|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
12.8.2021 18:20:05   
Didy
S košarkaškom, ne fudbalskom loptom. Takođe taj njegov je imao ojačanje na leđima i to dobro, ali ovaj njen ima nekako bolje. I sav je nekako čvrst, ne gužvaju se knjige, ne prave se uši. Kao kutija je, ne znam kako drugačije da opišem. Baš mi je ranac za prvaka - čvrst, lagan, kompaktan, bez previše cibzara, jednostavan, ima pregrada taman koliko treba.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Školske tašne
16.8.2021 12:53:22   
dunja RR
Didy, javio mi malopre brat da nema onog žutog (rasprodat) tako da će uzeti taj kao vaš, samo sa fudbalskom loptom, znači OVAJ. Ao sam dobro videla i uopredila, isti je kao vaš, samo je vaš ženski.

Malko je manjih dimenzija u odnosu na skuplji sa loptom OVAJ. Mda ukupna zapremina je ista.
Razmišljali smo brat i ja koji od ta 2 da uzme, i odlučismo ipak ovaj prvi, lakši je, malo je i jeftiniji, iako piše da je do 9 godina, tvoji saveti su me ubedili da ipak uzmam taj.
Nadam se da nisam pogrešila i da će nas poslužiti kao što je i vas :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.8.2021 12:57:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Školske tašne
16.8.2021 12:56:45   
dunja RR
Ovakav utisak imam od starta, taj mi se najviše dopao baš zbog ovoga što pišeš. A i lep je, iako sa motivom, ipak je diskretan.

IZVORNA PORUKA: Didy

S košarkaškom, ne fudbalskom loptom. Takođe taj njegov je imao ojačanje na leđima i to dobro, ali ovaj njen ima nekako bolje. I sav je nekako čvrst, ne gužvaju se knjige, ne prave se uši. Kao kutija je, ne znam kako drugačije da opišem. Baš mi je ranac za prvaka - čvrst, lagan, kompaktan, bez previše cibzara, jednostavan, ima pregrada taman koliko treba.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Školske tašne
16.8.2021 14:00:22   
Didy
Dunja, nadam se da će služiti i da ćete biti zadovoljni. Sofija će ga nositi i u 4. razredu. Nije se pomerio, a i ona ga voli. 

I taj motiv mi je sladak, dečiji, to je nešto što oni sami biraju, pa ih nekako "određuje" na prvi pogled. Bar moji su želeli torbu s motivom. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Školske tašne
25.8.2021 16:19:56   
Sanjica26 RR
Uzeli smo T ipak kofer ranac. Ima 20 meseci garanciju. Bas je lagan. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Školske tašne
25.8.2021 16:44:28   
dddaca
Kakav je to kofer ranac? Onaj sa ruckom, sto moze da se vuce? Gledala sam neke, ali mi je delovalo da su teski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Školske tašne
25.8.2021 18:19:31   
Sanjica26 RR
https://kengur.com/proizvod/rancevi_i_pernice/rancevi_za_decu/trolley-ranac-sa-tockicima-star-fashion/

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.8.2021 20:55:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Školske tašne
25.8.2021 19:15:29   
vonavoj
Sanjice,nije dobar link,ne izlazi ranac,samo radnja 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Školske tašne
25.8.2021 23:30:28   
dddaca
Sanjice, super je

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Školske tašne
26.8.2021 0:14:21   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Didy

Dunja, Sofija ima Belmil koji ti se najviše dopao, ali si ga izbacila iz konkurencije. KlikNe znam šta im znači do 9 godina. Ona puni 10 sad, i dalje joj je dobar, a ona je baš krupna i visoka. Sve knjige joj i dalje staju. Lagan je, jednostavan, pomerio se nije za 3 godine. Sama ide u školu i iz škole (ja sam je pratila samo 1. dana) i sama nosi sve, nije se nikad žalila, stvarno je lagan i kompaktan.



Nasi prvaci su dobili njihove ranceve, Ema ga je imala i bili smo prezadovoljni, sada ga je i Masa dobila. Tezak je 900gr, mislim da ce sa knjigama biti pretezak za njenih 18kg ali ce preziveti. To je svakako jedan od laksih ranceva a kvalitet je sjajan. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Školske tašne
28.8.2021 17:45:44   
flamingos
Anđela je imala Puls ranac,predobar.I sad je kao nov.Ali,za peti razred je kupila Nike ranac u N sporttu.Uz njega i Fila patike.Na ranac je imala popust 100 dinara.To joj je poklon od babe za rođendan.Tačnije-dala joj je novac da kupi šta želi,šta joj treba.❤


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Školske tašne
30.8.2021 9:40:30   
smoli
Kupila sam Dizni ranac za skolu u Trefolinu. Prodavci su mi davali preporuku i za Pulse ranceve.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Školske tašne
1.9.2021 20:38:16   
vonavoj
Da napisem ovde za buduce mame skolaraca,danas,1.9 u kenguru,npr.ranac koji je bio 5800,sad 2800...prelep..znaci za nauk,ne kupujte do poslednjeg dana..odlicna je akcija i ranac..sad cu da ga pronadjem.

Inace,u tom istom kenguru smo cekali 45min na kasi..

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Školske tašne
1.9.2021 20:43:26   
vonavoj
Nasla sam..ovako komplet


user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Školske tašne
1.9.2021 22:01:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da napisem ovde za buduce mame skolaraca,danas,1.9 u kenguru,npr.ranac koji je bio 5800,sad 2800...prelep..znaci za nauk,ne kupujte do poslednjeg dana..odlicna je akcija i ranac..sad cu da ga pronadjem.

Inace,u tom istom kenguru smo cekali 45min na kasi..


Ma daaaaaj, zasto nisi pisala da nemate ranac. Mi dobili 3 😔. Sva tri perfektna. Da sam znala poslala bih ti jedan , ali sam stavila u humanitarne licitacije i izlicitiran je. Drugi nosi Masa, treci ce Ema

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Školske tašne
1.9.2021 22:06:37   
vonavoj
Videla sam,perfektan ranac,svaka cas_t za opstinu i poklon. Dobila je J ranac od tetke,nego sam napisala da mame imaju u vidu da bude velika razlika u ceni...mi smo na kasi cekale za olovke,koje je sama birala😂


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Školske tašne
1.9.2021 22:13:06   
bubulence
A, onda ok. Jos smo kuckale neki dan, rekla sam ti da imamo visak ranceva. Jedan je dobila od opstine i firma je delila prvacima, a posto smo i muz i ja u istoj firmi dobila je jos dva


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Školske tašne
1.9.2021 22:51:56   
dunja RR
I mi danas dobili ranac od opštine, nije ništa specijalno, ali se iznenadih, nisam znala da dele.
Mislim da je ovaj što su delili više za neki sport, nije mi baš čvrst za školu.


Ranac koji smo dobili od mog brata je perfektan, lep, jak, baš sam zadovoljna.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.9.2021 22:52:47 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Školske tašne
1.9.2021 23:05:28   
bubulence
Mi smo od opstine belmil a od firme play. Svi su odlicni

user posted image
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Školske tašne
1.9.2021 23:13:08   
dunja RR
Mi smo Belmil od brata, a od opštine No name, ali kontam da bi bio veliki zalogaj da svoj deci na opštini daju kvaliteniji ranac, ipak je to baš puno dece.
Ma nisam ni znala da će dobiti ranac, kakav god.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Školske tašne
2.9.2021 8:47:11   
vonavoj
Bubi,prelepi su,oba!

Bravo za opstine.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Školske tašne
2.9.2021 10:00:36   
Sanjica26 RR
Mnogo su lepi rancevi Bubi što ste dobili. Od naše opštine jedno veliko ništa barem za sada. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Školske tašne
2.9.2021 10:57:29   
bubulence
Sanjice, mi smo dobili sve za prvake. Od opstine torbe, knjige, 4 sveske,flomaste,drvene boje i olovke. Od firme ranac, 20 svesaka, sav pribor za likovno, punu peratonicu, kutiju za uzinu i sve to x2 jer i muz i ja radimo u istoj firmi. 

Mozda su mogli i drugacije, bolje da su svakom skolarcu uzeli nesto nego sto je na primer nasa Masa dobila sve x2. Ali hajde, poklonu se u zube ne gleda . I od skole smo dobili 2 sveske, olovke, majice za fizicko sa logom skole, lektire... Bukvalno nista nismo trebali da kupimo, ali nismo znali pa smo sav pribor uzeli... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Školske tašne
2.9.2021 11:03:52   
Sanjica26 RR
Cuvaj za Uroša🤣



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Školske tašne
2.9.2021 12:23:15   
dddaca
Svaka cast i za opstinu i za firmu, mada je trebalo to reci roditeljima,da znaju, da ne kupuju. Ipak nije malo 4-5.000 za ranas, a onda dobijes jos jedan. Mi nista od nase.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here