|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: laparaskopija u ginekologiji
16.12.2009 17:40:09   
anuksunamun
plus ja sam pila orvagil da odlozim ciklus....tako da je taj period oko 17 dana....a do tada sam se i ja vec super osecala....

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: laparaskopija u ginekologiji
16.12.2009 17:44:53   
cipiripi
7 dana nakon zahvata ....tako je bar u normalnim okolnostima
ako imas bolove u toku seksa, krvarenje, iscedak..suzdrzi se jos malo.
ako se to nastavi..pitaj docu sta dalje...user posted image

< Poruku je uredio cipiripi -- 16.12.2009 17:45:50 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: laparaskopija u ginekologiji
16.12.2009 18:17:39   
mimi76
Hvala i ja vama želim  user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: laparaskopija u ginekologiji
19.12.2009 21:06:41   
anuksunamun
cipiripi draga,ne mozes nakon sedam dana jer tada tek skidas gazu sa rezova-mislim ipak je to operacija koja se radi pod totalnom anestezijom...plus treba i organi da se vrate u normalu,sto zbog gasa kojim su te napumpali tokom operacije da bi bolje videli organe ,sto zbog iritacije organa instrumentima ....mislim sve mo mi ovde mlade:):)ali regeneracija ne moze biti potpuna nakon sedam dana...

(odgovor članu mimi76)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: laparaskopija u ginekologiji
19.12.2009 23:12:42   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

IZVORNA PORUKA: ika86

Pre 15 dana radila laparaskopiju ostecenog jajovoda. Doktori su mi ukazali na to jer ne mogu da ostanem u drugom stanju. Da li neko zna posle laparaskopije koliko vremenski ne smeju da se imaju seksualni odnosi i kad mogu da ocekujem da ce se desiti nesto. Ima li ko slicno iskustvo. Pomozite mi. Zahvalna

Hajde devojke, pomagajte koje znate odgovor user posted image



Meni su rekli 4 nedelje nikakve aktivnosti, predpostavljam ni seksualne user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: laparaskopija u ginekologiji
19.12.2009 23:56:11   
gagana83
Ja se ne secam sta su mi rekli nakon laparaskopije za odnose,samo znam da su mi je radili 3.12 a bebu smo napravili negde oko Nove Godine,ali sigurno nisam cekala 4 nedelje!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.12.2009 1:02:04   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

cipiripi draga,ne mozes nakon sedam dana jer tada tek skidas gazu sa rezova-mislim ipak je to operacija koja se radi pod totalnom anestezijom...plus treba i organi da se vrate u normalu,sto zbog gasa kojim su te napumpali tokom operacije da bi bolje videli organe ,sto zbog iritacije organa instrumentima ....mislim sve mo mi ovde mlade:):)ali regeneracija ne moze biti potpuna nakon sedam dana...


tako kazu ... e sad...verovatno je sve individualno..ja samo prenosim iskustva od mojih poznanica.. user posted image
a to sto ti pricas je logicno... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.12.2009 7:57:54   
anuksunamun
uostalom neko ima samo jedan rez a neko tri ...verovatno i od toga zavisi :):0

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.12.2009 8:22:23   
Suncicabg
Ja sam imala 3 

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.12.2009 8:29:21   
anuksunamun
i ja sam imala tri ...posle sedam dana nisam bila ni za sta ali posle 15-16 sve super...ne mora se cekati nesto duze...za mucenje...zene su najplodnije 3-6 meseci nakon produvavanja jajovoda

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.12.2009 8:36:02   
Suncicabg
I ja sam bila ok posle 15tak dana, ali ipak nisam imala nikakve aktivnosti. Da sam znala user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.1.2010 16:07:45   
dunja RR
cipiripi draga ti nisi radila laparaskopiju?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.1.2010 16:31:24   
cipiripi
radila sam celioskopiju, noviju metodu user posted image  nalaz b.o. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.1.2010 16:38:10   
dunja RR
znam za celioskopiju, ali ipak nije efektna kao laparaskopija, pre svega što se tiče jajovoda ...npr u slučaju endometrioze....

...moj dr kaže da nisam odradila laparaskopiju, za VTO ne bi imala nikakve šanse, jajovodi mi za VTO ne trebaju, ali onakvi kakvi su bili kod mene-ne bi da li šansu...
tj ako su ispunjenu tečnošću i izuvijani, tečnost se povremeno izliva i spira oplođenu jajnu ćeliju, zato je u nelkim slučajevima laparaskopija jedina efektna metoda....pre VTO, ali dok se ne uradi i ne zna se...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.1.2010 16:43:56   
cipiripi
ne bih ti znala reci.. znam samo da je kod mene sve ok sto se tice toga.. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: laparaskopija u ginekologiji
20.1.2010 17:01:32   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: cipiripi

ne bih ti znala reci.. znam samo da je kod mene sve ok sto se tice toga.. user posted image

ok, baš razmišljam nekoliko dana o tome da te pitam...ali nikako da se setim

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: laparaskopija u ginekologiji
21.1.2010 19:06:57   
jance
My smo pokusali 3 nedelje posle laparoskopije da imamo odnose...naravno vrlo oprezno... mogu da kazem da mozda nisam morala ni toliko da cekam...ali 3 nedelje i odnos je bio bezbolan definitivno! (posto sam imala endometrioticnu cistu na levom jajniku, svi dotadasnji odnosi su bili malo bolni)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.2.2010 10:24:34   
zvezdica009
da li neko zna koliko kosta ta laparoskopija ?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.2.2010 10:29:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: zvezdica009

da li neko zna koliko kosta ta laparoskopija ?


u Gradskoj bolnici je besplatna, u Frontu je čini mi se oko 20000-25000, a privatno verovatno još skuplja....

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.2.2010 12:20:51   
zvezdica009
Hvala Dunja, moram se raspitati za NS kakvo je stanje, a nadam se da ce se javiti neko ko zna koje su cene u bolnici i privatno

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.2.2010 16:49:59   
jance
zvezdice, ja sam radila laparoskopiju u Betaniji krajem aprila prosle godine i platila sam 18000din. Za privatnike sam se interesovala samo u MC bolnici a tamo je tada bilo od 1200 do 1500eura.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: laparaskopija u ginekologiji
4.2.2010 11:49:14   
zvezdica009
da li je neka od vas pila neke tablete za odlaganje menstruacije zbog laparoskopije?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: laparaskopija u ginekologiji
4.2.2010 11:51:40   
daca77
Ja sam pila pre klasicne operacije tabl.primult nor 2x1,10 dana i posle 2 da je stigla user posted image i otisla i ja zatim u bolnicu na operaciju...user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: laparaskopija u ginekologiji
4.2.2010 12:07:40   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: zvezdica009

da li je neka od vas pila neke tablete za odlaganje menstruacije zbog laparoskopije?


ja sam radila slicnu metodu-celioskopiju, i nisam pila nista osim antibiotika dan pre intervencije...i do kraja pakovanja posle..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: laparaskopija u ginekologiji
4.2.2010 13:30:37   
zvezdica009
IZVORNA PORUKA: daca77

Ja sam pila pre klasicne operacije tabl.primult nor 2x1,10 dana i posle 2 da je stigla user posted image i otisla i ja zatim u bolnicu na operaciju...user posted image


daco nisam te razumela, da li si pila taj primolut nor da bi odlozila menstr. ? meni su rekli da to pijem da mi vestica ne bi dosla sad jer treba da mi rade laparoskopiju

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here