|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vodolija 82
3.8.2011 15:44:30   
vukosava

IZVORNA PORUKA: žaba

da sperma pa ne znam da li je to normalno ili ne pokušavam da zatrudnim


Ako ne pokusavas da zatrudnis normalno je da nista ni ne udje unutra, da ili ostane napolju ili da ostane u kondomu.

(odgovor članu žaba)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
3.8.2011 15:47:51   
Snelle
Vuko, promenila si naziv teme user posted image
P.S. A i post na koji si odgovorila je pisan 2009.

< Poruku je uredio Snelle -- 3.8.2011 15:49:07 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: vodolija 82
3.8.2011 15:49:11   
vukosava
Ne razumem se u ovu mehaniku, al se razumem u Google: klikni

Time between coitus and arrival of sperm in the Fallopian tube *

(In other words the amount of time it takes for sperm to get where they need to go)
Animal Travel Time
Cow 2-3 Minutes
Rabbit Few minutes
Mouse 15 Minutes
Guinea Pig 15 Minutes
Sow (Pig) 15 Minutes
Rat 15-30 Minutes
Hamster 2-60 Minutes
Dog Minutes-Hours
Ewe (Sheep) 6 Minutes - 5 Hours
Woman 5 - 68 Minutes

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
3.8.2011 15:51:46   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Snelle

Vuko, promenila si naziv teme user posted image
P.S. A i post na koji si odgovorila je pisan 2009.


Znam, zezam se malo. Mislim naravno da ce nesto da iscuri napolje, pa nismo usisivaci user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 3.8.2011 15:52:42 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
15.8.2011 10:38:26   
soni
jos jedna stvar koju sam ovaj mesec praktikovala...dizala sam nogice u vis posle odnosa...pa ako je skliznulo sta , skliznulo je user posted image ..

ajmo sve nogice visiko visoko..pazite da ne iscuri user posted image

user posted image

< Poruku je uredio soni -- 15.8.2011 10:39:06 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
7.2.2012 12:00:59   
ivannna
negde sam procitala da spermici putuju brzinom kao i dobar gliser po moru,tako da su dosta odmakli daleko duboko,ono sto i iscuri je tecnost jer se i od nje sastoji sperma,ali za svaki slucaj svaki put drzim neko vreme noge sto vise moguuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
24.2.2012 0:42:30   
Sanchy
Nema potrebe za tim lezanjem ,dizanjem nogu itd...to sto si napisala je tacno..ja sam odmah nakon odnosa ustajala i isla na tusiranje i sve mi iscuriuser posted image i opet sam ostala trudna istog meseca kada smo kao poceli da radimo na bebi..

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
24.2.2012 0:54:17   
peca
Znam da je tema stara,ali tek sad sam je videla :)
Moj savet zabi na prvi post ove tene je : "pocni od citanke" :)
Nasmejala me,oce da pravi decu,a nema pojma o zivotu :)
sorry svima,ovo je bilo jace od mene :D

(odgovor članu žaba)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
24.2.2012 15:41:18   
cvrcak84
Peca, nema potrebe za vrijedjanjem bilo koga, tu smo da razgovaramo i pomognemo jedni drugima ako mozemo, pa bar lijepom rijecju a ako vec ne mozes tako onda iskuliraj, nije obaveno da se odgovara na svaku temu user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
24.2.2012 15:54:40   
peca
Znam cvrle, u principu ne pisem o necemu o cemu ne znam,ne mesam se gde mi nije mesto,ne vredjam nikoga,trudim se da pomognem,nisam ja takva kako je zazvucalo,ali je to sinoc bilo jace od mene,kao sto sam i rekla,
taj post mi je odzvonio u glavi user posted image
I sad kad se set_im ne mogu da shvatim :)
Na kraju krajeva,to je sinoc bilo moje misljenje,i izrekoh ga,kaznite me :D :D :D
Nadam se da je zaba naucila nesto za tri god,mozda i rodila bebca :)

< Poruku je uredio peca -- 24.2.2012 15:56:51 >

(odgovor članu cvrcak84)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
24.2.2012 18:38:50   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Nema potrebe za tim lezanjem ,dizanjem nogu itd...to sto si napisala je tacno..ja sam odmah nakon odnosa ustajala i isla na tusiranje i sve mi iscuriuser posted image i opet sam ostala trudna istog meseca kada smo kao poceli da radimo na bebi..


Ja sam odmah otrcala na tusiranje pa sam zatrudnela, nema to veze...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
24.2.2012 18:43:11   
MASHKA
i ja mislim da to nema nikakve veze mada meni sve iscuri obično sutra user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
27.2.2012 0:53:05   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Nema potrebe za tim lezanjem ,dizanjem nogu itd...to sto si napisala je tacno..ja sam odmah nakon odnosa ustajala i isla na tusiranje i sve mi iscuriuser posted image i opet sam ostala trudna istog meseca kada smo kao poceli da radimo na bebi..


Ja sam odmah otrcala na tusiranje pa sam zatrudnela, nema to veze...


Pa to sam i napisala,nema nikakve veze...isto sam ostala trudna odmah...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
27.2.2012 13:19:12   
cvrcak84
Daa, neko ko nema problema da ostane u drugom stanju smatra da tako ne treba i da nema potrebe, ali kad nece nikako da se uhvati onda ste spremni da sve pokusate... Zavisi sve koliko je zena plodna... U zelji da imas bebu bi se vezao za luster i visio cijelu noc samo da ti neko kaze da je njemu tako uspjelo user posted image user posted image

_____________________________

Imperare sibi maximum imperium est!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.3.2012 12:28:07   
hanka

IZVORNA PORUKA: cvrcak84

Daa, neko ko nema problema da ostane u drugom stanju smatra da tako ne treba i da nema potrebe, ali kad nece nikako da se uhvati onda ste spremni da sve pokusate... Zavisi sve koliko je zena plodna... U zelji da imas bebu bi se vezao za luster i visio cijelu noc samo da ti neko kaze da je njemu tako uspjelo user posted image user posted image


E dobra si user posted image
Nego ko ima npr zavaljenu matericu ili cudnovate jajovode onda moze da pomogne to dizanje nogu ili stavljanje jastucica

(odgovor članu cvrcak84)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.3.2012 14:28:18   
Lilla
Ne mogu da tvrdim da je ovo sto cu napisati 100% tacno, ali 98% jeste :) Dizanje nogu poslije odnosa igra jako malu ulogu u zatrudnjivanju iz prostog razloga sto je onaj prvi mlaz ejakulata koji je ujedno i najbogatiji spermijima najjaci. Spermiji izbaceni tim mlazom vec plivaju ka cilju dok se ejakuliranje nastavlja u manjim mlazevima i sa sve manje spermija. Ejakulat se inace sastoji od sjemene tecnosti (spermija) i sekreta, e to sto iscuri je uglavnom sekret i normalno je da izadje van, nema gdje drugdje user posted image Ono sto treba da ostane unutra i ostane u vecini slucajeva, e samo treba pogoditi pravo vrijeme. Naravno, ovo vazi za zdrave parove.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
4.5.2012 18:51:19   
Ninnochka
Mislim da dizanje nogu, stavljanje jastucica, dubljenje na glavi, stajanje na rukama ili visenje sa lustera ne igraju veliku ulogu u svemu. :)
Znam zene koje su ostale trudne sasvim slucajno, a da nisu ni lezale posle odnosa. Ono sto treba da ode tamo gde treba, to i ode. Hteli mi to ili ne. Priroda se za to bolje pobrinula od nas i sama sebi budem smesna, jer jos uvek pokusavam da izvedem stoj na glavi posle odnosa user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
6.5.2012 21:25:07   
nata11
Meni je jedna zena dala savet tipa posle odnosa stavi tampon, ali to mi je tako user posted image [sm=smiley11.gif Pitala sam doktorku za to i rekla mi je to je sasvim OK jer sperma u sebi sadrzi veliki procenat tecnosti ili vode nesecam se tacno kako je rekla.

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
16.5.2012 14:33:53   
Jelenahn
Zdravo svima!
Ja sam novi član na ovom portalu i malo se teže snalazim...
Nadam se da mi možete pomoći svojim savjetima... ne znam da li sam na pravoj stranici... user posted image
Moj muž i ja želimo novog člana user posted image ali nakon odnosa (ležala sam nekih 20-ak min do pola sata nakon toga) ustala sam se i sperma je iscurela, a sledeći dan isto nakon odnosa, desilo se ne znam ni ja kako, da je većina sperme zavrsila napolje (bas kada mi je bila ovulacija)...pa me interesuje vase misljenje da li imam neke sanse krajem mjeseca ? user posted image
(Poslednja menstruacija 30.04.2012. a odnose smo imali 10.05, 12.05., 13.05.)
Hvala ljudi...

(odgovor članu žaba)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
16.5.2012 14:38:36   
Olga75
sigurna sam da nije bas sve zavrsilo napolju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jelenahn)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
16.5.2012 14:55:44   
Sanchy
Ne brini,naravno da je moguce,procitaj moj post gotre iznad,spermatozoidi odmah krecu na svoj put do jajne celije ,bila je skoro emisija o tom putu i koliko smo u stvari negostoljubive prema tim punoglavcima:),dobro neki i stigne do jajne celije:D,,,,,sve u svemu svakome iscuri i to je normalno a lezanje ti nista ne znaci,bar iz mog iskustva...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
21.5.2012 9:58:48   
winksica
Pozdrav svimauser posted image nova sam na forumu ,citam vase postove i pozelim da vam se pridruzim...mozda nekom olaksam briguuser posted image e ovakvo je moje iskustvo svaki put posle odnosa ja ustajem idem da se tusiram , nikada nisam lezala da bi kao sto neke kazu ostajalo unutra sto viseuser posted image cinilo mi se da sve iscuri, ali nebude tako ono naj vaznije uvek ostaje , imam dvoje dece ,i pre dva dana sam uradila test koji je pokazao opet user posted image crte user posted image tako da drage moje budite opustene i bez briga sve ce biti uredu samo polako

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
21.5.2012 10:03:32   
pandina
Opa, cestitam i dobrodosla! user posted image

(odgovor članu winksica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
22.5.2012 14:01:47   
Jelenahn
hahahahauser posted image user posted image user posted image ...dobra si....zaista je tako!

(odgovor članu cvrcak84)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
22.5.2012 15:00:55   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: winksica

Pozdrav svimauser posted image nova sam na forumu ,citam vase postove i pozelim da vam se pridruzim...mozda nekom olaksam briguuser posted image e ovakvo je moje iskustvo svaki put posle odnosa ja ustajem idem da se tusiram , nikada nisam lezala da bi kao sto neke kazu ostajalo unutra sto viseuser posted image cinilo mi se da sve iscuri, ali nebude tako ono naj vaznije uvek ostaje , imam dvoje dece ,i pre dva dana sam uradila test koji je pokazao opet user posted image crte user posted image tako da drage moje budite opustene i bez briga sve ce biti uredu samo polako

Cestitam!!!user posted image

(odgovor članu winksica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here