|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
18.2.2011 16:41:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: magiNS

Takodje, dr Krnjic pedijatar-neonatolog iz Betanije koja SVAKOJ mami uvali svoj broj mobilnog "da se cujuz a 10ak dana" jer nesto navodno treba jos da se prekontrolise.

Da, da i mi smo tako prošli! A znam još doooosta mama!


I ova Krnjićkauser posted image Isto je probvala da me zezne svežu posle porođajauser posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.3.2011 13:15:28   
mirjanica
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Pedijatar Kalanj ima masnu kosu user posted image (uvek)

Haha, dobra fora!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.3.2011 13:22:56   
mirjanica
Pa ajde kad mi je vec dosadno, a slucajno naleteh na ovu temu, da napisem i ja kratko svoje iskustvo!
Cisto za neku buducu trudnicu koja ce mozda dospeti kod dr Pesic Bosiljkic u dz Novi Beograd!
Zene, ako vam na salteru sestra nju preporuci (samo zato sto kod nje ima najvise mesta pa ubacuju zene koje dodju prvi put i nemaju pojma kakva je), ne prihvatajte slucajno! Ajde da ne komentarisem to sto je sva mlitava i dzigljava pa ne lici na ginekologa (po meni zena ginekolog treba da ostavi utisak jake, sposobne zene koja moze da vas porodi a ne nekog metiljavka), nego sto ne ume nista drugo osim da pise upute (za dabl test ne daje), doznake i recepte... Ni na jedno moje pitanje od pocetka trudnoce koju inace ne vodim kod nje, nije umela ili nije htela da odgovori. Za hematom na pocetku trudnoce i pored mojih sto pitanja, odgovorila je samo da kad pocnem da krvarim idem pravo u bolnicu da ne dolazim kod nje (hvala Bogu on se sam povukao nisam uopste krvarila, ali sam taj dan preplakala)! Kasnije za visok pritisak mi je samo dala uput za bolnicu i rekla da odmah idem, rezultate krvne slike nije htela ni da pogleda samo je rekla, nosi to njima!
Da vas ne davim daljim primerima, elem poslednji put joj se javila zelja da me pogleda na stolu, da vidi grlic, iako sam dosla samo po doznake! Ne znam sta je uradila, znam samo da sam dosla normalna a jedva se vratila kuci od bola u donjem stomaku! Sledeci put, kad je rekla da hoce da me pogleda, rekla sam da ne moze jer me prosli put bolelo i da ja vodim trudnocu kod druge dr a tu dolazim samo po papire! Samo je uzela moj karton i rekla "dovidjenja"! Ko njoj dade diplomu?!?! Sad tek imam muku da je promenim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.3.2011 13:47:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Malecka074

Dr Ugarkovic u Z:O.V. Novi Sad. Katastrofa od coveka i lekara. Totalno neljubazan, nezainteresovan i nestrucan! Grozan!user posted image


I od mene isti komentar za dotičnog .

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.3.2011 14:30:14   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: magiNS

Takodje, dr Krnjic pedijatar-neonatolog iz Betanije koja SVAKOJ mami uvali svoj broj mobilnog "da se cujuz a 10ak dana" jer nesto navodno treba jos da se prekontrolise.

Da, da i mi smo tako prošli! A znam još doooosta mama!


I ova Krnjićkauser posted image Isto je probvala da me zezne svežu posle porođajauser posted image


i meni je uvalila br... sva sreca pa postoji rr pa sam znala za nju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
27.3.2011 14:40:24   
bokicans
IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: magiNS

Takodje, dr Krnjic pedijatar-neonatolog iz Betanije koja SVAKOJ mami uvali svoj broj mobilnog "da se cujuz a 10ak dana" jer nesto navodno treba jos da se prekontrolise.

Da, da i mi smo tako prošli! A znam još doooosta mama!


I ova Krnjićkauser posted image Isto je probvala da me zezne svežu posle porođajauser posted image


i meni je uvalila br... sva sreca pa postoji rr pa sam znala za nju





Ahahahahaha,i meni prvi put sa Nadjom ali nisam nasela!!!!!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
9.8.2011 23:56:25   
Anoniman
da vidimo ....
dr modosanov iz dz zmaj ognjen vuk - neprijatna, ne posvecuje uopste (a ne dovoljno) paznje pacijentkinjama, ne postuje zakazano vreme (ma masi ga za citava dva sata jer pauza traje sat ipo a ne pola sata i nikad nije dosla na vreme na posao), nije za ovih sedam meseci upamtila da meni vodi trudnocu a ne moje ime ili istoriju. ukratko - gruba, neprofesionalna, sa bed-side-manners na nivou skoljke iz dunava.
i slag na tortu dr bogavac iz betanije. tu ne bi znala ni odakle da pocnem - zena je uzas zivi!!! uvek kasni, vice na sestre i pacijente, ako bude htela vaginalni da radi - ODBIJTE!! plakalo mi se koliko me je bolelo. istrtljala mi je pol iako joj je receno da necemo da znamo, nikad nista smisleno nije rekla o bebi, nego moljakam sestre na salteru da mi procitaju nalaze ... i najgore je sto sam mislila da sam samo ja u pitanju. bar do prekjuce, kad je jedna poznanica na moje "a sto je lekarka grooooznaaa..." ona skocila "Bogavac, a?"

sve u svemu - mislim da sledece muz radja ili ide iz epruvete. ja kod drzzavnog ginekologa samo pod pretnjom cupanja noktiju

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.8.2011 0:00:17   
Anoniman
Dobrodošla sugrađanko!

Pridruži nam se i u nekim lepšim temama!

Kako se ubaci Ticker?

Imaš teme za trudnoću po tromesečjima, ne znam koja si sedmica, ustvari, nisam sigurna jel 7mi mesec po sedmicama upada u Drugo ili Treće tromesečje.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.8.2011 10:19:18   
Anoniman
Dr. Zrnić ginekolog user posted image user posted image user posted image
Dr. Pavlović gastroenterolog-pedijatar user posted image
A dr. Puleva alergolog user posted image ona je više smešna i luda-mada kome prigusti, nadrljao je sa njom!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.8.2011 10:22:43   
Olga75
matori Zrnic nije zasluzio ni da se spomene user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
10.8.2011 10:25:36   
Anoniman
user posted image Pa definitivno je van svake konkurencije!

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
12.11.2011 12:01:08   
Anoniman
Zeljka Stevovic dz blok V - Podgoricauser posted image user posted image
daleko joj lepa kuca..zalosno ko se sve bavi ginekologijomuser posted image
ima ruke ko macoluuser posted image user posted image ,a,dok na kompjuter otkuca jedan uput..perut da dobijes od njeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
29.11.2011 10:36:47   
boba 11
Eh imam svasta za ovu temu pa da pocnemuser posted image
Prvo dr Rajka Jojic iz zmaj o. vuka NS- juvenilni ginekolog
( lecim cerku od dve god od bakterija bili prvo kod dr stanisic pa je ona otisla u dz Liman i ne radi sa decom vise. Posle dva meseca dodjem kad ova doticna radi i sednemo.Prvo smo cekali pola sata napolju pa onda nas sestra uvede da kao ne sedim sa malim detetom tu medju devojkama.Pa sedim pola sata na krevetu dobili igracke da se igramo inace sestra je super al nam podmetnu odma ugovor da potpisem .Dodje dr Jojic i da mi taj ugovor da potpisem i ja budala potpisa.Onda skinem dete i ona kaze da joj ukinem sve slatkise cokolade i ostalo jer joj je suva koza i ima ekcem onda predje na vaginu i cacka li cacka detetu dojadi pa pocne da place a ova kaze to nju ne boli jer bi je bolelo da vadi vaginalni bris i tako nasytavi da tandrlja sa onim stapicem i meni pocne pokazivati kako to izgleda kako ima i gljivice itd.Onda kad je bila gotova pocne da mi drzi predavanje o ishrani sta treba da kuvam da pravim licno kiselo mleko da ne dajem puno mleka obicnog da pecem hleb ni slucajno kupovni itd.da ne duzim.U medjuvremenu pregledala i sina jer sam ga povela na bris grla i nosa i kaze da on ima neku alergiju da mu btis i ne treba da treba da vice kad peva jer nije dosta plakao kao beba da sam ja umetnicka dusa vidi mi po brku da cerka treba da igra folklor i da ce dobiti menstruaciju sa 5 godina.Straaaaaaasnooooooooooooo
uglavnom proveli smo jos sat vremena sa njom a da prvo sto mi je rekla kad je cula sam rodila na carski kao sa 35 g da rodim jos jedno i onda ce da mi secnu jajovode.Ja zgranuta kazem da ne planiram vise ali ona kaze cuti tu ima dda rodis ja cu da ti vodim trudnocu za dz.
Katasrofa od dr.
Ja ustvari ne znam jesam isla kod baba vange ili kod orl lekara ili kod alergologa ili kod ginekologa
Zena se u sve oblasti razume.
Postujem ja sve savete dobronamerne ali sam cula da je i druge plasila sa menstruacijom sa 7 godina pa mislim da joj nisu sve koze na broju
Ako mozete zaobidjite je u sirokom luku

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
29.11.2011 10:42:21   
boba 11
Ima jos doktora iz betanije kao sto ste rekle Bogavac me vukla svakih dve nedelje na uz jer nesto ne vidi kod bebe a rodila se hvala bogu zdrava i prava
Pjevic mi trazio hirurga zvala sam ga privatno da o mi broj da mi operisu bruh u toku carskog pa su mi nakraju dva hirurga i nacelnik patologije rekli da ce mi samo uzeti pare jer se to ne radi zajedno.Kao moze ali kad se materica vrati na svoje mesto moze i mrezica da se pomeri pa ponovo na operaciju.
Dr stajic je npr bio ljubazan operisao moju cimerku sa porodjaja nisu bili u kontaktu pa pretpostavljam da svi imaju svoju zutu minutu.
Dr Vejnovic je isto presao moju drugaricu vodio joj trudnocu i isla je na carski zbog moguce epiklepsije a gospodin se nije udostojio da je obidje a kamo li porodi.
Inace kad su vizite samo gleda kako ce koju porodilju da izbaci nama licno je postavio pitanje malo saljivo: Ajmo mame koja ce da ide kuci danas.NAravno ni jedna se nije javila jer smo sve bile na carski

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
29.11.2011 10:43:50   
boba 11
Inace su me porodile u Betaniji prvi put dr Novakov a drugi put dr.Grujic i o njima nemam nista lose reci OK su

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
29.11.2011 11:18:11   
sarah kay
Zeljka Stevovic dz blok V - Podgorica
daleko joj lepa kuca..zalosno ko se sve bavi ginekologijom
ima ruke ko macolu ,a,dok na kompjuter otkuca jedan uput..perut da dobijes od nje
................................................................................................




Aaaaaaaaaaaa, Lola ,nemoj to da mi radis,ja trudnocu vodim privatno,ali moram sada da nadjem izabranog ginekologa,zbog uputa i ostalih stvari... a moj ginekolog mi je upravo nju preporucio (mada cu stvarno samo papire da uzimam kod nje).... user posted image

imas preporuku sto se tice PG?

< Poruku je uredio viking RR -- 31.10.2013 21:09:37 >

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
30.7.2012 10:18:39   
*Alexx*
Upravo sam naletela na ovaj blog post. U pitanju je jedini pulmolog/alergolog u Subotici KLIK

Ja sam šokirana!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sarah kay)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
30.7.2012 10:27:25   
Anoniman
Aaa, da "naša" Puleva!!! Ja više ne znam šta treba da se desi da počne nešto radikalno da se menja u našoj bolnici user posted image
Ta žena je LUUUUDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAA!!! I naravno, jedini alergolog kojeg imamo na raspolaganju. Khm, ona je Mihajlov teški kolitis lečila štapićima i čajem!!! user posted image Budala kompletna! Imamo uput da ga vodimo na alergo test na jesen, a ja sve nešto razmišljam da lepo platim 4000 i da uradim test u nekoj privatnoj klinici

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
30.7.2012 10:51:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Upravo sam naletela na ovaj blog post. U pitanju je jedini pulmolog/alergolog u Subotici KLIK

Ja sam šokirana!


Čitala sam ovo nedavno.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
30.7.2012 10:55:06   
red3lilu
Hami je vraćen na ginekologijuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
30.7.2012 11:00:18   
Anoniman
A znaš da kod njega neće ni hitni slučajevi user posted image Došla neka bakica, krvari, svi lekari u salama, samo Hami u ambulanti-puna čekaona i naravno ni jedna neće kod njega, a kad su baku doveli, kaže njena ćerka: a neka, neka... Sačekaćemo da završe operaciju!!!
Meni je naša bolnica pravo dno dna. Kao njemu je zabranjen pristup u operacionu salu, ali šta on uopšte ima da radi u praksi?!?!?! Pre pola godine moja drugarica u 5 mesecu nešto prokrvarila, on bio dežuran, kaže to je za kiretažu i zadrži je do jutra. Ujutro ustanovili da je sa bebom sve uredu i pre mesec dana se rodila zdrava mala Tamara user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
21.1.2013 18:43:27   
Duskan

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ugarković u Zmaj Ognjena Vuka ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidis, razlicita su misljenja, ja sam sa dr Ugarkovicem imala bas pozitivna iskustva. Mozda nekom smeta sto se on zna nasaliti, ali je jako neposredan, i odgovara na sva pitanja :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
22.1.2013 6:21:44   
vukosava
Eh, davno je to bilo, ovde su svi profi,dobro placeni i bore se za pacijente.

A u Srbiji - jedan nadrndani u Betaniji sto mi svojim rucerdama umalo noje prso moje upaljeno slepo crevo tvrdeci pre pregleda da sam trudna sta bih drugo radila u pola osam uvece tu kod njega...

(odgovor članu Duskan)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
31.10.2013 20:55:53   
VVVV
Dr Rudic, pedijatar, ordinacija u Tolstojevoj, NOvi Sad
Strasno sujetan tip. Inace je ljubazan dok mu ne dodje zuta minuta.
Moje dete od 3 gosine je mesec dana uzimalo neke nnjegove pravljene kapi za nos (koje zove rudic kapi) u kojima ima adrianola. I on kaze da jos 2 nedelje nastavi da ih uzima. Ja ga pitam da li je to bezbedno, jer kapi sadrze adrianol, a na adrianolu pise da ne sme da se koristi duze od 3 dana i da nije za decu ispod 6 godina. Kad je on poceo mene da pickara: 'Ko ste vi da mene proveravate? Ako sam ja to prepisao, sta vi ima da citate uputstva?'. Ja ocutim, izvinim se kazem da nisam rekla da je to lose, nego sam pitala. A on dve recenice, pa opet. I tako jedno 5 puta se vracao na to i dramio. U jednom momentu mi je reako 'Ja mogu da biram s kim cu da radim. Meni ovo ne treba. Da ja slusam vase gluposti. Sta vi ima da citate uputstva na lekovima'. Ja mu nista nisam rekla, mada mi je svasta proslo kroz glavu, ali stvarno mi se smucio. A i mislim da je siguran da su te kapi beybedne, umeo bi to i da objasni, a ne samo da se breca.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dr XY mi se ne dopada!
31.10.2013 21:08:35   
madre
samo dok sam procirala ovo sam se iznervirala, ne mogu ni da zamislim kako bi bilo da sam bila tamo!!!
stvarno ih je mnogo takvihuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here