|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:40:04   
sephora
imam ja jedan neobičan predlog ali lep (bar se meni čini) za dečaka je lepo a nije često ime VASIL...
moj mali se zove Vasim, pa ljudi često brkaju sa Vasil, a Vasil je baš lepo kao Vasil Hadžimanov (on je baš zgodaaaaan!)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:41:28   
mejra81
Lillyt, imam dve drugarice , zovu se Stasha!user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:42:22   
LillyT
IZVORNA PORUKA: sephora

imam ja jedan neobičan predlog ali lep (bar se meni čini) za dečaka je lepo a nije često ime VASIL...
moj mali se zove Vasim, pa ljudi često brkaju sa Vasil, a Vasil je baš lepo kao Vasil Hadžimanov (on je baš zgodaaaaan!)




TOOOOO!!!!

Meni je Vasil drugi izbor (jer Stasha ocigledno nece biti)
Doduse, jos ne znam sta je, ali ja mislim da je musko.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:43:36   
LillyT
IZVORNA PORUKA: mejra81

Lillyt, imam dve drugarice , zovu se Stasha!user posted image



Zar i ti?!?
user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:43:48   
mejra81
A sta mislite za Vanja? Moze biti i musko i zensko!
Ja bih ga za zensko!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:44:10   
sephora
dečak Vasil a sestra može da mu bude Vasilisa (Vasilisa Prekrasna-ima dečija predstava)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:45:21   
Anoniman
Vanja jeste i muško i žensko

A znam ja Stašu ...al u muškom rodu user posted image

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:48:22   
LillyT
IZVORNA PORUKA: sephora

dečak Vasil a sestra može da mu bude Vasilisa (Vasilisa Prekrasna-ima dečija predstava)


Secam se bajke Vasilisa Prekrasna, ali nesto bas nisam ljubitelj tih kombinacija (musko-zensko isto ime)


IZVORNA PORUKA: mejra81

A sta mislite za Vanja? Moze biti i musko i zensko!
Ja bih ga za zensko!


Moja sestra se zove Valentina, a svi je zovemo Vanja, dok znam i par momaka koji se tako zovu. Kontam da moze i musko i zensko

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:48:29   
sephora
Vanja može zaista i za muško i za žensko, ali Staša za muško mi je baš čudno!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:50:20   
mejra81
Pa to je to! Pre neki dan gledam u novinama neke bebe i ispod pise ime i prezime!
Pise Vanja,a bebac mali i ne znas sta je, musko ili zensko! Jos ako rodim neku muskaracu
bas ce biti enigma user posted image user posted image user posted image . Odustajem od Vanja!
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:50:45   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Vanja jeste i muško i žensko

A znam ja Stašu ...al u muškom rodu user posted image




JEEEEEE!!!!!


To Sephora

Kao mala (a i sada kada sam velika) volela sam da citam Kroz pustinju i prasumu
Sta da ti kazem, nekome knjige bas upropaste zivot user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:51:41   
viking
Ja znam dve devojčice kojima je Staša pravo ime, i znam dedu mog muža koji se zove Stanislav a zovu ga Staša (dakle, to mu je nadimak).

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:53:04   
Anoniman
meni jedno od jako lijepih imena je ime arslan što u prevodu znači lav ...mada ja nisam imala ideju uopšte za muško ime pa je sestra dala ime bratu user posted image i olakšala mi život 

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:54:15   
sephora
negde sam već napisala da mi se jako dopada i ime Konstantin, nadimak može da bude Kolja-ne znam zašto ali mi to baš slatko zvuči!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:57:01   
NadaR

IZVORNA PORUKA: mejra81

A sta mislite za Vanja? Moze biti i musko i zensko!
Ja bih ga za zensko!


Klinci mm-ove sestre se zovu Vanja i Sasa ... Vanja djecak a SAsa djevojcica! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:58:29   
viking
I ja mislim da je Vanja podjedanko zastupljeno i kod dečaka i kod devojčica, mada je meni prva asocijacija žensko. Čak znam i jednu devojku kojoj je pravo ime Vanjuška.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: ime za decaka
23.10.2009 15:58:50   
Brand new mama
Vule,znala sam tipa koji se zvao Arslan Arslanovic,a ime ne da mu je stajalouser posted image Kad te pogleda samo ti klecnu koljenauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:01:11   
Anoniman

Idem ga ja naci na facebook user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Vule,znala sam tipa koji se zvao Arslan Arslanovic,a ime ne da mu je stajalouser posted image Kad te pogleda samo ti klecnu koljenauser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:01:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Vule,znala sam tipa koji se zvao Arslan Arslanovic,a ime ne da mu je stajalo Kad te pogleda samo ti klecnu koljena


Arslan ima težinu ...ono baš mi je muško pravo ime ...eto to je valjda bio razlog što mi se sviđalo to ime ...mada se moj muž zgražavao 

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:02:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla


Idem ga ja naci na facebook user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Vule,znala sam tipa koji se zvao Arslan Arslanovic,a ime ne da mu je stajalouser posted image Kad te pogleda samo ti klecnu koljenauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hajmo cure u potragu za arslanom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ćao vam meni kraj radnog vremena

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:04:37   
sephora
Zbog toga što je mm stranac uvek smo tragali za nekim arapskim imenom koje može da prođe i ovde... za devojčicu je veliki izbor: Sara, Zara, Rada, Nada, Nadja, Nura, Mona,... pa mi izabrali za malu Hana...
a za dečaka je zeznuto, pa sam ja htela Zakarije, sada ćete se smejati znam ali nije tako strašno, zar ne? Moj pradeda se slično zvao- Zarija, zvali ga Zaka...
volela sam i Idris, ali na kraju evo ga Vasim (onaj koji se osmehuje) i zaista je pravi smeško!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:05:17   
Anoniman
Arslan Arslanovic


Ja ga nasla pa se vi sprdajte user posted image user posted image user posted image user posted image Plavusan neki, dobaaaar user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:06:12   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:06:41   
Brand new mama
Ja volim jaka muska imena,koja imaju lijepo i znacenje,samo sto je i moj muz taj koji se zgrazava.Arslan je u stvari planinski lav?Uh koja sam ja sve imena imala u kombinaciji...steta sto se nisam udala za _Irca-uzivala bih

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: ime za decaka
23.10.2009 16:06:47   
Verus
sephora pa bas unikatno!  Ja tragam za nekim takvim imenom, ali mi ne ide od ruke-spali smo na David i Aleksa-a takvih imena bas ima puno....joooj a svekar i svekrva zapeli kako David pa to je jevrejsko-mislim se PA STA???

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here