|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaške
17.5.2018 15:33:57   
emicaa
djevojke mene panika polako hvata.Od zaove cerka ima vaske.Prekjuce joj zaova nasla a dan prije su ona i Dora bile zajedno.Jel se one lako prenose,kolike su sanse da ih i moji dobiju?Pregledam joj svaki dan kosu ali nema nista,sta mislite da ipak kupim sampon da joj operem kosu?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vaške
17.5.2018 15:57:38   
IvanaSK RR
Emice, to se nikad ne zna. Mozda su i presle, a mozda i ne. Mozes da kupis sampon, sto da ne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vaške
17.5.2018 16:22:25   
emicaa
ako su joj presle posle koliko vremena bih trebala primjetit?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vaške
17.5.2018 16:59:20   
Maraj
Emice ovde u bg-u imaju da se kupe gumice za kosu protiv vaski. Dakle detetu samo vezes kosu u repic i zasticena je. Ja bi pre to nego sampon. I radi preventive. Mislim da je rok tim gumicama 6 meseci.
Inace vaske skacu tako da mogu lako da se zarade

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vaške
17.5.2018 17:15:41   
Sanjica26 RR
Moja T je lako zaradila. Mi smo uzeli tu gumicu i deluje. A u T odeljenju su vladale vaske. Nismo ih ovog puta dobili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vaške
17.5.2018 17:24:49   
IvanaSK RR
Pa ako su vaske trebala bi ih brzo primetiti, a ako su gnjide njih ces videti samo dok je cesljas i zagledas. Delovi oko usiju i vrata su najkriticniji.
Te gumice za kosu su dobra stvar, ali kao preventiva.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 17.5.2018 17:27:49 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vaške
17.5.2018 18:06:46   
emicaa
danas sam na svjetlosti bas detaljno pregledala i nema nista sumnjivo,a i ne cese se.Ja u zivotu nisam imala vaske,ne znam ni kako izgledaju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vaške
17.5.2018 18:46:30   
Sanjica26 RR
Operi joj ti ako ima neki sampon preventivno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vaške
17.5.2018 18:49:07   
Misha i Ljisha
Jaooo mi smo imali vaske. I JA sam imala vaske. CESALA sam se kao blesava a nasla sam sebi samo dve vaske u D hednu jedinu. Medjutim bile smo prepune gnjida. Strasno. Srecom ti samponi rade posao. Ja prosto ne verujem da mozea da ne znas da imas vaske stvarno se ceses kao lud.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vaške
17.5.2018 22:14:17   
emicaa
Ljiso ne cesemo se,jos uvjek ne user posted image Ako ih dobijemo sobodno me zovite vreca buva user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vaške
18.5.2018 7:35:18   
Misha i Ljisha
user posted image emice lako se zarade. Mi smo pokupili na treningu pretpostavljam. Jer nije isla u vrtic (leto bilo) ovi nasi s kojima smo se druzili niko nije imao tako da verujem da je od kacige na hokeju ili od nekog tamo. Ja kolko sam citala ako predje na glavu mlada vaska imas 6 nedelja fore dok ne poleze jaja

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vaške
13.10.2019 9:35:29   
IvanaSK RR
Emice,sestro draga,evo i mene u haosu. Juce sam cuvala decu drugu,sinoc mi javljaju da su nasli vasku devojcici. Jao,moje paranoje sinoc. U stvari,jos sam u haosu. Uzeh sinoc opet da se ofarbam (farbala sam se pre pet dana). Pa sam stavljala sirce,malo se sprzila,pa natopila maslinovo ulje,uvila se folijom i tako spavala. Cesljala se jesam,al nisam nista nasla. Cesem se verovatno na nervnoj bazi i jer mi je masna kosa 🤣 
U svakom slučaju cu izludeti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vaške
13.10.2019 10:10:23   
kamičak
Sad krece sezona vasaka u vrticima, skolama.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vaške
13.10.2019 11:20:00   
Mirko Svirko
Ja sam imala vaske kao mala i tooo mnogooo.. Secam  se da su me na kraju osiisali kao decaka. I vrat me je boleo cesljali su me dugo sa cesljicem onim uskim i na to jos stavili konac, i u sirce i u razblazeni etiol i sampon za vaske...Jao akd se set_im samo.  Aaa sada na trzistu postoje i gumice za kosu koje stite i razni samponi.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vaške
13.10.2019 11:24:13   
kamičak
Po meni je bolje koristiti medicinske preparate koji resavaju problem umesto starinskih recepata.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vaške
7.11.2019 22:09:02   
flamingos
Postoje gumice kojima vežete detetu(devojčici)kosu,delotvorne su.Planiram uskoro da joj kupim,preventive radi.Svake godine joj u novembru kupim,šest meseci im je rok od otvaranja.Koštaju 500-550 dinara(zavisno od apoteke).Bogu hvala,pa nikada nije dobila vaške


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vaške
9.11.2019 13:16:02   
IvanaSK RR
Postoje i snalice. Sezona vaski je uvek.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vaške
9.11.2019 13:30:55   
Sanjica26 RR
Ivana, mi smo kupili gumicu, a snalice nisam nasla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vaške
17.11.2020 13:21:41   
pari
Nama su sad javili da dvoje dece ima vaške u vrtiću. Šta vam se pokazalo najdelotvornije od preparata? Koji šampon?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vaške
17.11.2020 15:19:06   
Andjelcicc
Preventivno sam par kapi ulja lavande stavljala na ruke, pa onda prosla kroz kosu cerkinu, u razredu su se pojavile, mi nismo imali problem, e sad da li je to pomoglo ili ne, ne znam, ali probajte... 



< Poruku je uredio Andjelcicc -- 17.11.2020 15:20:24 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vaške
18.11.2020 9:23:41   
Dragica Draga
Dobra ideja andjelcic.
Pari svakako je proveri svaki dan kad dodje... Nadam se da ce bar roditelji dece koja su dobila vaske da budu odgovorni i ne salju ih u grupu dok se otarase malih napasti.

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vaške
5.4.2021 18:01:18   
mati
Poslala učiteljica poruku... Pojavile se vaške u školi, a ima info i u našem odeljenju. Da pregledamo decu.
Ja sam mislila da je to izumrlo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vaške
5.4.2021 20:05:56   
Ivanka 75
Vaskice insekti, nisu smrdibube ali su dosadne. Ima sampona protiv vaski  i resen problem. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vaške
5.4.2021 20:07:21   
mati
Ma ne želim da razmišljam o tome. Nadam se da nećemo doći do tog stadijuma. Ali ja sam stvarno bila ubeđena da je to izumrlo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vaške
5.4.2021 20:17:38   
Ivanka 75
Ma jok. Buba ko i svaka druga, neunistivo. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here