|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
26.9.2015 0:10:32   
Rosita
Hahaha, ni ja :). Ni sela za volan parkiranog :D.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Vozačka dozvola
27.9.2015 13:05:00   
Rosita

IZVORNA PORUKA: degu

I sebi sam posebno odvojila gde se ne izriče zabrana upravljanja, pa sam znala da se za sve ostalo izriče user posted image


e , ovo nisam slusala, iz kog je to dela degu? Tj. u kojoj oblasti imam to da procitam (nemam literaturu, nasla bih na netu pravilnik ili sta vec)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Vozačka dozvola
27.9.2015 13:10:55   
Zemunka85
Da vam se pridruzim.
Em nemam vozacku, em me to ne zanima, em moram, em nemam poojma kad cu ... ;(

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Vozačka dozvola
2.10.2015 13:16:06   
Rosita
Polozih i ja, 96 %user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Vozačka dozvola
2.10.2015 13:20:12   
mamin mish
Cestitam Rosita!!!

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Vozačka dozvola
2.10.2015 13:37:03   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Da vam se pridruzim.
Em nemam vozacku, em me to ne zanima, em moram, em nemam poojma kad cu ... ;(

ovako i kod mene,da još dodam em je preskupo tako da do daljnjeg ništa od toga user posted image
Rosita čestitam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Vozačka dozvola
2.10.2015 14:05:18   
nata11

IZVORNA PORUKA: Rosita

Polozih i ja, 96 %user posted image

user posted image

_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Vozačka dozvola
2.10.2015 17:18:57   
degu

IZVORNA PORUKA: Rosita

Polozih i ja, 96 %user posted image


bravo[user posted image tek sad videh pitanje, al sad nije ni važno user posted image
Zemunka, sve isto i kod mene, jedino što reših da ću sad ili nikad user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Vozačka dozvola
2.10.2015 18:17:02   
Rosita
Da, da, posebne mere i ovlascenja :). Odjurila sam na posao, nisam cekala rezultate nego sam posle zvala autoskolu. Ali mislim da sam promasila neku dopunsku tablu i neku oznaku na kolovozu, da l je za namenu saobracajne trake ili skretanje saobracaja. Ne bih verovala da cu pogresiti iz znakova, al nije ni vazno.
Evo degu i ja vas motivisemo, ajte i vi :)
Hvala :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 22:32:52   
Rosita
Degu, kako ide? Ja odradila cwtiri casa do sad. Malo me nervira jer nisam neki talenatuser posted image , al dobro, danas sam vozila po naselju, neverovatno ali ja vozimuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 22:36:33   
amdn
mamike svaka cast, stvarno treba imati polozeno, ja vozim od 2001. a mm polozio 2010. nebih sela sa njim u auto ni luda, ne zna covek da vozi,
a stvarno treba,lekar, ili ovo/ono svugde autom brze dodjes :)
Bravo Rosita bice super na kraju :)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 22:41:52   
degu
hahah i mene nervira što sam antitalenatuser posted image
mnogo je to meni teže nego što sam zamišljala i jako se bojim, taj strah me prilično sputava. Trenutno imam utisak da ću biti izuzetak koji neće nikad položiti vožnju :D vozala sam ja već po gradu, sutra mi je mislim 14. čas, ja sve idem po 2 časa, al nisam nešto naročito mnogo naučila. Još sam u prvoj i drugoj brzini, još nisam parkirala ni vozila u rikverc. Gubim se kad skrećem, ne znam koliko treba da namotam volan i kad trebam da počnem da ga ispravljam, nisam baš najsigurnija koliko mesta zauzimam na putu i onda plus sad kao treba primeniti sva ona pravila sa testova i usput paziti na sve što se dešava oko tebe, uopšte nije jednostavno, mnogo stvari sad treba povezati, uklopiti, primeniti...nije lako uopšte

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 22:46:54   
Mariya
Rosita čestitamuser posted image user posted image
degu, kad imaš vremena, sedi u auto i vežbaj sama na praznom parkingu, ili još bolje na punomuser posted image Ni da imaš 140 časova ne možeš naučiti dobro da voziš, za to je jednostavno potrebno vreme )meseci i godine) i puno vežbanja. Niko nije naučio da vozi posle 40 časova odvezenih u auto-školi,vremenom ćeš steći rutinu i automatski raditi ono što ti je sad teškopovezati i uklopiti, tako da samo vežbaj!!

< Poruku je uredio Mariya -- 26.10.2015 22:48:17 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 22:55:35   
degu
Pa to, on sad kad meni kaže uspori ja moram da razmislim šta sve trebam da uradim da bih usporila, ali to će već sve doći rutinski, bar se nadam. I hvala za ovaj odgovor, malo mi je lakše user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 23:01:34   
Ana RR
Degu bre, kako si vozila po gradu ako si samo do druge brzine išla user posted image e dobra si user posted image

Ja sam polagala davne 2003. godine i baš sam bila talenat, što po mišljenju mog instruktora što po mom mišljenju. Baš sam uživala u vožnji. A nikad pre nisam sela za volan. Međutim, nisam imala svoj auto, godinama nisam vozila a što si stariji to je teže osloboditi se nekih stega. Sad vozim, vozila sam i po Kalgariju, ali nije to taj osećaj kao nekad. Kad vozim putem kojim sam x puta vozila skroz sam ok, ali na nepoznatom terenu sam ukočena. Mrzim to jer znam kakva sam bila kada sam tek položila. Ali dobro, nikad nije kasno, mamina koleginica je položila sa skoro 50 godina pa je i do CG vozila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 23:16:00   
wivern
Bravo zene, svaka cast. Opusticete se vremenom, samo dok naviknete na to ludilo u saobracaju.
Ja sam polagala 2002-e na nesrecnom jugicu koji se stalno gasio. Zato posle kad sam sela u skodu bilo mi kao da sam sela u mercedes user posted image
Bitno je samo da se oslobodite tog straha, sve ostalo je rutina.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 23:37:23   
Rosita
Bogme ja sam danas vozila u trecoj, haha. Vozim na seatu. Iste muke imam kao ti degu, doduse ja sam tek dva casa poligon i dva moj kraj, ali toliko mi je sve na razmisljanju, od silnog misljenja ne reagovah brzo na pesake. Jednom sam se i potpisala user posted image , instruktor kaze da se ne mangupiram, haha. Salu na stranu, po njemu moram da se opustim. A ja sam tip koji se ne opusta lako, ni u cemu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 23:48:00   
wivern
Opaaa, vidi Rosite, kao Fandjo user posted image
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Vozačka dozvola
26.10.2015 23:55:16   
degu
Nemam pojma, jos mi trecu brzinu nije pokazivao,niti smo isli na poligon,cudan neki raspored ima moj instruktor. A pesaci i bicikisti samo smetaju :D mene taj strah pojede,al sad nemam kud,nema odustjanja

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2015 6:43:18   
Rosita
Hahaha, wiv :)
Meni je prostorna inteligencija slabija tacka od verbalne, bice veselo kod voznje unazad, a tek parkiranja, ihahaj. Spasavaj se ko moze.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2015 7:37:40   
degu
hahaha i ja sam prostorno slabo inteligentna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2015 9:16:05   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Degu bre, kako si vozila po gradu ako si samo do druge brzine išla user posted image e dobra si user posted image




Ana, pa ja sam prvi čas odmah išla na Bogosloviju.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2015 11:38:06   
Ana RR
Trco, ali sigurno nisi vozila u drugoj brzini po Bogosloviji user posted image na to sam mislila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2015 22:10:28   
degu
Vozila sam trećom, jupi user posted image
Ana kod nas je verovatno drugačije nego u BG, puno ležećih policajaca, uski putevi, zone škole i slično, nema to veze sa vožnjom ni u NS-u, a kamoli u BG-u. Mada moj instruktor kaže da ću na polaganju uglavnom trećom voziti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2015 23:43:09   
Ana RR
Pa moguće je. Bogami, ja sam i na polaganju vozila u četvrtoj, toga se sećam kao da je juče bilo. A bila sam sigurna da će me oboriti tj da će me vratiti sa polaganja jer sam došla u papučama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here