 druga decenija 20-29 treca pa onda od 30-39 cetvrta i onda peta od 40-49 i tako to ide kaze matematika , valjda

Nije Olga tako. sad mi je to i svekrva rekla. Bas smo glupe. Trebalo bi od starijih da ucimo.


Mlade,lude sta ces .. Oprostice vam Bojana

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:05:02   
Olga75
pa sad cu ja na prste da proverim pa da vidim koja je decenja majkumu , mada sigurna sam da je tvoja svekrva u pravu , starija je zena pa cenim da zna sta prica

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:05:08   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Cuftas

Znam ja di ću ako me otera, za to sam se već osigurala, ima tu jedan udovac, mnogo kulturan čovek, radio u inostranstvu i držeći je, a nije da me ne bi uzeo odma.

Ja da sam se udala za nekog Svabu samo bi ga terala da mi kupuje slatkise. Sto oni imaju lepe svapske bombonjere. A kad se meni prijede nesto slatko muz mi neda-veli iskocice ti cibulje pa ces se opoganiti. A ja bi se tako slatko omastila sa nekom cokoladom.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:07:04   
Bojana78
Ma nece moj zet da se zaljubi u mene, on nece dodje sad i ja necu uvek imati 35 godine. Ostaricu i ja, on ce si voli svoju zenu, ja svog muza i svako za sebe.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:07:05   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Bojana78

ma gde u najbolje godine, poceo da sedi. Pocela da mu sedi brada, a i kosa. Muci se on, ustaje svakog jutra u pola 7, nije mu lako. Ja si ga i takvog volim, pa ja uzivam, ja se ne mucim ni fizicki ni psihicki, a on se muci mora da stari brze.

I moj se muci. i moj mucan osedeo. Veli imam krmad kod kuce da naranim. ne bi vas naranio ni puk da za vas radi. Po koja mu seda na bradi i u kosi podosta. A kad subotom zvirnem, a dole crno ko ugljevlje. aaaaaaa, ugarak moj lepi, nece tu joste posedetiuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:07:35   
Cuftas
Lepo ja kažem da si ti mnogo zaslepljena. Pa vidiš kako je Željko Samardžić lep čovek a sed, ima i onaj Kluni, sve bi mu žene dale odma... Iskusan muškarac više vredi, još kad nadje mladu i zategnutu, samo puca...

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:09:52   
Bojana78
Moj muz nije Zeljko Samardzic vec domacin covek, moj muz je porodican covek. On mene voli ja sam mu ispunila zivotnu zelju, a to je da dobije cerku. Sad kad je dobio cerku, on mene obozava.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:11:50   
Olga75
e super
a ja volim Zeljka Samardzica , uf sve me zmarci pa kad zapeva : sipajteeee mi jos jedan viskiiii
uf , mogo bi da me odvede gde hoce

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:13:10   
NadaR
Ide li Djole u kafanu ?



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:13:17   
Bojana78
Epa Zeljko Samardzic i moja majka su isto godiste, ako nisi znala. On je mator za mene i previse je mator. Mene drugi ne zanimaju, ja sam srecna sto nisam obrazovana, jer najvise obrazovane zene voli da saraju, i da imaju ljubavnike.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:13:18   
Trcosava
Nego Bojana, daj ti nama reci šta ćete vi kad ti svekijevci odu u večna lovišta?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:13:42   
Bojana78
Tada cemo narucivati iz kafane.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:13:48   
Cuftas
Nemoj da se naljutiš sad na mene, stvarno mislim sve najbolje, al da je porodičan čovek on bi mislio i na prezime što će da mu se ugasi. Ja mislim da on ima neku sa strane, zato i neće s tobom sina da napravi, nego s njom. Pripazi se, draga moja, gledaj sebe, nisi ti više tako mlada da ne znaš kakvi su muški.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:15:22   
Olga75
e a sto me briga koje je godiste Zeljko Samardzic kad je ko bombona ,, bree , uf , sav mi je rodjen , divan mi je bre , bas divan

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 17:15:35   
Bojana78
Znas kolko ga briga za prezime?? Pa i taj zet moze da uzme prezime moje zene, i prezime moze da se nastavi ima i takvih slucajeva. On to ne radi, i nemojte da me nervirate, ja znam gde ide i sta radi.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Nije se vratila kući iz škole. I neće se v...
Pre nego što kreneš da upireš prstom u druge, možda ipak da ga staviš na čelo.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here