|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije
1.9.2009 23:21:29   
Brand new mama
E,ne da si trebala da cujes za lohije nego i da poslije porodjaja koji je skroz lagana stvarcica samo na osnovu izgleda(posto,jelte valjda pored svakog opisa lohija stoji i tacna slika iste) skontas da je to to. Majke mi, ja bi sve to tuklauser posted image  

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lohije
2.9.2009 7:46:35   
Anoniman
Pridruzujem ti se u batinjanju BNM!!! user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lohije
2.9.2009 10:03:07   
Anoniman
PA da sam bila ciste glave verovatno bih dohvatila motku...al hormoni i tako to...pa covek ni ne shvati kad ga neko vredjauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lohije
2.9.2009 10:09:18   
Anoniman
Javljam vam kad se vrnem iz bolnice, jel sam nekog ili neku pretukla! user posted image
Il su mene pretukli! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lohije
2.9.2009 13:31:21   
BiBi81
Jao žene šta mi sve moramo da preživimo...user posted image

Pridružujem se i ja onom batinjanju, što je puno - puno je, jebuser posted image ...

Samo hrabro, šta drugo možemo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lohije
3.9.2009 19:46:57   
BINCE
hmm sada mi nisu jasne ove lohije..prvi put i ja cujem....da li se to dobije nesto poslije proda il sta vec....??  da li je bolest neka..i sto se mora ostati u bolnici zbog toga..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lohije
3.9.2009 19:51:43   
Anoniman
Meni je sneza objasnila  da su lohije krvarenje posle porodjaja.... ali kod nje je problem shto nisu chekali da posteljica sama izadje ( ili shta vetj) nego su je chupali... pa zbog toga jache krvari... Valjda sam dobro shvatila user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lohije (krvarenje posle porođaja)
3.9.2009 19:52:59   
guppy RR
LOHIJE su sasvim normalno krvarenje posle porođaja, koja se "desi" zato da se očisti materica. Gledajte na to kao na neku menstruaciju posle porođaja - to je to, normalno je, nije bolest.


(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lohije
3.9.2009 19:54:07   
BINCE
i zbog tog jaceg krvarenja mora da ostane u bolnici....user posted image user posted image user posted image   znam da svaka zena strasno puno krvari kada se porodi ali odmah sutradan ide kuci...al,bitno je da je ona i bebac dobro...a lohije ce proci heheh..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lohije
3.9.2009 19:54:51   
BINCE
LOHIJE su sasvim normalno krvarenje posle porođaja, koja se "desi" zato da se očisti materica. Gledajte na to kao na neku menstruaciju posle porođaja - to je to, normalno je, nije bolest.
   razumijem sve ovo.....al,ne razumijem zsto je onda 7 dana u bolnici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
3.9.2009 19:56:45   
guppy RR
Može se desiti da žena više krvari nego što treba zbog lošeg skupljanja materice, mogućnosti da je ostao neki delić tkiva, napukle materice itd... ima puno razloga zbog kojih je Sneža mogla ostati u bolnici, ali sigurno ne zbog "normalnih" lohija. 

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
3.9.2009 19:58:43   
BINCE
aha....ma prvi put cujem za lohije pa rekoh sta je sad to...a blizi mi se porod..e dobro je da sam sada saznala malo viseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
4.9.2009 16:02:00   
mihi
Svakoj ženi se u porodilištu neposredno pre otpuštanja iz bolnice radi blis lohija ako u njima ima više od 100.000 patogenih bakterija žena se zadržava u bolnici i propisuje se antibiotska terapija verovatno je Sneža fasovala neku infekciju tamo što nije redak slučaj u našim porodilištimauser posted image .

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
6.9.2009 13:32:16   
sneza24
I ja sam za lohije cula prvi put u porodilistu.Dr koji me je pegledao posle porodjaja je rekao da se lohije osete.Nikakve analize mi nisu radili.Svo vreme sam primala Penicilin 1x1,Gentamicin 2x1 i sekotin 2x1(valjda se tako zove) i ispiranje povidon jodom 2x.Neko je ovde pisao o tome da oni nekad ne cekaju da posteljica izadje sama da je sami cupaju pa sam mislila da je zbog toga.Jedan dr mi je rekao da je to zbog nekog sekreta s kojim sam dosla u porodiliste mada ne verujem da je zbog toga.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
6.9.2009 21:52:52   
Anoniman
Lohije su krvarenje nakon porođaja? Zvuči kao neka bolest a ne kao krvarenje. user posted image

Ja sam krvarila okruglo 6 nedelja, ni jače, ni slabije, istim intenzitetom 6 nedelja. Na 6 nedelja i 1 dan kao da je neko zavrnuo slavinu. user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
7.9.2009 8:41:16   
Anoniman
pa kako i ne bi krvarili, kad nas toliko izmrcvare! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
7.9.2009 17:02:12   
sneza24
Sinoc kad sam se tusirala ispalo u kadu kao parce mesa,vise lici na svinjsku dzigericu velicina pola sake.Bas sam se prepala neznam sta bi to moglo da bude?Jel to normalno tako?A u petak idem u Sombor na kontrolu i bojim se da mi ne nadju nesto sto nisu videli do sad.
Jel se i vama tako desavalo?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
7.9.2009 17:27:24   
Anoniman
Jeste, i to je sasvim normalno

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
7.9.2009 17:35:34   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Zille

Jeste, i to je sasvim normalno

Uh dobro je.Ja se uplasila da nesto nije u redu.Doste mi je bilo 11 dana ne bih ponovo da tamo lezim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
8.9.2009 17:27:42   
cici78
Snezo normalno je, ne brini, isto se i meni desilo i to par puta, ja se istraumirala, nisam znala da je to prateci deo posle porodjaja. Par drugarica koje su se poradjale pre mene su mi rekle da se i njima to desavalo. Bas mi je krivo da ranije nisam bila informisana o tome jer se ne bih toliko prepala kad mi se desilo. Ugrusci su mi bili bas veliki, bukvalno velicine limuna. Izvinite sto ovako detaljisem, grozno je, ali bolje da zene znaju nego da ih uhvati panika.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
8.9.2009 20:55:05   
sneza24
I ja sam zvala drugarice da pitam.I stvarno je bolje da ostale trudnice znaju da se ne bi traumirale.Eto ja nisam znala ali sam prezivela.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
11.11.2009 19:35:44   
marince1
i meni se desilo sto i tebi i prepala sa.Ali sam se setila brzo da sam negde procitala nesto..pa da,na RR.
Skonem,pogledam i vididm da je to normalno user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
11.11.2009 21:06:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sneza24

Sinoc kad sam se tusirala ispalo u kadu kao parce mesa,vise lici na svinjsku dzigericu velicina pola sake.Bas sam se prepala neznam sta bi to moglo da bude?Jel to normalno tako?A u petak idem u Sombor na kontrolu i bojim se da mi ne nadju nesto sto nisu videli do sad.
Jel se i vama tako desavalo?user posted image


draga to je sasvim normalno. i ja sam isto tako prošla kada sam na dnu wc šolje a i na parčetu toalet papira videla*to*.
usr*** sam se živa....user posted image




inače, danas sam prvi put dobila menstruaciju nakon cr. tačno mesec i 6 dana nakon prestanka onog regularnog (lohije) krvarenja....eto. sad mogu da napravim Ticker user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.11.2009 17:18:11   
marince1
imam jedno pitanjce.Meni se krvarenje jako smanjilo otprilike posle mesec dana.
Ali me zadnjih dana jaaako boli stomak i opet je krvarenje obilnije kao prvih dana.
Ima li neko slicno iskustvo?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.11.2009 17:21:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

imam jedno pitanjce.Meni se krvarenje jako smanjilo otprilike posle mesec dana.
Ali me zadnjih dana jaaako boli stomak i opet je krvarenje obilnije kao prvih dana.
Ima li neko slicno iskustvo?


draga i meni se intenzitet krvarenja menjao. smanji se pa ponovo pojača i tako iznova... dok sasvim nije prestalo....
a za taj bol u stomaku se nadam da je od skupljanja materice.
Pila si nešto za skupljanje?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hajde da stvaramo uspomene sa Lilly Junior...
Uzbuđenje je u vazduhu - Lilly Junior Radosnica je stigla!
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here