|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:49:23   
Buba Mira
Meni je sa crnom sve jasno i ok, bela me je zezala zbog gustine. user posted image

Mislim da je to zbog prvog puta. Na kraju sam uspela da nađem gustinu.

A što se slova za fondan tiče, ima da se kupe kalupi sa slovima za seču fondana, mada ja mislim da ćeš ti to lepo iseći i sama. user posted image


Edit: ja bih od tvrđeg kartona isekla slova. Pa bih stavila ta kartonska slova na fondan, pa nožem sekla okolo, oko slova. Milsim da ti je tako najlakše. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Buba Mira -- 1.12.2014 10:52:22 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:51:33   
Klarita
Ooodlicni su Bubo, divniuser posted image

Mene ceka to za tri nedelje otprilike...ako budem isla do Ni svraticu bas do maxi-ja po oreo ali cu praviti spljostene po Tasinoj ideji jer nam je ionako tema za igraonicu NG i Deda Mraz, ako ne, onda cu sa smajlicima okrugle user posted image

Odlicni su recepti i ideje user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Cake Pops
1.12.2014 11:01:06   
Buba Mira
Hvala user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Cake Pops
1.12.2014 14:27:24   
veselicaa
Buba Miro prelepi su popsici a hvala i na receptu user posted image Ja sam dosad pravila cake pops sa plazmom ili sa biskvitom ali ovaj recept sa Oreom mi je super.Probacu sigurno.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Cake Pops
1.12.2014 14:40:26   
Sanjica26 RR
Trco ja nisam stavila cake u zamrzivac. Pojacala sam temperaturu u frizideru i lepo su se stegli. Nisu ispadali. Radila sam po Minjinom receptu koji se pece. Pisle se biskvit izmrvi i pomesa sa nutelom. Bubin recept je jednostavniji, ali ja sam njega nasla i super je ispalo. Treba jos da uvezbam ganas i bice savseno za Teodorin rodjendan.
Buba Miro koliko ti je ispalo ukupno?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Cake Pops
1.12.2014 16:40:11   
Buba Mira
75 komada popsova od 6 kutija keksa po 175 grama

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Cake Pops
1.12.2014 16:49:59   
Ivanka 75
Buba, super su Pops user posted image

Trco, probaj da ispises slova od cokolade (u spric sa uskim otvorom, pa na pek papir da se ohlade), pa ih zalepi na loptice, npr bela cokolada na loptice od crne cokolade.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Cake Pops
24.12.2014 17:27:31   
Maraj
BM divni su ti! Ja uh nisam pravila do sad. Sve planiram za Novu god da ih napravim. Jedino me plasi taj preliv a i imam onaj konbinovani frizider. Dakle samo tri fioke zamrzivača. Pa ako kuglice stavim na stapic necu moci da ih stavim u zamrzivač jer necu imati mesta u visinu...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Cake Pops
24.12.2014 17:32:10   
superm
Ja sam nabavila aparat za cake pops. Dobila sam i dva recepta pa sam jedan vec pravila. Ukusno i zarazno!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Cake Pops
30.12.2014 16:56:36   
Anoniman
Buba Miro kupila sam sve za cake pops. Samo jedno pitanje cime si mrvila kesks? Ja planiram jednu turu sa krem sir maslacem, a drugu sa nutelom....

(odgovor članu Buba Mira)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Cake Pops
30.12.2014 17:05:08   
mama krava
UM i ja planiram da ih sutra pravin, bas od Oreo keksa, ali moracu da stavim margarin ili možda neki sok u par njih da bi i ovaj naš alergičar mogao da jede.

A ona crnkinja Lorraine na 24 kitchen ih pravi sa kremom i izmrvi ih u multipraktiku ili ti secku!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Cake Pops
30.12.2014 17:08:20   
Anoniman
Mk hvala na odgovoruuser posted image i ja sam mislila tako sutra cu d aih probam.

E a da probas sa kikiriki buterom, je li na to alergcan, nemam ideju sa cim bi jos moglauser posted image

(odgovor članu mama krava)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Cake Pops
30.12.2014 17:15:24   
mama krava
Da, mogla bih, ali je još mali za kikiriki, tj nismo ga još uveli i treba da ga izbegavamo što duže. Inače ja OBOŽAVAM puter od kikirikija... Mogla bih sa bademovim puterom, ali je mnoooogo skup!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Cake Pops
30.12.2014 19:41:46   
Sanjica26 RR
Unina mama ja sve stavljam u blender.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Cake Pops
30.12.2014 20:47:10   
Anoniman
Sanjice jesi li i ti ove pravila?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Cake Pops
9.3.2015 13:45:09   
Mariya
Ja ih pravila od noblica i cipiripija:
Preukusni su!!
user posted image
Sad bih da napravim zute, kao smajlije.Da li neko iskusan zna, da li se ganas od bele cokolade moze ofarbati jestivom bojom?
Ili ima neku ideju kako da budu zute kuglice, ali da nije fondan ili slicna masa?

< Poruku je uredio Mariya -- 9.3.2015 13:51:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Cake Pops
9.3.2015 17:58:07   
Sanjica26 RR
Unina mama ja tek ovu poruku vidim. user posted image Pravila sam po onom receptu koji sam postavila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Cake Pops
10.3.2015 10:05:54   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja ih pravila od noblica i cipiripija:
Preukusni su!!
user posted image
Sad bih da napravim zute, kao smajlije.Da li neko iskusan zna, da li se ganas od bele cokolade moze ofarbati jestivom bojom?
Ili ima neku ideju kako da budu zute kuglice, ali da nije fondan ili slicna masa?


MAriya, čokoladu lepo obojiti možeš jedino uljanim bojama.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Cake Pops
16.3.2015 21:41:54   
Mariya
Hvala puno Lela!!Reci mi molim te gde mogu naci te uljane boje?U radnjama imaju one u prahu i nedavno sam videla neke u tubi, da nisu te uljane?
Ili ako imas neki drugi predlog kako da napravim zute cakepops-e?

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Cake Pops
17.3.2015 9:16:58   
lelaigor
IZVORNA PORUKA: Mariya

Hvala puno Lela!!Reci mi molim te gde mogu naci te uljane boje?U radnjama imaju one u prahu i nedavno sam videla neke u tubi, da nisu te uljane?
Ili ako imas neki drugi predlog kako da napravim zute cakepops-e?


Uljane boje mogu jedinokod nekog dobavljača za poslastičare, npr. ovde: KLIK
U tubi su verovatno gel boje, nisam nigde videla da se u slobodnoj prodaji prodaju uljane boje.
Što se tiče žutih cakepopsa, ja sam ih za posao radila sa topljenim fondanom, kao lego:

user posted image

Mislim, možeš ti probati i sa običnim bojama, ali neće biti lepa boja i postoji mogućnost da se zgrudva čokolada, sa belom čokoladom pažljivo kod topljenja jer skoro svaka hoće da se zgrudva ako se pretera sa temperaturom.

< Poruku je uredio lelaigor -- 17.3.2015 9:21:44 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Cake Pops
30.3.2015 14:44:17   
Mariya
Hvala puno Lela na informacijamauser posted image
Ovi tvoji zuti su predivniuser posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Cake Pops
30.3.2015 15:36:25   
lelaigor
Nema na čemu, pitaj šta treba! I hvala user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Cake Pops
9.7.2015 20:41:51   
mila83
Buba Miro,predivni su ! I hvala na detaljnom opisu postupka i receptu ! Ja bih bas trebala tematiku Frozen user posted image a za sina nsto muski user posted image jos nisam smislila.Ili cu raditi dve tri vrste univerzalnih...
Lelo,tvoji su preslatki ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Cake Pops
9.7.2015 20:47:32   
vikiveki
user posted image bravo lelaigor, valjda ću i ja nekad uspeti da napravim ovakveuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Cake Pops
10.7.2015 7:52:45   
Buba Mira
Hvala na pohvalama za popsiće, ove godine moram opet da pravim, a tema za rođus će izgleda biti Minions (Malci, po naški), oni mali žuti jednooki stvorovi iz crtaća Despicable me user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here