|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
14.9.2014 15:57:44   
wivern
Sva sreca jos uvek nisam odrasla, a nadam se i da necu skoro. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 16:13:20   
isidora88
jos nisam odrasla, bas pricam mm neki dan kako mi uskoro ide rodjendan, a ja sam i dalje u nekom teen fazonuuser posted image
mislila sam da cu biti odrasla kad rodim dete, ali sam jos vise podetnjilauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 16:18:21   
emicaa
Na žalost odrasla sam na silu kad mi se mama razbolila,već sa 16 godina sam ja brinula o svemu user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:25:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: isidora88


mislila sam da cu biti odrasla kad rodim dete, ali sam jos vise podetnjilauser posted image



istouser posted image prestala sam da brojim godine posle osamnaestoguser posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:27:45   
Torbica
Nisam jos to osetila..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:42:46   
Mala Elena
Pa me znam da li je to pravi termin... bolje reci osamostalila se... kada sam pocela ziveti u studentskom domu, a jos vise kada sam pocela raditi. A detinjasta nisam prestala da budem !user posted image Jos uvek imam momente kad se benavim ili sanjam nemoguce . Ili brbljam , glupiram se ...user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:47:50   
Anoniman
ja se nadam, iskreno se nadam da cu do tridesete odrasti i porastiuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:55:18   
Klarita
kad sam dobila posao bez veze i urgencija i sledeci dan kad sam krocila na razgovor kod direktorice user posted image Ne znam da li sam tog trenutka bila previse ponosna ili sam se osetila odraslom, ali eto. Ovako se ne osecam odraslom uopste.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:56:05   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja se nadam, iskreno se nadam da cu do tridesete odrasti i porastiuser posted image


odmah da ti kazem- JOK user posted image .
ja sam osetila veliku promenu kada sam rodila Emu u smislu da vise nisam najbitnija na svetu, da ne mogu da uradim bas sve sto pozelim, da moram da vise da razmiljam jer jednostavno sada jos neko zavisi od mene. Ali sam i dalje dete u dusi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:58:56   
Klarita

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja se nadam, iskreno se nadam da cu do tridesete odrasti i porastiuser posted image


odmah da ti kazem- JOK user posted image .
ja sam osetila veliku promenu kada sam rodila Emu u smislu da vise nisam najbitnija na svetu, da ne mogu da uradim bas sve sto pozelim, da moram da vise da razmiljam jer jednostavno sada jos neko zavisi od mene. Ali sam i dalje dete u dusi

UM, zanesoh se pisuci o sebi, pa zaboravih da ti ja ovo napisem user posted image ali Bubi ili ja, svejedno, to ti je.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 17:59:00   
Ipokrisia
Nisam to do sada osetila i nadam se da necuuser posted image volim ljude sa duhom deteta i nadam se da to necu nikad izgubiti!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada ste osetile da ste odrasle?
14.9.2014 18:01:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja se nadam, iskreno se nadam da cu do tridesete odrasti i porastiuser posted image


odmah da ti kazem- JOK user posted image .
ja sam osetila veliku promenu kada sam rodila Emu u smislu da vise nisam najbitnija na svetu, da ne mogu da uradim bas sve sto pozelim, da moram da vise da razmiljam jer jednostavno sada jos neko zavisi od mene. Ali sam i dalje dete u dusi

UM, zanesoh se pisuci o sebi, pa zaboravih da ti ja ovo napisem user posted image ali Bubi ili ja, svejedno, to ti je.



Oh nouuuuuser posted image , ok, ne bunim se ja, mzoda se bude bunila moja sveki, poekad me pita kada ces da odrsates ahahahauser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
14.9.2014 20:58:39   
Dani.kv
Kad mi je umro otac odrasla sam u danuuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
14.9.2014 21:01:52   
17 joka
suvise rano sa 14 god. zbog mnogo teskih stvari

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
14.9.2014 21:03:39   
Sanjalica1980
Sa 10 zbog rata

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
23.9.2014 7:15:36   
mali_mis
To se oseti? user posted image
Nisam jos osetila. Ja sam jos uvek veliko dete.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
23.9.2014 7:35:08   
Anck Su Nmaun
Kad sma dobila decu.. mada sam u dusi jos veliko dete user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
23.9.2014 7:55:10   
serpica
Takodje. user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 23.9.2014 7:59:17 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
23.9.2014 8:11:49   
mirkam
Sa 17 godina, kad mi je tata umro user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
11.10.2015 8:04:12   
branki*
ne razmisljam o sebi uopste kao o odrasloj.jos uvek imam neke hirove,durenje za sitnice,prenagljene odluke,razmazenost,naivnost..puno nekih decijih osobina,jos uvek se negde osecam kao devojcica ili bar devojka i da kao i dalje cekam da odrastem.ali,bilo je par desavanja koja su me trgla.evo,bas poslednje,letos sa tatom kaD SMO SE SUOCILI SA DIJAGNOZOMM koja bas moze biti teska i tuzna i kad sam ja bila ta koja sad treba da ide kod dr da razgovara sa njima oko svog tate,znaci nije vise tata taj koji juri za mene,nego ja to radim za njega i kad spoznam da ga mozda nece biti.mislim,sad je sve pod kontrolom,ali tad nije bilo.u tim trenucima sam se osetila kao nekako da mi je pola zivota vec proslo,neki osecaj kraja,konacnosti,nemam pojma..
evo,kako vreme odmice,popusta me,opet sam detinjasta..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada ste oset_ile da ste odrasle?
11.10.2015 17:36:00   
Kata90
Kad sam se prvi put zaposlila,i osetila kako je zaraditi dinar....znaci sa 19god.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada ste oset__ile da ste odrasle?
11.10.2015 18:55:17   
Ana RR
Onog momenta kada sam videla mamu kako krišom noću plače jer ne zna šta će biti sa nama, razdvojeni od tate koji je ostao u hrvatskoj (večiti optimista koji nije verovao da će doći do rata), o njemu ni reč ne znamo, da li je živ, da li je dobro... ona bez posla, novca da nas nahrani i obuče... od tada više nisam bila dete iako sam imala samo 12 godina.. i ona je je bila suviše mlada, samo 32 godine..

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.10.2015 18:56:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada ste oset__ile da ste odrasle?
22.10.2015 23:41:25   
nata11
Ana user posted image
Veoma kasno pre neku god kada me pogodilo vise stvari u isto vreme (sto poslovne sto privatne). Do tada sam bila pod zastitom oca, a kasnije i mm.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kada ste oset__ile da ste odrasle?
23.10.2015 16:26:37   
mama krava
Ja živim sama od 18.god u drugom gradu, ali da sam odrasla sam shvatila kada sam počela da radim ono ...5 radnih dana nedeljno i tako u nedogled....user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada ste oset__ile da ste odrasle?
15.12.2015 8:42:53   
tekilica
Ako se to sigurno oseti, i pritom znas da prepoznas taj osecaj, onda...nista. Jos uvek nisam. Nemam taj osecaj, cak zaboravim koliko stvarno imam godina. Zaista zaboravim, ostala sam negde u 21, neki put se prebacim na 23, ali svoje godine ne znam iz prve da kazem, tek kad izracunam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here