|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
5.9.2009 21:39:07   
Verus
Slazem se lu....ja bih htela da to bude nesto unikatno, a opet da ima lepo i dobro znacenje, koje bi pristajalo tom decaku ili devojcici koji nosi ime....vidim da mi nece biti lakouser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: ime za decaka
5.9.2009 21:40:08   
Suncicabg
Meni su super: Aleksandar, Novak, Mihailo, Lazar...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: ime za decaka
5.9.2009 21:40:52   
Lu
To bi značilo da trebamo vjerovati u značenje imena,jel tako ili griješimuser posted image
Ja ne vjerujem u značenje imena,ali pored toga što mi se svidjelo ime,nosio ga je i jedan veliki svetac,koji se brinuo za siromašne i bolesne,konkretno oboljele od kuge i ja sam zbog toga ponosna što ga moj sin nosiuser posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: ime za decaka
5.9.2009 21:46:45   
sephora
pa mozda ne bukvalno u znacenje nego bas to kao kod tebe...
das ime sa nekom lepom energijom jer znas da je neko ko je imao to ime bio plemenit, hrabar, moralan,...
pozzz za tvog sincica, mozda ce bas biti lekar user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: ime za decaka
5.9.2009 21:49:43   
Lu
Hvala sephorauser posted image
Ma ne mora biti ljekar,nek bude skroman i spreman pomoći drugome u nevolji,to bi me činilo sretnom majkomuser posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: ime za decaka
5.9.2009 21:52:40   
Verus
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: ime za decaka
5.9.2009 21:52:46   
indy_25
bas lijepo ime Roko ma bas mi se svidja skroz je neobicno i necu je se svaki dan

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: ime za decaka
6.9.2009 10:11:02   
Anoniman
Meni je termin oko Sv. Jovana, a cekamo decaka, pa ako bas bude 20. januar bice Jovan. Razmisljamo jos o Mihajlu, Milosu, Lazaru...

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: ime za decaka
7.9.2009 22:19:25   
Nanica1
Nas ce se zvati Alex!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: ime za decaka
22.9.2009 22:44:54   
basso
juce sam postavila anketu musko ime.Veceras sam htela da pogledam rezultat glasanja,kad ne mogu da nadjem moju anketu.Da li je moguce da mogu da se procitaju samo zadnje 5 i 5 sa najvise glasova i da se navodjenjem ankete ne moze doci do odredjene?

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: ime za decaka
22.9.2009 22:47:11   
cicko
Nas deckic ce se zvati Igor!

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: ime za decaka
22.9.2009 22:59:47   
snješka
Evo i moj skromni doprinos: Aljoša, Damjan (najljepše na svijetu), Viktor, Dmitrij, Danilo.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: ime za decaka
22.9.2009 23:01:17   
snješka
Zaboravih dodati i Novak i Vidak, super imena.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: ime za decaka
22.9.2009 23:04:04   
dunja RR
ja mislim da sam vec pisala, ne zamerite....

...imam potpuno specifican ukus za sve pa i za imena...elem moji favoriti su:- Vojin, Sava, Gvozden, Bogdan, Ugljesa....

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: ime za decaka
22.9.2009 23:08:28   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

ja mislim da sam vec pisala, ne zamerite....

...imam potpuno specifican ukus za sve pa i za imena...elem moji favoriti su:- Vojin, Sava, Gvozden, Bogdan, Ugljesa....


zaboravih da  kazem, jako mi je bitno znacenje imena, kao kod  npr., poslednja tri navedena ili ako ime nema definisano znacenje onda mora da me veze za neku licnost iz istorije, meni znacajnu ili za osobu koja mi  licno posebno znaci....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: ime za decaka
19.10.2009 15:55:58   
jance
Moj muz i ja isto planiramo, mozda smo vec i uspeli user posted image pa smo krenuli malo da gledamo imena. Tu ja licno samo imam mali problem, posto sam slovakinja i svi u mojoj porodici su slovaci a udata sam za srbina, moramo obe strane da zadovoljimo :) (mislim znam da nemoramo ali bilo bi lepo, posto vec vidim izraz lica mog dede ako dam neko cisto srpsko ime). Za zensko smo se odma dogovorili a za musko nikako! Ja sam jako htela da nazovem svog sina Bastian ali se to ama bas nikome nesvodja. Filip mi je mali necaka to mi je jako lepo. Sad sam ovde videla i Noa bi dosao u obzir.... pa ako imate jos koji predlog, dobrodosao je :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: ime za decaka
23.10.2009 11:50:14   
olja81
Jance moja komsinica koja je slovakinja i takodje udata za srbina je sinu dala ime janko, e sad ja bas ne znam u koju kategoriju to spada, ali oni su nesto isto pominjali to ime kao neko kompromisno resenje.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: ime za decaka
23.10.2009 11:54:45   
dunja RR
Janko i Danijel, mada sam primetila da je Janko dosta cesto ime kod Slovaka u Srbiji, eto mozda Danijel, mozda gresim ali cini mi se da bi to mozda bilo prihvatljivo...

(odgovor članu olja81)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: ime za decaka
23.10.2009 11:55:35   
oliveradj
Moj muž je slovak i pitala sam ga koja su slovačka imena za žensko dete i on počne sa nabrajanjem: Jaruška, Anička, Olinka, Zuzana.... Kaže on ni jedno mi se ne sviđa, a ni meni. A komšije koje su mu sunarodnici dali sinu ime Aleksander kao po slovački. Svekar mi se zove Miloslav, a mm sestra Miloslava. Uglavnom ni jedno ime mi se ne sviđa. Možda jedino ime Severin nije loše.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu olja81)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: ime za decaka
23.10.2009 12:34:39   
Rivana
Mni se svidjaju imena: Luka, Mateja, Aleksa, Aljosa.....

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:21:45   
jance
trenutno Janko nedolazi u obzir ..posto sam ja Jana a moj tata Jan.. i ima ih jos koji u familji. Zenskih ima lepih i kompromisnih varijanti puno. oliveradj ta zenska imena ni meni bas nesto nepasu ali evo mozda Ema ili Emilija je lepo i kompromisno. Isto ide i Noemi lepo. Mozda ako budem imala dvojajcane blizance decaka i devojcicu  da budu Noa i Noemi. A sta mislite za Ruben ili Rafael? Mom muzu zvuce previse nemacki user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:28:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: basso

juce sam postavila anketu musko ime.Veceras sam htela da pogledam rezultat glasanja,kad ne mogu da nadjem moju anketu.Da li je moguce da mogu da se procitaju samo zadnje 5 i 5 sa najvise glasova i da se navodjenjem ankete ne moze doci do odredjene?

Može basso,ispod komentara ankete ima link,prekoči ovu i idi na sledeću anketu,klikaj na to dok ne dođeš do željene anketeuser posted image

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:31:36   
Verus
jance, moj dobar drug je Rafael, a on je meksikanac! tako da nisu samo nemackauser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:37:16   
LillyT
Meni je lepo ime Noa, dok ovaj moj samo ocima prevrce na skoro svaki moj predlog. Posto sam opcinjena jednom knjigom (citam je redovno, skoro svake godine), ja sam htela da mi se deca zovu Stasha i Nela. E sada, mene svi ubedjuju da je Stasha zensko ime!?! U knjizi je naravno muskarac user posted image Da li znate nekoga (musko, zensko) ko se zove tako? Sta vi mislite, da li je to ime za muskarca (decaka)?

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:39:54   
Lu
Meni Stasha zvuči univerzalno,kao i Vanja-znači može da bude i muško i ženskouser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here