|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
16.10.2016 16:29:09   
Nekoneko
A joj, ti si se bas napatila, ali bitno da je na kraju sve bilo OK. user posted image Znaci sa uputom za CTG idem u polikliniku i tamo mi sve zakazu? Kazi mi samo sta ja posle prvog CTG radim sa rezultatima? Jel si ti imala svog DR u zemunskom ili?

(odgovor članu heiweth)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
27.10.2016 19:16:56   
jaacaa
Drage mame zanimaju me Vasa iskustva iz Zemunskog porodilista i jos par stvari.Ja vodim trudnocu u DZ u Surcinu,a planiram da se porodim u Zemunu pa me zanima procedura koja je,dali ste nasli neku vezu sto se tice doktora ili ste isli kad pocne porodjaj pa koji doktor radi taj dan(ako je tako kakva su iskustva)?Unapred hvala

< Poruku je uredio jaacaa -- 27.10.2016 19:17:42 >

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
29.10.2016 14:10:06   
Nekoneko
Pozdrav Jaco. Ja planiram da se porodim u porodilistu u Zemunu, sad sam 35. nedelja. Kao i ti, vodila sam trudnocu u DZ i bas u petak sam od doktorke iz DZ uzela uput za CTG i UZ, jer se ti pregledi od 36. nedelje rade u porodilistu u kojem planiras da se porodis. Ja konkretno planiram sve da odradim bez veze, u ponedeljak idem do zemunskog sa uputom i kako mi je moja doktorka objasnila oni ce mi tamo dati unapred napisane termine za CTG i kad ti je zakazano odes odradis, doktor koji je tu pogleda rezultate i to je to. Sto se samog porodjaja tice ako sve protekne po protokolu, tacnije ako se ne ustanovi da trebam na carski rez, planiram da odem u porodiliste kad mi porodjaj krene, pa nek me porodi ko je dezuran. user posted image Ne znam kada ti je termin, ali ako se porodim pre tebe prenecu ti ovde iskustvo.

(odgovor članu jaacaa)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
29.10.2016 19:18:15   
jaacaa
Hvala nekoneko user posted image U svakom slucaju ces pre mene ja sam tek u 30 nedelji user posted image pa pisi iskustvouser posted image

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
16.12.2016 12:01:18   
Nekoneko
Drage mame, pozdrav od jedne koja je to postala pre dve nedelje user posted image . Obzirom da ste mi svojim odgovorima mnogo pomogle vezano za izvesne nedoumice koje sam imala tokom trudnoce, zadovoljstvo mi je sto mogu sa vama da podelim svoje predivno iskustvo. user posted image Kao sto sam planirala porodila sam se u Zemunskom porodilistu, kao sto sam planirala - bez veze i kao sto sam pred sam kraj trudnoce pozelela - prirodno, bez epidurala. Vodenjak mi je pukao dan pre nego sto sam usla u 40. nedelju i sat vremena nakon pucanja uputila sam se u porodiliste. Imala sam srece da sam tokom celog tog dana ja bila jedina koja je primljena na porodjaj, a jos dve porodilje su stigle uvece, oko 23h. Tog dana je bila dezurna doktorka Zujkovic. Neko je ovde napisao da je ZENA ZMAJ, ja mogu samo da prokomentarisem da je BOZANSTVO. Po prijemu mi je odradila pregled, ustanovila pucanje vodenjaka i potom sam smestena na odeljenje. Imala sam srece i sto se apartmana tice, htela sam jednokrevetni i bio je slobodan, tako da sam se odmah smestila u apartman. Doktorka mi je potom uradila UZ i CTG, onako zenski smo se ispricale tokom pregleda i za nju zaista naklon do poda. U salu za porodjaj sam usla poslepodne, ukljucena mi je infuzija sa stimulacijom, ne indukcija, objasnila mi je ona u cemu je razlika i od tog trenutka do momenta kad sam se porodila proslo je pet i po sati. DR Zujkovic, a i svi ostali tamo su mi kazali da je to sjajno vreme za prvorotku. user posted image Beba i ja smo u bolnici ostale 48 sati, kako je i protokol kada je sve ok i mogu samo da istaknem da sam PREZADOVOLJNA ISKUSTVOM PORODJAJA U ZEMUNSKOM PORODILISTU. Ako bilo koga bilo sta zanima neka slobodno pita. Pozdrav za sve.

(odgovor članu jaacaa)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
16.12.2016 13:47:20   
Zemunka85
Nekoneko tako mi je dragoooo user posted image .
Tako volim da cujem lepe vesti, narocito iz ovog porodilista gde sam se i ja rodila, rodila moju srecicu i Boze zdravlja sledecu bih ... user posted image

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 16.12.2016 13:50:09 >

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
22.12.2016 23:23:14   
Sandra8
Zdravo svima, ja sam se odavno odlučila za ZP, zbog mog doktora Pljese, termin mi je 27 januar. Polako krećem sa pripremama pa me interesuje šta treba poneti za bebu?

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.12.2016 11:23:38   
Nekoneko
Sandra ja sam se tamo porodila pre tri nedelje I jedino sto mi je trebalo za bebu su Pampers pelene, Pavloviceva krema I vlazne maramice... Naravno, kad budes izlazila potrebna je I garderobica za izlazak, ali to ce ti doneti dragi kad bude dolazio po vas. Za boravak u porodilistu samo te tri navedene stvari. user posted image

(odgovor članu Sandra8)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.12.2016 11:28:34   
Nekoneko
Zemunka I ja sam se tamo rodila davne 1985, a sad je tamo svetlost dana ugledala i moja princezica. 😊 Obzirom da sam imala priliku da se uverim kakvi su uslovi u Zemunskom porodilistu zaista mi nije jasno zasto se I dalje zene najvise odlucuju za NF I Visegradsku 😏.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.12.2016 13:45:20   
Zemunka85
I ja sam 1985 :D.
Ni meni uuuuuuopste nije jasno.
Nepravedno vuce los glas a sjajno je user posted image

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.12.2016 17:02:35   
Nekoneko
Eto, neverovatno koja slucajnost user posted image . Znas kako, cini mi se da taj los glas u poslednje vreme nestaje, barem ako je suditi po reakciji pojedinih ljudi kojima sam rekla sa cu se poradjati u ZP. Mnogi su imali komentar tipa "e culi smo da je tamo sad extra" 😊. Naravno, vise je bilo onih zgranutih koji se ponasaju kao da samo postoje NF i Visegradska. 😀

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
25.12.2016 13:13:28   
Sandra8
Drago mi je sto imate dobro mišljenje o ZP, ja sam i letos lezala tamo zbog kontrakcija, i jedina zamerka je bila neke sestre koje sam morala da molim da dodju, a doktori su svi super.

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
25.12.2016 18:25:00   
Nekoneko
Znas kako Sandra, ja zaista nisam imala nikakvo negativno iskustvo sa osobljem, da li zato sto sam bila u apartmanu ili sam imala srece - ne znam. Sve vreme su me obilazili I niko nije bio ni najmanje neljubazan. E sad, da druge strane ja uopste nisam bila zahtevna, gledala sam svoja posla I to je to. Sreca da sam mogla tako, jer smo I beba I ja bile sjajno. U svakom slucaju, neljubaznih pojedinaca verovatno svuda ima 😊.

(odgovor članu Sandra8)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.12.2016 20:03:48   
Zemunka85
Nekoneko, e ja msm da je u tome fora.
Bas sam o tome razmisljala.
Sto kazes, mozda nije do njih tj njihove ljubaznosti, vec toga sto je mene booolelo uvo ko je kakav.
Nisu bili neljubazni, ali se ne secam ni da su bili ljubazni. Iskreno. Uopppste ti ja to nisam primecivala.
Meni je bilo bitno da je sve ok i da smo beba i ja zajedno, a svi ostali kako hoce ...

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
27.1.2017 14:18:05   
TeaJovanMia
Zdravo mame, ima li neka koja se skoro poradjala? Bila sam u ponedeljak da mi zakazu ctg i sad 1.2.2017.idem :) kakva je procedura vezana za ctg, inace nemam izabranog lekara u Zemunskom porodilistu pa me i to zanima? Kad sam isla da zakazem ctg niko me nije ni pitao nista vezano za doktora :) hvala unapred :)

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
28.1.2017 10:46:03   
Nekoneko
Hej, ja sam se pre nesto manje od dva meseca porodila u Zemunskom I prezadovoljna sam. Ako si zakazala CTG kod njih na poliklinici trebalo bi da su ti zakazali nekoliko termina unapred i ides na svakih nedelju dana. Sto se doktora za porodja tice ja nisam imala izabranog, vec sam sa uputom iz DZ otisla u porodiliste kad mi je pukao vodenjak. Taj dan je bila dezurna doktorka Zujkovic i zena je kraljica. Prezadovoljna sam kako sam prosla. Ako te jos nesto zanima pitaj user posted image .

(odgovor članu TeaJovanMia)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.1.2017 16:27:20   
TeaJovanMia
Cestitam :))) hvala na odgovoru :)) meni su za sad samo 1 ctg zakazali ali dobro verovatno ce sad u sredu drugi :)) pa uglavnom sam procitala sve ali posto si mi ti sveza mama ako ti nije tesko da mi napises sta si sve spakovala za tebe i bebu? Hvala jos jednom :))) user posted image

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.1.2017 17:33:06   
Nekoneko
Hvala na cestitkama i iskreno ti zelim da prodjes kao ja. user posted image E ovako, za bebu sam nosila pampers pelene, vlazne maramice i pavlovicevu mast, a za sebe dve spavacice, papuce, mrezaste uloske i mrezaste gacice. Sto se tice ulozaka spakuj nekoliko kesa, trebace ti mozda vise zavisno od krvarenja.

(odgovor članu TeaJovanMia)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
31.1.2017 14:13:34   
TeaJovanMia
Hvala ti :) ne plasim se poradjaja samo da sa bebicom bude sve u redu a ja kako prodjem prosla sam :)))) eee odlicno vecinu sam spakovala jos da dokupim pelene za beku i spremna sam :))) hvala ponovo na odgovoru :))) user posted image user posted image

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
8.2.2017 23:55:47   
Bebana17
Zna li neko postoji li u ovom porodilistu mogucnost da otac prisustvuje porodjaju? Moj muz je bio prisutan kad su se moje srecice radjale pa bi da ponovimo to, ali u drugom porodilistu, pa me zanima ima li ovoga u Zemunu?

(odgovor članu TeaJovanMia)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
9.2.2017 11:07:08   
Nekoneko
U Zemunskom porodilistu nije moguce da otac prisustvuje porodjaju. Tamo u porodjajnom bloku postoje trenutno tri da tako kazem stola za porodjaj I odvojeni su samo paravanima, te kada bi muz neke porodilje bio prisutan, druge dve koje su na stolovima pored ne bi imale privatnost 😊. Naravno, moze da se desi da u trenutku kad se poradjas budes sama u porodjajnom bloku (ja sam imala tu srecu user posted image ), ali to niko ne moze da predvidi.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
18.2.2017 10:23:58   
Bebana17
Nekoneko, postoji mogucnost prisustva oca porodjaju u ovoj bolnici, sam Stefanovic je o tome pricao za novine. A i jedna porodilja mi je to potvrdila. Ali na zalost ja cu morati u Visegradsku zbog mogucih komplikacija. Za porodjaj u prisustvu oca postoji odvojena sala-soba, barem je tako u Viseg. i NF, a verujem i u Zemunskoj.

(odgovor članu Nekoneko)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
9.5.2017 15:40:45   
MAistaJA
Pozdrav svima,
Da li ima neko sa novim informacijama iz Zemuskog porodilista?
I zanima me dal neko zna kako ide to sa izabranim lekarom?Da li to znaci da prebacim karton u polikliniku i tu izaberem doktora koji ce mi voditi trudnocu i poradjati?Ako zna neko informacije bila bih zahvalna user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
9.5.2017 16:50:10   
Zemunka85
Zdravo, ja cu se, Boze zdravlja poradjati u ZB krajem Avgusta (al sam optimista, a? Termin mi je 9.9. user posted image ) pa ako ti nije kasno, tada cu javiti neke nove inf, jer su one koje imam iz 2012.
Sto se tice izabranog lekara, msm da sada toga nema. Msm mozda i ok da ti vodi trudnocu, ali nema onoga da platis pa da ti dodje na porodjaj.
Ja sam kod DR PLjese privatno, tako mi je on rekao.

(odgovor članu MAistaJA)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
9.5.2017 17:01:45   
MAistaJA
Meni je termin 26.10.al mislim da cu se poroditi 1.ili 2.11. 😊
Ako nam se neko javi sa novim informacijama do tada bice super.. user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here