|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 10:00:20   
simke

IZVORNA PORUKA: buhla

i moji i njegovi su sujeverni, pa cu radi mira u kuci, ja lepo da kupim sve sto mi treba ali necu u stan da unosim nego kod drugarice koja mi je u komsiluku. pa kad se ja porodim neka oni lepo prenesu stvari.
i vuk sit i ovce na broju. user posted image user posted image user posted image

E ,user posted image ta ti je pametna

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li ste sujeverni?
24.2.2011 15:12:00   
viking
Ovo je super fora user posted image  (zaključujem sa gopinu ipo dana zakašnjenja user posted image )

IZVORNA PORUKA: buhla

i moji i njegovi su sujeverni, pa cu radi mira u kuci, ja lepo da kupim sve sto mi treba ali necu u stan da unosim nego kod drugarice koja mi je u komsiluku. pa kad se ja porodim neka oni lepo prenesu stvari.
i vuk sit i ovce na broju. user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Alexx RR -- 24.2.2011 15:47:33 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li ste sujeverni?
19.7.2011 8:58:34   
Anoniman
Ima jedan Raka u komsiluku kod mojih za kojeg se ne moze bas reci da je dobra osoba. E njega kad sretnes , a nekud si posai, komotno mozes da se vratis kuci , da ne kreces dzabeuser posted image
Salu na stranu, bila sam sujeverna, ali sad mi je sasvim svejedno jesam li ustala na levu ili desnu nogu ili na rukama...

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li ste sujeverni?
19.7.2011 13:08:11   
Anoniman
Malčice....user posted image
Ne prolazim ispod merdevina i skele (protiv uroka)
Pljujem za crnom mačkom user posted image (protiv loše sreće)
Kad izađem iz stana, ne vraćam se taman da sam glavu zaboravila user posted image (isto kao sa mačkom)
Ne skupljam mrvice sa stola golom rukom (protiv nemaštine)
Ne koračim preko dece, već iz zaobiđem (da porastu veliki)
Ne zameram se trudnicama user posted image (da mi ne izađe čmičak user posted image )
Prekrstim se i poljubim svako parče suvog hleba koje bacim... (protiv gladi)
Bacam so preko ramena kad je prospem (protiv svađe u kući)
Nož i makaze nikad ne držim sa otvorenom oštricom (nož nagore, rastvorene makaze)-isto protiv svađe
Iako sam udana, ne sedim na ćošku stola user posted image (nikad se ne zna user posted image )
Ne pevam punih usta (da mi ne bude lud mm-kasno!!! user posted image )
Ne uzimam ispod nečije ruke (da mi ne budu kradljiva deca)

U stvari, ja sam malo više sujeverna user posted image user posted image user posted image Ma sve je moja baba kriva!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li ste sujeverni?
26.8.2011 8:26:38   
Anoniman
user posted image pretrča mi crna mačka put kad sam ulazila u firmu danas. Upljuvah se živa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li ste sujeverni?
26.8.2011 9:05:57   
magnetic
Pa i macka mora negde da prede putuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li ste sujeverni?
16.9.2011 8:53:00   
*Alexx*
Jaooo, što sam našla sajt! user posted image
http://sujevjerje.blogspot.com/


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li ste sujeverni?
16.9.2011 9:02:22   
Dove
Nisam sujeverna.Mislim da je svako kovac svoje srece i da nikakva visa sila ne moze da utice na tok necijeg zivota.A moja sveki...E spisak je pooodugacak!!!
Petao mora da se seta i da peva po dvoristu jer ako nema petla svaka magija lekse dopre do ukucana.
Nikako ostavljati dve metle jednu uz drugu,obavezno bude svadja u kuci.
Nocu ni slucajno ostavljati ves na zici,obavezno bude uroka.
Nosu nikad ne isipati nocu,ali nikako,razbolece se dete.
Ako te preko noci put nanese na raskrsnicu,obavezno se prekrsti pa tek onda prodji.
Sve sto nadjes na putu pa i novac zaobidji u sirokom luku,to je sigurno neka magija namenjena tebi.
I ne mogu bas sve da se setim...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li ste sujeverni?
16.9.2011 9:03:01   
Inica
Nisam sujeverna, kako klinka sam se tripovala tipa za crnu macku, merdevine, razbijeno ogledalo, mada nisam shvatala zasto je to tako user posted image Vremenom sam skapirala da su to gluposti user posted image Jedino "verujem" u svoje snove, tj oni mi ponekad pokazuju da li ce se lepe ili lose stvari dogoditi..

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li ste sujeverni?
16.9.2011 9:08:46   
maslackic
Jadne male crne cica mace..protiv njih cela Srbija,mislim da je to zbog toga sto su i crtacima prikazane kao zlo. user posted image
Inace nisam sujeverna,moja mama je bila i sestra je i sveki.
Evo bas juce smo se raspravljale.oce zena da turi beli luk ispod duseka,bebinog kad se rodi..i to ne bilo kakvi nego jedinac,sta god to znacilo...ahh,malo sutra ce da moze...

Sad sam se set_ila ,neko je gore pomenuo da ljubi svako parce hleba koje ce da baci,tako je moj tata radio,ali mislim da nije bilo protiv uroka,vec da sestri i meni utuvi u glavu da cenimo svako parce hleba jer neko nema ni tooliko...


< Poruku je uredio maslackic -- 16.9.2011 9:11:25 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li ste sujeverni?
16.9.2011 9:17:39   
Inica
Maslackic, i meni je sveki stavila beli luk ispod krevetca, to sam tek posle izvalila user posted image A prvo sam se uplasila sta li je to.. user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li ste sujeverni?
16.9.2011 9:20:53   
maslackic
Kazem ja njoj necu dete da kuvam pa da mi treba marinada i zaprska,ja sam porasla bez belog luka ispod duseka,ali imam slike gde imam crveni koncic oko ruke...i rekoh joj da cu ga stavim pod njen jastuk ako nadjem ispod duseka...ali cu ga prvo nagnjecim da pusti miris..hihihih


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li ste sujeverni?
16.9.2011 9:25:04   
Inica
user posted image
Koncic mi je ok, nije strasan.. Ali sve ostalo- isssssssshhhh.. Taj luk je stavljen pre nego sto sam dosla iz porodilista, tako da nisam ni znala.. Ali ovaj put necu dozvoliti nista, sve to mi je malo jezivouser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dali ste sujeverni?
9.1.2012 6:14:35   
jakov84
Evo da vam predstavim jedan zanimljiv blog na zadatu temu.
Tu mozete naci sujevjerje iz regiona pa i siri.
Posto svakodnevno prosirujemo blog svi zainteresovani koji zele da pomognu izradu bloga mogu se javiti putem komentara i ostaviti svoj e-mail.


EDIT: Za reklamiranje na RingeRaji obratite se DunjiRR.

< Poruku je uredio Nedja RR -- 9.1.2012 9:10:22 >

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dali ste sujeverni?
11.1.2012 10:59:54   
tvoja.greska
Nisam, u velikom broju slučajeva se pokazalo da je to ipak praznoverje, kako ga inače zovu.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dali ste sujeverni?
11.1.2012 11:10:58   
peca
Ja sam imala crnu macku, mislim da ni matematicar ne moze da izracuna koliko mi je puta presla put user posted image

Ali moja sestra je susta suprotnost od mene user posted image

Vozila se kolima, i crna macka jos predje put, vratila se u rikverc, pa je skrenula u neku drugu ulicu i izgubila se u pola noci, zavlacila se po nekim ulicicama, to nikad necu zaboraviti, a ne poznaje taj deo grada najbolje, sto je najgore, ja sam bila sa njom u kolima, pravila sam se blesava, i umirala od smeha user posted image user posted image user posted image

Moja nana je bila puna tih rituala, neke sam zapamtila, ali ih se ne pridrzavam, ona je bila "bolesnik" po tom pitanju user posted image

(odgovor članu tvoja.greska)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dali ste sujeverni?
11.1.2012 13:29:30   
Anoniman
Kada vam crna mačka pređe put, to može značiti samo jedno: životinja je negde krenula! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dali ste sujeverni?
11.1.2012 14:37:33   
slavica.
Bas mi danas kaze drugarica,stalno gleda neke stvarcice za bebe,i kupila bi mi,ali ne zan kako cu reaghovati,da se ne naljutim zato sto je rano! Reko,nemam ja problem sa tim. Pa necu da cekam ni zadnji dan,pa da sve kupujem na brzinu,ili da ostavim muzu kad odem u porodiliste da bira i krevetac,i kolica,i garderobu...a ne! Sve cu ja tona vreme da odradim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dali ste sujeverni?
11.1.2012 14:42:43   
dejana007

IZVORNA PORUKA: Tash

Kada vam crna mačka pređe put, to može značiti samo jedno: životinja je negde krenula! user posted image user posted image user posted image



Ova ti je dobra user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dali ste sujeverni?
11.1.2012 21:31:11   
deki.rs
ja jesam, sto je sigurno, sigurno

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dali ste sujeverni?
12.3.2013 18:34:25   
Figaro88
Ne.A moj brat je uzasan,kad negde krene on se ne vraca nazad,zato mi je puna kesa slatkisa ostala u Valjevuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dali ste sujeverni?
12.3.2013 18:37:16   
minnica
ne

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dali ste sujeverni?
13.3.2013 0:19:30   
daca78
Ne nisam i maksimalno se trudim da to sujeverje ne donesem u svoj zivot.Samo previse je ljudi oko mene koji jesu pa me je po nekad strah da ta okolina ne pocne i na mene da deluje.Dok slusam neke njihove price ne mogu a da ne pomislim po nekad da ima istine u nekim stvarima

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dali ste sujeverni?
18.9.2014 16:34:06   
Klarita
Ja postajem svaki dan sujevernija i sujevernija user posted image izgleda sam sve prostija i prostija user posted image

1. Pre eneki dan kuckam ovde, kako se K nije skoro rabolela, preksinoc povracanje do iznemoglosti

2. Skoro kucam kako mi mm pomaze u svemu i kako se nikad nismo posvadjali za 4 god braka zbog nas, vecito zbog njegovog dragog tate, kad vece pre nego da idemo na RR druzenje, on poce da seuser posted image kako nista ne radim i kako nam je vecito lom u kuci (ruku na srce, to vece stvarno bese lom), i letelo je perje user posted image user posted image




Sad mi stade mozak, ali imam X primera, da kad naglasam izgovorim (ili otkucam ovde) o necemu, to me strefi ubrzo user posted image

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dali ste sujeverni?
18.9.2014 16:36:12   
branki*
klari,mene to ne cudi uopste kod tebe..mislim,ta tvoja sposobnos'user posted image

nisam bas sujeverna...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here