|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
1.11.2012 16:12:44   
Ana RR
Ksenči, evo ti polukružno klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Vozačka dozvola
1.11.2012 16:32:45   
Anoniman
da, polukruzno je ovo sto sam strucno objasnila kao napred-nazad-napred, a ovo sto sam ja trebala da odradim nije to.

ovo je u principu voznja u rikverc, s tim sto imas i cosak, moras da skrenes.

< Poruku je uredio ksena -- 1.11.2012 16:34:25 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 352
   RE: Vozačka dozvola
1.11.2012 16:53:29   
Ana RR
Aha, kapiram.

Ja sam na polaganju vozila 300m pravo, uradila polukružno i vratila se na poligon. Ništa drugo mi nisu tražili.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Vozačka dozvola
1.11.2012 16:58:50   
Anoniman
Lastin rep Ksena?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 354
   RE: Vozačka dozvola
1.11.2012 20:08:54   
Anoniman
ovde nema poligona (ni na casovima) i svi moraju sve da odrade (sem ako ne "podmazu" user posted image )
ne znam, nisam cula za lastin rep user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Vozačka dozvola
28.7.2013 21:33:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Aha, kapiram.

Ja sam na polaganju vozila 300m pravo, uradila polukružno i vratila se na poligon. Ništa drugo mi nisu tražili.



Ti si onda imala debelu vezu user posted image

Elem, žene ja moram da menjam moju VD - ističe mi u novembru, a ja tada neću biti tu. Jel znate, ima li gužvi?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Vozačka dozvola
28.7.2013 21:44:39   
Štetica
Trco ja sam cekala oko 15dana da mi urade novu,a vozila sam na potvrdu da sam predala za novu. Ja sam to menjala prosle godine i zbog prezimena a i bila mi je istekla. Koliko se ceka u Bg nemam pojma,ako ti treba veza,na Vozdovcu imam "debelu" .

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Vozačka dozvola
28.7.2013 21:45:56   
lesica
Trco nema guzve, jedino sto nekih nedelju dana cekas na izdavanje. Mm je skoro menjao pa otud info.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Vozačka dozvola
28.7.2013 22:55:07   
Trcosava
Ma ja ću po hitnom postupku da tražim. Nego mislila sam na gužve u samim MUP-ovima. Pošto sutra imam turu - MUP, podizanje rezultata maminih u Dragiše Mišović plus optičar. A svi negde od 8 rade i ne znam kud pre da idem. A naravno, ni jedan MUP nema više poštu - nego prvo po uplatnice, pa onda plati uplatnice pa ostalo... to mi najveći cim.
Razmišljam da li da idem u neku stanicu u Mirijevu ili da idem dole u ''''Belu kuću''''user posted image

< Poruku je uredio Trcosava -- 28.7.2013 22:56:04 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Vozačka dozvola
28.7.2013 23:26:54   
Ana RR
Trco, nisam imala vezu, da li im je bio takav dan ali uopšte nas nisu maltretirali. Doduše, davno je to bilo, 2003. godine još.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Vozačka dozvola
29.7.2013 10:24:22   
cvećka
Trco, povedi dete, bar na Nbgd pustaju preko reda sa decom (: i ima posta pored (((:

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Vozačka dozvola
3.9.2013 8:28:34   
Trcosava
E da ja upišem update za vozačku.

Po novom, u MUP-u Palilula opet ima pošta.
Nije bila gužva za predavanje, bila je gužva na slikanju (prosto ne verujem, ali tamo gde se slika, izgleda da se i popunjavaju obrasci za pasoše) i pitam
Ja; Jel problem da uđem preko reda, imam samo da se slikam za vozačku, dete me čeka u autu (napolju je plus milion)
Ostali: Naravno, nije problem.
Jedna baba: A jel dete samo u autu?
Ja: ??? Pa nisam luda da ostavim samo dete u autu, nije sama. Njen otac je sa njom.
Baba: E pa onda ne može, ona je na sigurnom.
Ja i ostali: ?????????????

Naravno, nisam prošla bez peripetija. Predala ja po hitnom postupku - u ponedeljak predala, rekli u sredu popodne.
Dođem ja u sredu popodne, kaže teta nije stigla, ali pošto joj je moje prezime zapalo za oko, pregleda i kaže ''Ahaaa, ona je otišla u Pančevo greškom, sutra posle 11 doalzi poštar.''
Ok, dođem ja sutradan posle 11, pitam onu tetu jel im bio čika poštar, kaže nije posle 15h. Ja već u panici, kako nije, pa koleginica vaša rekla da stiže oko pola 11... No na kraju joj kažem da je moja vozačka otišla greškom u Pančevo i onda joj klikne. Stigla je! Jupiii!!

@ Ana RR - ja sam se to šalila gore (vidiš da sam turila smajlija), a i ja sam polagala 2003, u okotobru user posted image

@ Cvele - tamo u Paliluli nemaju klimu unutra, nije mi padalo na pamet da vodim Anu u onu gasnu komoru

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Vozačka dozvola
3.9.2013 10:44:02   
dunja RR
Uskoro mi ističe probna dozvola, šta beše sada radim, jel nešto menjam?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Vozačka dozvola
3.9.2013 13:01:52   
Anoniman
I meni istice 10.9. ja mislaimd aides u sup i vadis novu, stalnu dozvolu, onu na 10 godinauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 364
   RE: Vozačka dozvola
13.9.2013 14:26:33   
pandina
Ja sam dobila dozvolu jos pre 10 godina i tada sam aktivno vozila godinu dana. Medjutim, sada me strah posle toliko godina nevozenja i da se uhvatim za volan. Uzela bih dodatne zasove, uopste nemam pojma koliko bi mi casova trebalo. Imam utisak da nemam pojma nista, a mozda je to samo zabluda. Kako to ide? Odem u bilo koju auto skolu, platim i to je to? Je li tako? Sta mislite koliko casova mi okvirno treba? Ja nisam nikada u Beogradu vozila, mozda bi to trebalo uzeti u obzir.
Moram i vozacku da promenim jer mi se ne poklapa sa licnom kartom.

< Poruku je uredio pandina -- 13.9.2013 14:28:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Vozačka dozvola
13.9.2013 14:29:01   
Peace*
Mislim da će ti to najbolje reći u autoškoli. Prosto, idi i reci im to što si rekla nama. Sedi za volan, i videćeš. Mislim da je vožnja auta isto što i vožnja bicikla - to se ne zaboravlja, samo izađeš iz fazona.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Vozačka dozvola
13.9.2013 14:30:29   
minnica
Ja isto tako nisam vozila u prvoj trudnoći i kad je beba bila mala, pa vozila kasnije, pa nisam u drugoj trudnoći. Nisam uzimala časove, samo sam sa mm malo vozila, a posle sama.
Moja drugarica je uzimala tako dodatne časove, možeš u bilo kojoj auto školi.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Vozačka dozvola
13.9.2013 15:08:16   
pandina
Da, u pravu ste. Nadam se da mi nece trebati nesto mnogo casova i da cu se brze nego sto mislim vratiti u formu.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Vozačka dozvola
13.9.2013 17:59:29   
Ana13
Tako sam i ja "zaboravila" kako se vozi. Polozila sam 2004.god i to sam bila poprilicno dobra,instruktor me vec prvi cas izveo sa poligona u gradsku voznju. Ali sam ja mesec dana po dobijanju dozvole presla u Nis na fax i nisam imala prilike da vozim.Kad sam isla kuci,mozda sam 3 puta sela u kola(doduse na duze destinacije).I sad ce mm da uzmu dozvolu na 3 meseca,a ja ne smem da sednem za volan user posted image . Ne znam da li da se vozim malo sa njim ili da uzmem casove user posted image On me tera da probam,a mene je strah.Nemam pojma sto? Cak su mi Mod i Serpica objasnjavale kako nije strasno,kao da sam malo dete user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Vozačka dozvola
13.9.2013 18:45:57   
pandina
Ana, kod mene je slicna situacija, ja stalno izmisljam neke izgovore da odlozim to jer se plasim, ali sad sam definitivno odlucila da uzmem casove. Svi vozaci oko mene se nude da uz nji se podsetim, ali meni nije to to. Ipak, kad znas da je pored tebe instruktor, sasvim je drugacije.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Vozačka dozvola
13.9.2013 18:52:00   
Ana RR
Pandina, mislim da ćeš biti opuštenija i sigurnija sa instruktorom prvo jer je to totalno nepoznata osoba kojoj je to posao, a i zato što ima duple komande, naravno Moja drugarica je uzela 10ak časova, čisto da se podseti i evo sad super vozi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Vozačka dozvola
15.9.2013 11:30:55   
pandina
Da, Ana, u pravu si. Tako cu i da uradim. Nego moram prvo da proverim da li moram da uzmem novu dozvolu (posto mi se ne slaze sa licnom kartom) ili moze da se voze ti kondicioni casovi i bez dozvole.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Vozačka dozvola
15.9.2013 16:35:11   
vukosava
Mene je moj insturktor esktremno nervirao. Non stop sam gresila kako ubacujem u brzinu na casovima, krcao menjac na jugu. Toliko me je nervirao da sam polozila iz prve, bez greske na ispitu ali ipak uzela jos casova da me nauce kako da dovezem do kuce posto mi je ulica ekstremno strma... Uf kakva trauma to polaganje. Ja nisam zelela uopste da polazem voznju ali su me nagovorili. Kad sam sela u auto i naucila, nisi me posle mogao isterati, evo vozim vec 20 godina (al sam matora :) Moja prva velika voznja nakon polaganja (sedam dana nakon polaganja) je bila Uzice - Nis, vozila sam mamu i sestre kod bake. Sad kad pomislim nema leba da bi ja sela toliki put sa nekim pocetnikom. Jos mi je pukla guma kod Krusevca... E mlado, ludo... Moja mama se uvek plasila da vozi van grada. A nakon sto tate vise nije bilo, ja sam bila porodicni vozac (odkad sam polozila za voznju otprilike).

< Poruku je uredio vukosava -- 15.9.2013 16:37:36 >

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Vozačka dozvola
27.9.2013 21:54:59   
Наташица
е кад напишем читав пост, кликнем и јави ми да ми је неко срање истекло па све морам поново...тачно би рачунар запуцала.
user posted image
него, ово је за мене "болна" тема. имам возачку од 2007 и не знам јесам ли сјела возити 4 пута и то на почетку. како нисам имала ауто, нисам возила и кад сам га добила...једноставно не смијем. све мислим неког ћу запуцати и направити неко срање. како имамо рено мегана који је непрегледан и велики за мене, јер сам метар и шумска јагода, ја још горе не смијем. све наговарам мужа да узмемо неко мање ауто. љута сам на себе што никако не могу да се наканим узети часове вожње. срећа па живимо близу центра па све обављам пјешке, али кад треба нешто хитно..колико је пута муж изашао с посла па возио, посебно кад дијете треба докотру. љута са на себе због тога страха.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Vozačka dozvola
5.11.2013 9:24:22   
nela79
Beogradjanke, trebam da zamijenim svoju Bosansku vozacku dozvolu. Izmedju ostalog treba mi i i ljekarsko uvjerenje da sam sposobna da budem vozac. :)
Gdje se ono vadi? Koliko traje procedura vadjenja i koliko kosta?

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here