|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
6.10.2009 19:50:42   
luna7
isto je i što se tiče položaja prilikom odnosa. probali smo i ja gore, ja dole ja na koljenima i da izvinete sve ( sve akrobacije)....  neki put smo se valjali od smijeha ...i tako.... ali sve se učini za male pahuljice.... pa valjda će doći to vrijeme da sve koje to želimo i čekamo budemo user posted image

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
6.10.2009 19:52:52   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Da,meni rekao da lezim na stomaku,al kazem ja nisam slusala. Ne znam, mozda ima veze sa polozajem materice?

Skoro sam pročitala da se kod zavaljene materice preporučuje ležanje na stomaku nakon odnosa, eto user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
6.10.2009 20:00:22   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: lilly.79

IZVORNA PORUKA: gagana83

Da,meni rekao da lezim na stomaku,al kazem ja nisam slusala. Ne znam, mozda ima veze sa polozajem materice?

Skoro sam pročitala da se kod zavaljene materice preporučuje ležanje na stomaku nakon odnosa, eto user posted image



meni su rekli na boku, na onu stranu na koju je zavaljena....

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
6.10.2009 20:07:19   
Lilly*
Eto, znači zavisi od dr do dr user posted image Ma kako god, samo da se primi user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
6.10.2009 20:20:04   
melania
Devojke tek sad vidim ovu temu,samo cu vam reci ko ima zavaljenu matericu da treba imati odnose otprilike ovako:znaci zena je na stomaku,ispod karlice joj je jastuk koji ce taj deo samo malo podignuti,znaci nema savijanja nogu,naravno muz joj prilazi kako vec mora.Kazu da u tom polozaju najmanje ode napolje i stigne gde treba.Posle toga naravno lezite u tom polozaju,neki prespavaju sa jastukom,ko moze.Cula sam da je velika greska to sto zene dizu noge na zid ili sta vec kod zavaljene materice.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
6.10.2009 22:03:44   
eugenija
IZVORNA PORUKA: žaba
da li je to normalno ili ne user posted image







Ne brigaj, zaista je normalno, može da curi i dva, tri dana.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu žaba)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 21:40:02   
luna7
nisam znala za ovo. ja neznam da li ja imam zavaljenu maternicu. nikada mi to ginekolog nije spomenuo. ali mislim da se ispalti sve probati. sljedeći put probamo tako na stomaku. sve za user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:03:34   
Lilly*
Rekao bi ti dr da je imaš, znači sve je ok user posted image Nemoj se sekirati, lezi kako već hoćeš, biće user posted image  user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:07:39   
Nensi*
Ja imam zavaljenu matericu,i negde ovde sam procitala da treba da se lezi na stomaku pa sam tako i radila i evo user posted image sam user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:08:22   
Lilly*
user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:10:14   
Nensi*
I da kazem da uopste nisam ostajala da lezim celu noc vec samo 10-15 min

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:13:54   
mamce
Jel se zavaljena materica vidi na obicnom ultrazvuku i pregledu.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:21:05   
Nensi*
Meni je dr na pregledu rekla da mi je zavaljena...

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:22:13   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: mamce

Jel se zavaljena materica vidi na obicnom ultrazvuku i pregledu.user posted image

Vidi se na uz


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:23:20   
mamce
To sam mislila da bi mi verovatno rekao dr da mi je zavaljena pa da se upustim u vase savete kako lezati posle odnosa, mada lezim dugo da ne bi bas sve iscurlo...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:25:04   
bebolino
Meni moj ginekolog nije rekao ništa a drugi kod kojeg sam skoro bila, rekla mi kako mi je materica malo unazad pa ne znam da li to podrazumeva i termin zavaljena, a ja kreten koliko sam se tresla ništa je nisam pitala više

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:29:52   
viking
Mozda ce vam ova slika pomoći da jasnije percipirate šta znači i kako izgleda kad je materica zavaljena s tim da je polozaj 3 "normalan", položaj 2 je malo zavaljen a položaj 1 zavaljen.

user posted image

slika skinuta sa www.medicacenter.info

< Poruku je uredio viking -- 7.10.2009 22:30:33 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:32:50   
melania
Kako sam vec napisala,u tom polozaju nema sanse da vam ode potreban materijal,samo nema savijanja nogu.Probajte,mnoge su ovako uspele koje su imale ovakav problemcic,malo je nezgodno za vase muzeve,ali sta da se radi.

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:36:18   
Lilly*
A nama je zgodno da stavljamo jastuke, dižemo noge ili žongliramo u sveći user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.10.2009 22:53:45   
melania
Pa dobro,nisam ja mislila nista lose.Samo sam htela da vam prenesem iskustva mnogih zena koje sam upoznala i puno doktora koji su je potvrdili,a kome je teze to je vec veliko pitanje.Ne mislim da je i njima lako u takvoj situaciji,pogotovo zato sto gledaju zenu svog zivota u namestenom scenariu,bez ikakve spontanosti i on treba da dodje do vrhunca,nije ni to lako!user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 11:45:41   
floresita
evo i mene o svakoj temi bi mogla da kazem po nesto. ne da imam zavaljenu matericu nego je jos i rogljastog oblika .user posted image probala sa nogama u vis kad ih spustim sve iscuri bez obzira na duzinu drzanja u vis. mislim da je varijanta sa jastukom ispod bolja i efikasnija bar meni cini mi se da manje iscuri ili sad vec i tripujem. kad sam radila embrio transver u programu vto ostavili su me da mirno lezim na ledjima 10 minuta, pa me sve sad zbunjuje.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 12:07:09   
Anoniman
Ali normalno je da pre ili kasnije iscuri napolje, zar ne? Pa neće večno ostati unutra. Dovoljan je jedan spermić, a ostali treba da izađu, tako da ne znam kako procenite da li je iscurilo sve ili nije?

(odgovor članu floresita)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 12:40:23   
Lilly*
Višak mora iscureti napolje! Zamislite kakav bi bio smrad da ostane unutra user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 12:48:05   
Anoniman
user posted image  Pa to i ja kažem. Mora da iscuri.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 12:49:29   
Lilly*
Što smo nas dve direktne u opisivanju i odgovorima user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here