|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.4.2015 13:19:38   
stomatolog2007
Ja sam se porodila u februaru, bas je tako kako si rekla. svi su divni, pazljivi.. Jedino je tus kabina katastrofa, stalno zapusena, voda ili vrela ili hladna, nema izmedju. I babice i pedijatrijske sestre divne.. nemam ni na sta zamerku sem eto na tus kabinu. jos kad bi epidurala bilo, savrsenstvo. user posted image

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
24.4.2015 13:29:50   
Ivana.
Hvala ti puno.
A da li je BF i posle carskog reza ili u tom slucaju beba nije sa tobom. Ima li poseta?

(odgovor članu stomatolog2007)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
25.4.2015 16:25:19   
stomatolog2007
znam samo da kada si u apartmanu mozes da biras da li ce beba biti sa tobom ili ne, a za posle carskog ne znam. a posrta nema, ako ti nesto zatreba, dole na prijemu ti neko donese, i to ti se dostavi.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
2.5.2015 22:28:51   
Sunv
Ja sam se tamo porodila pre 3 godine. Stvarno sam odusevljena. Svi su bili super,lezala sam par dana pre porodjaja,i sve pohvale za osoblje. Pedijatrijske sestrice se nisu bas pokazali,ali sve u svemu utisci su pozitivni. Uskoro cu i drugi put,nadam se tamo,i nadam se da se situacija nije mnogo menjala.
Vidim da svi hvale Perovica i Pljesu,a sta je sa ostalim dr? Mene je porodio dr Madic, njega niko ne pominje,a meni je npr. ok dr.
Vidim da se i nacelnica promenila.

Da li neko moze na PP da mi posalje broj gde mogu da zakazem uzv na Poliklinici i da se raspitam kad je koji dr dezurni?

(odgovor članu stomatolog2007)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 14:55:42   
MAMAMAJ
Ja sam se porodila u Zemunskom porodilištu u avgustu prošle godine. Na prijemu me pregledala dr Žujković koja me je to veče sa još dve divne babice i porodila,super doktorka.
Najlepše od svega mi je bilo što sam mogla da šetam, nisam morala sve vreme da ležim prikovana za krevet kao na prvom porođaju, u drigoj bolnici.
Higijena odlična, ženice non stop briskaju kupatilo, koje jeste zajedničko, ali se održava.
Hrana je za jednu bolnicu bila pristojna, sećam se npr da je jedan dan bio oslić sa pirinčem i cvekla, drugi dan pileća krompir čorbica i kupus salata, meni nije bilo bezukusno.
Čaršaf tražite, dobićete ga.
Tetra pelene i benkice stoje na polici ispod pulta za presvlačenje bebe, na kom stoji dezinfekciono sredstvo i svaka mama nakon presvlačenja bebe je dužna da uzme jednu čistu krpu koja tu stoji i menja se redovno i prebriše pult. Preko pulta stavite čistu Tetra i na njoj presvlačite bebu.
Soba ke bila 8-krevrtna, bila je jrdna što je hrkala, jedna što je oprala mrežaste gaće i okačila na krevetac da se suše, jedna što se nije tuširala...
Ali u Zemunu, ako ke sve ok, posle 48h ideš kući.
Preživi se.
Laktacijske su ok, ja nisam dala da mi dohranjuju dete nekih 24h posle porođaja jer mi je krenulo mleko, to se jednoj nije dopalo, ali baš mene briga šta se njoj dopada.
Postoje apartmani, ko želi da koristi, cena je nešto oko 4000.
U Zemunu ste, zahvaljujući osoblju i celokupnoj atmosferi dobrodošlice, svakako u apartmanu. user posted image

(odgovor članu Sunv)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:02:53   
Zemunka85
I ja sam se porodila u Zemunskoj pre 3god, a i rodila pre 30 😀. Meni je tamo sve bilo potaman, pa i sledeci put ne bih menjala. Porodila me DR Lapcevic, kao izabrani lekar. Ne secam se neke preterane ljubaznosti ali i nicega ruznog. Oko laktacije mi niko nine pomogao. Anesteziolog me je obilazila, zbog epidurala. Dr Lapcevic ne. Ali sve u svemu, divno iskustvo i volim ovo porodiliste...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:09:51   
Zemunka85
Vidim neko pominje posete pa me zanima da li se to nesto promenilo? Kada sam se ja poradjala posete nisu bile dozvoljene.

Ja sam inace bila u sobi sa jos dve zenice sa jednom se i danas druzim. Primljena sam ujutru, setkala do 14h onda su mi busili vodenjak. U 18i15 sam se porodila. Zbog epidurala i posto sam prvorotka nisu mi donosili bebu do ujutru. Kada su je doneli poprilicno sam bila prepusteba sama sebi, obzirom da mi je prvo dete, da imam cevku u ledjima od epija i braunilu u ruci, jos uvek, kao i da mi se pritisak nije stabilizovao. Sve u svemu nista to nije bio problem i crkla bih da beba nije sa mnom. Tako da - malo po malo vrlo brzo smo se usemili..

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:11:33   
MAMAMAJ
Ja ću oko NG opet, ako Bog da... user posted image
Epidurala više nema tamo.
Aha, sad vidim pitanje.
Pa, nema ni poset_a... Donesu ti dole na prijem paket, stave na kolica, posle sestra s prijema razvozi po sobama.
Ali, pošto je tako malo porodilište, nemaju rešeno to oko poset_a, ne može da se ulazi, zbog bebi frendly programa, jer ne postoji prostorija gde bi se poset_e obavljale. Eto.


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 30.9.2015 15:15:04 >

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:13:50   
Zemunka85
Nema? Ni uz izabranog lekara i doplatu? A poseta?

Mamaj samo napreeeed <3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:16:53   
Zemunka85
Da li radi DR Lapcevic? Niko je ne pominje..

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:16:56   
MAMAMAJ
Eto iznad odgovorih, u prethodnoj poruci sve.
Epidural ukinut odavno.
Hvala, draga, ajde i ti. user posted image user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:20:10   
MAMAMAJ
Nisam sigurna za tu dr. Nisam se sretala s njom, samo sa Žujković, Kovačević, jednom nas obilazila Simić, i jednom mi uz na poliklinici radio neki Ognjanov. Njega ne preporučujem.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 15:20:37   
wivern
Ja sam prosle godine htela da se porodim u zemunskoj. nema epidurala jer nemaju anesteziologa koji ce ga dati. tako da ne postoji varijanta ni da se plati.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
30.9.2015 19:13:14   
Zemunka85
Ja sam u Zemunskoj lezala na odrzavanju i posle se tu porodila. Na odrzavanju sam ih doobro sve upoznala i "zaljubila" se u DR Lapcevic. Ogljanov po meni tkdj nije za preporuku :). Bas mi je zao ako Lapcevicka ne radi, oduvek sam svoj drugi porodjaj (nekada) planirala sa njom. Pi sad necu ni da zatrudnjavam :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
1.10.2015 10:42:45   
MAMAMAJ
Zemunka, nasmeja me, ahahah. user posted image
Tu dr ja nisam srela, ali možda smo se mimoilazile, najbolje kad si u prolazu pored poliklinike uđeš i pitaš za nju, a mogu i da ti pustim njihov br na poliklinici.
Ako je stvarno više nema tamo, topla preporuka za Žujković, a i Kovačević je super.
Ne odustaj. user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
1.10.2015 10:54:31   
Zemunka85
Aahahah ti kada budes tamo, pitaj radi li DR Lpacevic jos, kazi da zna jedna moja poznanica da l da se baca na posao ili ne :D. Aahahaha :D.
Jaoj ona je bila taaaaaaaaako ljubazna i prava podrska <3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
1.10.2015 14:52:41   
MAMAMAJ
Ahaha, nećeš se izvući, idem ja sl nedelje da vadim krv za antitela na polikliniku, pa ćeš dobiti info u toku nedelje, a ako ona ne radi, ostaje mi da te ubedim za Žujković. user posted image
Baš smo lepo ćaskale ovde, piši na pp u kojim temama da te nađem, da se družimo. user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
3.10.2015 22:46:20   
Ivana.
Porodila sam se pre mesec dana u Zemunskoj. Nema posete, nema epidurala. Ali hvala Bogu da sam se porodila za dva sata. LApcevicka radi, kod nje sam isla na ekspertski UZ. I vidjala sam je usput, stvarno divna zena. Za Ognjanova se slazem sa ostalim clanicama, ako mozete izbegnite ga.
Super su i i Devic i Simicka.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
16.12.2015 0:01:45   
Slavica 81
Pozdrav svima. Ja sam se porodila dva puta u Zemunskoj bolnici. Prvi put 2009. godine, na porodjaju mi je bila divna DR Lapcevic i babica Vukica. Sve najlepse o odnosu prema pacijentu i strucnosti. Isla sam i kod DR Kovacevic i isto imam divno iskustvo. prosle godine sam se porodila u oktobru, u smeni mi je bio Dr Nikola Banjanin i ne znam kakav je doktor jer je prespavao moj porodjaj, ne znam ni kakva je babica jer je i ona spavala... Na kraju je sve ispalo kako treba. Oba puta je drustvo u sobi bilo idealno i zajedno smo pravile zurke sa nasim bebicama :)

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
16.12.2015 0:11:34   
Zemunka85
Zeno, pa ko te porodi na kraju 😮

(odgovor članu Slavica 81)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
17.12.2015 0:03:31   
Slavica 81
Do pola sama a za nogice je dosla sestra. Ne zelim da plasim sadasnje trudnice vec da im dokazem da nista nije strasno i da skoro mozete i same :) I posle svega preporucujem Zemunsku, samo nemojte da cutite vec se zalite na sve sto vam nije po volji.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
17.12.2015 23:08:01   
MAMAMAJ
Slažem se sa svim što si napisala.
Možemo same( mada je lepo kad nam pomognu) , hvalimo zemunsko (jer je ipak najlepše) i žalićemo se ako nam se nešto ne sviđa. user posted image (jer smo ipak žene)

(odgovor članu Slavica 81)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.1.2016 12:58:59   
MAMAMAJ
Žene, ja ću popodne u porodilišta, zvala sam, noćas radi dr. Plješa. user posted image
Nisam se lično srela s njim, ali kafžd vidim ove sve vaše hvalospeve za njega, idem, bogami, pevajući...
Ako me i ne vrati.
Danas mi je termin, imam BH svako veče, nekad jače, nekad podnošljive, otvorena sam bila još pre skoro mesec dana na pregledu, trećerotka...
Videćemo šta će da kaže ctg i uz, a i pregled.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.1.2016 13:00:28   
madre
jedva cekam da se javisuser posted image a kada ides?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.1.2016 13:04:27   
Zemunka85
Jaoooooj MAMAJ sreeecnice!!!!! Pa dzek pot si ubola, veruj. Nema veceg cara i podrske od njega. Znas koliko njih imam da su tonu para dale samo da bi privatno bile kod njega. On je zaista pravi car! Car! Car! Ja sam se za ZP odlucila samo zbog njega, da mi on bude izabrani lekar, ali je tada bio na godisnjem :(... Nemoj apsolutno nista da brines, veruj da nisi mogla boljeg DR da ubodes, on je neverovatna podrska na porodjaju, ja imam bar 10 drugarica koje je on porodio.

Javi se obavezno i upravo tako - brisi pevajuci!

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 5.1.2016 13:05:47 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here