|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 9:50:08   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam zavrsavala domaci, mama je pekla picu, sve opusteno, jos se mi uskoli zezali kako nema sanse da nas gadjaju, mi smo bre sila, kakva amerika, ja jos debil nosila torbu sa znakom target user posted image , sve u svemu, ulece moj tata u stan i gleda zasto nismo otisli u skloniste, cela zgrada je vec otisla, a mama sva u fazonu pa cekaj da deci dam picu da jede, samo jos jedna ostala da se ispece, gde cu gladne da ih vodim user posted image , sad kad se setim umirem od smeha, ona je totalno opusten lik, a moj tata panicar teski, moja mama je isla na most da gleda kako gadjaju, srecom te nije poginula, morala je ona sve izbliza da vidiuser posted image


ahahahhahahahaha najjaceuser posted image Podseca me na meneuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 10:02:32   
Moiraina
Ok, nisam jedina gledala Esmeraldu user posted image
Prvo su se čule sirene, posle u toku noći sam čula avione i udaljenu tutnjavu (gađali su Batajnicu te noći). Sve mi je delovalo kao u nekom filmu, kao da se to zaista ne dešava, dok nisam pred jutro na TV-u videla šta je sve uništeno i prizore zgrada koje gore, tada je postalo stvarno user posted image
Prvih dana smo išli u podrum (kao da bi nas to od nečeg zaštitilo), e posle smo se okuražili i izlazili uveče na kej, dok nam nije jedna raketa prosvirala iznad glava, tad smo ipak rešili da je bolje da sedimo kući user posted image ... Ne pamtim kada sam toliko igrala Jamb i karte sa komšijama (nije bilo šanse da spavam dok nisam čula "odjavnu" sirenu).
Najgora noć mi je bila kad su gađali toplanu na NBG jer mi brat od tetke tamo radi, a te noći je jedan njegov kolega poginuo user posted image ... i tako...
Sve dok se to nije zaista desilo, najiskrenije nisam verovala da je to moguće i da nema šanse da nas bombarduju, ali eto, sad mi je neverovatno kad pomislim da smo i to preživeli...

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 10:05:20   
lanajelena
Za divno cudo bila sam kod kuce sa drugaricom,kad je zviznulo prvi put mislili smo da se roletne tresu zbog vetra vec drugi put smo se osvestile i onda je drugarica pocela da se trese i vice kako cu kuci a zivi u zgradi pored user posted image ,sve u svemu za vreme bombardovanja smo se lepo zabavljali u nasem sklonista je bio bilijar klub i mladi su bili u njemu a matorci u drugom bilo je pijancenja do zore i tako

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 13:37:29   
Azra_
Najbolji je bio moj komšija koji se u sred najgorih napada pentrao na potkrovlje da bi snimio kamerom taj trenutak. A kad je ceo grad noću bio bez struje, da bi nas zamaskirasli valjda, on je palio sve moguće reflektore na kući i na terasi opušteno prao tepihe!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 16:31:58   
Maraj
Pa,l gledala Kasandru user posted image user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 22:58:21   
Jecatwins
I ja sam gledala Esmeralduuser posted image user posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 23:03:18   
pandina
Ja sam bila na zubarskoj stolici, ozbiljno! Kad je zviznulo nisam znala da li meni zuji od one busilice ili sta.
To je poslednji put da sam bila zubaru! Ne racunam par rutinskih kontrola u trudnoci.

(odgovor članu Jecatwins)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 23:05:28   
Modessty
Bila na treningu. Prekinule nas sirene na pola. Kaže moj muž, tadašnji momak, "Imate dva minuta da se obučete i idete pravo kući. Ko se plaši ja ću ga voditi" Trebalo im je deset sekundi da se spreme i izadju iz sale napolje user posted image
Onda otišli do mene kući jer sam ja bila bliže. Te prve noći su bombardovali Prokuplje.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jecatwins)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 23:53:36   
Odri Hepbern
Spremala se za kontrolni iz latinskog, trebalo je da bude prvi cas.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
14.6.2013 9:42:07   
tanjicak79
Bila u irish pub-u u Novom Sadu sa mojim dragim. Zbog muzike nismo odmah ni skontali šta se dešava, dok se gosti sa sprata nisu stuštili niz stepenice i zbrisali napolje.

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
14.6.2013 9:49:26   
Peace*
Gledala Esmeraldu. Jel Esmeralda bila aktuelna? Neka već sapunica. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
14.6.2013 9:52:00   
Anck Su Nmaun
Bila sam kuci secam se jela sam griz user posted image nekako mi je bio preseo... a prva vest da su gadjali most u NS

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
14.6.2013 10:02:00   
Trcosava
Sedela sa mamom i tatom u dnevnoj i očekivala ''tepih bombe''. Isto veče sam pokušavala da dobijem vojnu akademiju na Belim vodama, tadašnji dečko je bio tamo, a njegova majka na TV-u čula da je pogođena i da ne xy broj pitomaca poginuo. Naravno, svi su bili živi i zdravi. Hvala Bogu

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
14.6.2013 10:04:48   
Peace*
Ja sam se spremala da odem da dam bivšem poklon za rođus ali mi mama nije dala. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
24.6.2013 11:37:10   
Bebilina
U busu, vracali se iz Zajecara, sa takmicenja u odbojci. Javili su na radiju i autobus je zamro...user posted image
Vozaca sam zamolila da me ostavi blize kuci i odatle trcala nazad kad su me brat i njegov drug pokupili kolima. Rasporedili su se on, tata i prijatelji na glavnoj autobuskoj, u skoli i na ulazu u grad da vide gde cu sici. Grad je bio totalno zamracen...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
24.6.2013 11:48:18   
jovana j
Ja sam bila u svojoj muzickoj skoli (tada sam isla u 3.srednje) i zezala sam se sa drugarima, svirali smo neke narodnjake i pevali i kao zafrkavali se gde ce da rokne... user posted image Krenula sam posle toga kuci, i samo sto sam usla kod mojih u stan, par min. posle toga je udarila prva... Moji su u Novom Sadu....

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
24.6.2013 11:57:19   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Azra_

Najbolji je bio moj komšija koji se u sred najgorih napada pentrao na potkrovlje da bi snimio kamerom taj trenutak.


Ovo smo i mi radili user posted image pored moje zgrade je sportska hala, na spratu iznad je bila radio stanica, tu sam redovno sedela sa drugarem koji je tu radio i x puta smo videli kako gađaju neke objekte. Jedan dan su gađali staru železničku stanicu koja je na nekih 300m od nas vazdušnom linijom, a ceo sprat je u staklu, ja ne znam kako nisu popucala. Odmah smo potrčali na krov da vidimo gde su pogodili user posted image mladost ludost..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
24.6.2013 14:49:59   
Anoniman
samo da jovanicu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
24.6.2013 17:36:20   
vukosava
Posto sam pratila vesti znala sam da ce da pocne. Imala sam celu prvu pomoc u rancu, cebe, stolicu, i prve napade sam docekala sa drustvom u atomskom sklonistu u nasoj zgradi u Novom Sadu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
24.6.2013 17:44:11   
viking
Ja se ladno ne sećam...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
8.3.2015 0:23:08   
acalukic
sedeo sam kuci kao i vecina u Beogradu

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
8.3.2015 0:25:31   
Sosa Mena
Molila Boga da profesr iz fizike odlozi kontrolni. user posted image I odlozi ga covek. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
8.3.2015 0:26:21   
Mala Elena
Neka bude bombardovanja, samo da on odlozi hahaaauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
8.3.2015 0:27:58   
Sosa Mena
Ma bombardovanje je moglo da nas mimoidje kao i kontrolni.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
8.3.2015 0:30:57   
Žapkić
Sedela sa društvom u kafiću!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here