|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
27.4.2009 22:38:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Idemo u vrtić!
27.4.2009 22:41:58   
Lu
Mogli su svi biti prisutni jer je sastanak bio kad roditelji dolaze po djecu a tete bi produžile čuvati djecu,
ma gagi znam već su mi neke mame prije rekle,ma kojeg ću vraga tamo,
njima je samo bino da im čuvaju djecu a ostalo ih ne zanima,ni da li jedu a kamoli ostalouser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
27.4.2009 22:46:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Idemo u vrtić!
28.4.2009 10:41:33   
Anoniman
Evo jedan textić: Polazimo u obdanište! KLIK

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Idemo u vrtić!
7.5.2009 0:04:56   
hera
Da li vam  se nekada desilo da vase dete sa jos jednim detetom ne namerno polomi igracku i da vam se vaspitacica zali i da trazi da kupite igracku? Meni se to danas desilo i uzasnuta sam. NEMOJTE MISLITI DA BRANIM DETE ALI DA KUPIM IGRACKU? U pitanju je neka pegla i sigurno nije skupa... Da li je to kriza stvarno dosla i kod nas?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:00:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: hera

Da li vam  se nekada desilo da vase dete sa jos jednim detetom ne namerno polomi igracku i da vam se vaspitacica zali i da trazi da kupite igracku? Meni se to danas desilo i uzasnuta sam. NEMOJTE MISLITI DA BRANIM DETE ALI DA KUPIM IGRACKU? U pitanju je neka pegla i sigurno nije skupa... Da li je to kriza stvarno dosla i kod nas?


Jao Hera baš bezveze,pa kako djeca rasturaju igračke roditelji bi na brzinu bankrotiraliuser posted image
Nego kako završi ovouser posted image

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:03:04   
Anoniman
da kupi igracku ???????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa jesu li oni normalni ...ne mogu da vjerujem .... pa jednostavnije im je da sklone sve igracke iz vrtića i gotova priča

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:06:24   
prase
Ima još boljih fazona, kod nas u blizini ima vrtić (privatni) u koji deca donose sama svoje igračke... Onda, ako neka igračka strada, to rešavaju roditelji (oni čija je igračka i eventualno oni čije je dete slomilo). Lepo su se dosetili...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:08:06   
Lu
Meni tete juče kažu da jedan novi dječak koji mnogo psuje isto to nagovara mog Roka,pošto je on među najmlađim u grupi.
Naime taj mali govori i tetama i djeci jako ružne riječi poput đubre,stokouser posted image user posted image  i sve to sa *e-be i još svačim sastavlja,ja sam se šokiralauser posted image
Kad se sjetim koliko sam truda uložila da on shvati da je to ružno i kad čuje da ne smije ponavljati da na to smije samo reći "miša mu poljubim"!
Rekla sam tetama da ga opominju i upozoravaju, da ga slobodno pošalju u kaznu  u krajnjem slučaju jer ne želim da psuje,to mi je odvratno kad malo dijete psuje,ajde ako se nešto omakne pa roditelji opomenu ali onako sočno,konstantnouser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:08:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Ima još boljih fazona, kod nas u blizini ima vrtić (privatni) u koji deca donose sama svoje igračke... Onda, ako neka igračka strada, to rešavaju roditelji (oni čija je igračka i eventualno oni čije je dete slomilo). Lepo su se dosetili...



grozno .... nemam riječi

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 27.5.2009 9:09:24 >

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:10:17   
mihi
Hera, nemoj da se ljutiš ali to je i vaspitna stvar da paze kuda idu i šta rade. Zamisli da svako dete u vrtiću polomi samo jednu igraččku pa vrtić bi vrlo brzo ostao bez igračaka. Mom starijem sinu se to desilo u vrtiću i ja sam uzela od njegovog džeparca (čak smo zajedno išli da kupimo igračku koju je slomio) i to mu rekla da bi delovalo vaspitno. user posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:13:03   
Lu
IZVORNA PORUKA: prase

Ima još boljih fazona, kod nas u blizini ima vrtić (privatni) u koji deca donose sama svoje igračke... Onda, ako neka igračka strada, to rešavaju roditelji (oni čija je igračka i eventualno oni čije je dete slomilo). Lepo su se dosetili...

To su smislili pedagoziuser posted image user posted image user posted image
Divnouser posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:15:20   
Lu
Mihi ali ako je dijete slučajno polomilo igračku možda ga treba upozoriti da drugi put pazi ali baš da kupuje igračku...ne znam meni je to prestrogo.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:20:12   
mihi
Ja mislim Lu da nije tu ih treba naravno polako i oprezno naučiti da  te igračke trebaju i drugoj deci. Samo da znate šta rade u školi kaže mi psiholog da 2 puta u toku školske godine menjaju opremu u toaletu, a desi se da stradaju i klupe i stolice. A škola je potpuno nova Japanska vlada dala pare da se skroz opremi.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:24:59   
Anoniman
Zavisi da li je dete slučajno ili namerno slomilo igračku.

Može se desiti da se dete lepo igra, neko ga malo gurne, dete slučajno zgazi igračku... onda nije fer kažnjavati.
Međutim, ako vaspitačica vidi da dete namerno uništava igračku... onda se potpuno slažem sa mihi.

Centralni problem je što roditelji takvim stvarim ne pridaju značaj. Kada sam upisala Luku i jaslice, bila sam u šoku. Moje dete koje je volelo da se igra sa igračkama (koliko je to umelo sa malo više od godinu dana), je počelo da ih prosipa na pod i gazi. Onda mi je baka rekla da je to normalno, da je to faza kroz koju deca prolaze kada idu u vrtić, jer tamo vide takvo ponašanje od druge dece, čiji roditelji ne haju za to.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Idemo u vrtić!
27.5.2009 9:28:26   
Lu
IZVORNA PORUKA: mihi

Ja mislim Lu da nije tu ih treba naravno polako i oprezno naučiti da  te igračke trebaju i drugoj deci.

Slažem se,polako i oprezno, zato bi ja kad se to desi prvi put sa ne toliko strašnom štetom pokušala sa upozorenjem, ali eto tu zadnju riječ imaju odgajatelji odnosno vrtić a mi moramo poštivati pravila, ako nam se ne sviđa ispisat ćemo dijeteuser posted image  

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 0:31:45   
hera
Izvini molim te, ali nisam stigla ranije da javim kako se zavrsio slucaJ zvani pegla.MM je trazio od vaspitacice peglu kako bismo kupili istu takvu ali digla se prasina i ispalo je da vaspitacica i nije mislila da se kupi pegla a to je rekla ko zna zbog cega...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 0:33:24   
Anoniman
user posted image svašta! 

(odgovor članu hera)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 7:06:32   
Lu
IZVORNA PORUKA: hera

Izvini molim te, ali nisam stigla ranije da javim kako se zavrsio slucaJ zvani pegla.MM je trazio od vaspitacice peglu kako bismo kupili istu takvu ali digla se prasina i ispalo je da vaspitacica i nije mislila da se kupi pegla a to je rekla ko zna zbog cega...

...da zaplaši malo dijete ili vas,bezze joj je ta metoda a možda se samo malo izletila user posted image

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 7:08:21   
Lu
Mi danas u 18.00h imamo priredbu,tj djeca iz vrtića,
baš imam tremu kao da će da polaže neki važan ispituser posted image
a ne da pjeva djeca su ukras svijetauser posted image
 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 8:26:39   
Anoniman
Jao lu - supeeeer! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 9:42:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Mi danas u 18.00h imamo priredbu,tj djeca iz vrtića,
baš imam tremu kao da će da polaže neki važan ispituser posted image
a ne da pjeva djeca su ukras svijetauser posted image
 


očekujemo slike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 9:44:58   
Lu
Joj samo da se ne rasplačeuser posted image
a i ako se rasplače nije smak svijeta...
imaće bijelu košuljicu...ma ja nisam normalna kako me emocije preplave uh,ja sam na probi kad sam ga gledala skoro zaplakala kako moj dječak rasteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 9:47:05   
Sneža
Luuser posted image user posted image



_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Idemo u vrtić!
4.6.2009 9:47:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Joj samo da se ne rasplačeuser posted image
a i ako se rasplače nije smak svijeta...
imaće bijelu košuljicu...ma ja nisam normalna kako me emocije preplave uh,ja sam na probi kad sam ga gledala skoro zaplakala kako moj dječak rasteuser posted image


Lu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al s drugim ce biti lakse user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here